En İyi 10 Sunucu Yedekleme Yazılımı

En İyi 10 Sunucu Yedekleme Yazılımı Dünya çapında birçok lider şirket Sunucu Yedekleme Yazılımını kullanmaktadır. Sunucu Yedekleme Yazılımı bilgileri sağlam tutar. Bazen bazı hatalar veya sorunlar nedeniyle depolanan veriler silinebilir. Böyle zamanlarda, kuruluş zaten bir sunucu yedekleme yazılımı kullanmışsa, bilgilerini yazılımın kendisinden alabilir. Mevcut birçok sunucu yedekleme yazılımı vardır ve doğru yazılımı seçmek kolay olmayabilir. İşte en iyi 10 sunucu yedekleme yazılımının bir listesi

10) Cohesity DataPlatform


Cohesity DataPlatform, sunucu verilerini yedeklemek için en iyi yazılımlardan biridir. Cohesity DataPlatform’un yardımıyla, kullanıcılar verilerine her yerden erişebilir ve verileri kontrol edebilir. Kullanıcıların işlerini verimli bir şekilde yapmalarını sağlar. Yedekleme verileri yalnızca depolanmaz, aynı zamanda hızlı uygulama geliştirme, güvenlik ve uyumluluk için de kullanılabilir.

9) Backblaze Business Backup


Backblaze, kullanıcıların verilerini bulutta yedeklemelerine olanak tanır. Backblaze iş yedeklemesinin kullanımı kolaydır, ekonomiktir ve birçok özelliğe sahiptir. Backblaze kurumsal yedekleme ile bir sunucuyu yedeklemek kolaydır. Backblaze iş yedeklemesi kullanılarak bilgisayar yedeklemesi bile mümkündür.

8) MSP360


MSP360 çoğunlukla küçük işletmeler tarafından kullanılmaktadır. MSP 360, kullanıcılarına hızlı ve en güvenilir yedekleme hizmetini sağlar. MSP360’ın özellikleri arasında veri sıkıştırma, platformlar arası uyumluluk, görüntü tabanlı yedekleme, öğe düzeyinde kurtarma ve çok daha fazlası bulunur. Birçok kullanıcı MSP360’ı veri yedeklemenin en iyi yolu olarak tanımlamıştır.

7) Carbonite


Carbonite ayrıca kullanıcıların verilerini yedeklemelerini ve kurtarmalarını sağlar. Hem kişisel hem de ticari kullanım için bulut yedekleme sağlar. Çoğunlukla küçük işletmeler Carbonite kullanır. Kullanıcılar, Carbonite kullanarak ihtiyaç duyduklarında yedeklemeleri planlayabilir. Carbonite kullanımı kolaydır, güvenlidir ve kullanıcılarına her zaman ücretsiz destek sunar.

6) NAKIVO


NAKIVO Backup & Replication, kullanıcıların parasının yanı sıra zamandan da tasarruf sağlar. Gelişmiş yedekleme performansını, kurtarma süresini ve güvenilirliği garanti eder. Nakivo, kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve özellikler sağlar. Temel özellikler arasında esnek iş planlama, sanal makine yedekleme şifreleme, ağ hızlandırma, evrensel nesne kurtarma, ilke tabanlı veri koruma ve çok daha fazlası bulunur.

5) PLESK


Plesk, yedekleme sunucuları için en esnek yazılımlardan biridir. Kullanıcılarına güvenlik ve birçok ölçeklendirme olanağı sağlar. Plesk ayrıca kullanıcılara sunucu yönetimi, bulut çözümleri, teknik destek ve çok daha fazlasını sağlar.

4) SOLARWINDS MSP BACKUP


Birçok kullanıcı SolarWinds MSP Yedeklemesini en iyi veri ve sunucu yedekleme yazılımı olarak görür. Kullanıcılara basit, kullanımı kolay bir kontrol paneli ve birden fazla kurtarma yöntemi sağlar. Kullanıcı sunucularını, sanal sunucularını ve kritik uygulamalarını tek bir konsoldan korumaya yardımcı olur. Kullanıcının cihazına bağlı olarak, yazılımın fiyatı değişir.

3)ALTARO VM BACKUP


Dünya çapında 50 binden fazla işletme, Altaro VM yedeklemesini kullanıyor ve güveniyor. Kullanıcılarına yüksek performanslı yedekleme sağlar. Uygulaması kolaydır, birçok özelliğe sahiptir ve kullanıcılarına 7/24 destek sağlar. Altaro VM Backup’ın özellikleri arasında hızlı, güvenilir geri yükleme ve kurtarma, tam kontrol, yedekleme ve çoğaltma ve çoklu teknoloji desteği bulunur.

2) ACRONIS CYBER BACKUP


Acronis Cyber ​​Backup’ı kullanmak, birçok kullanıcı tarafından yedekleme verilerinin güvenliğini sağlamanın en iyi yolu olarak kabul edilir. Acronis Cyber ​​Backup, kullanıcıların hem zamandan hem de paradan tasarruf etmesine yardımcı olur. Acronis Cyber ​​Backup, bir yıl için 99 $ ücret alıyor. Acronis Cyber ​​Backup’ın temel özelliklerinden bazıları güçlü şifreleme, merkezi yönetim, çeşitli sistem desteği, depolamanın tekilleştirilmesi, sezgisel web tabanlı arayüz içerir.

1) VEEAM AVAILABILITY SUITE


Veeam Availability Suite, verilerin her yerden yedeklenmesine yardımcı olur. Kullanıcıların veri yedeklerini tek bir konsoldan yönetmelerine yardımcı olur. Verileri yönetmek, Veeam Availability Suite ile daha güvenilir ve esnek hale geliyor. Bir kullanıcı, verilerin yedeklenmesine daha fazla odaklanmak ya da çalışmak ve daha az zaman harcamak istiyorsa, Veeam Availability Suite en iyi seçimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En iyi yedekleme programı En İyi 10 Sunucu Yedekleme Yazılımı için yorumda bulun

    En İyi 10 Sunucu Yedekleme Yazılımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi 10 Sunucu Yedekleme Yazılımı için ilk yorumu yapabilirsin.