Kategoriler Android

Android için En İyi 6 Pusula Uygulaması

Android için En İyi 6 Pusula Uygulaması Açık havada gezinmek söz konusu olduğunda, ciddi yürüyüşçüler, sırt çantalı gezginler veya hayatta kalanlar, yürüyüş kitlerinde güvenilir bir pusulaya sahip olmanın önemini bilirler.

Teknolojinin gelişmesiyle, telefonunuzu arka ülkeye taşıyabilir ve yine de telefonunuzda bir pusula rahatlığına sahip olabilirsiniz.

Pusula uygulaması, rotanızı, mesafenizi, hızınızı ve yüksekliğinizi takip etmenin kullanışlı, sorunsuz ve kolay bir yoludur. 

Bir pusula uygulaması mütevazı, doğru el pusulasının yerini almasa da, dışarıda harika bir arkadaş olabilir. En iyi Android pusula uygulamaları için en iyi seçimlerimize göz atın.

En İyi Android Pusula Uygulamaları

1. Compass 360 Pro Ücretsiz

Compass 360 Pro Free uygulaması, kullanım kolaylığı ve işlevselliği, kalabalığın içinde öne çıkması için yeterli ekstra özellik ile birleştirir. Yalnızca bir yarım kürede iyi çalışan diğer pusulaların aksine, Compass 360 Pro Free uygulaması dünyanın her yerinde çalışır.

Uygulama size ondalık formatta derece verir ve özellikle çok fazla navigasyon bilginiz yoksa kullanımı kolaylaştırır. Ayrıca, manyetik kuzey veya gerçek kuzeydeki yönleri gösterir, bu da onu bir topografik harita veya genel navigasyon için kullanım için kullanışlı bir pusula uygulaması yapar.

Uygulamayı yürüyüş, kamp, ​​kürek çekme, seyahat ve diğer açık hava etkinlikleri için kullanabilirsiniz. Ayrıntılı yönlendirme sağlarken doğal ve kolay bir şekilde yönlendirir. Uygulama aynı zamanda çok dillidir ve çevrimdışı çalışır, ancak etkili bir şekilde çalışması için konum erişimi ve WiFi gerektirir.

Compass 360 Pro Free uygulamasının ana dezavantajları, yalnızca manyetik sensöre sahip Android cihazlarla çalışması, çok fazla pil kullanması ve reklamlarla birlikte gelmesidir.

2. Digital Field Compass

Digital Field Compass uygulaması, süslü arka planlar veya haritalar gibi tüyler içermeyen basit bir uygulamadır ve pil kullanımını kolaylaştırır.

Uygulama ücretsizdir, doğrudur ve yönünüzü derece cinsinden görüntüleyen, ancak daha iyi sonuçlar için WiFi erişimine ihtiyaç duyan dijital bir orta panele sahip kullanımı kolay bir düzene sahiptir.

Ayrıca uygulama, manyetik parazit olup olmadığını anlayabilir ve karada dijital yön bulma için harikadır. Uygulama aynı zamanda yat ve yelken için deniz ortamında kullanabilmeniz için yunuslama ve yuvarlanma alanları içerir.

Mevcut konumunuzun eğimini manuel olarak ayarlayabilir ve gece görüşünüzü korumak için Gece Modunu kullanabilirsiniz.

Digital Field Compass uygulaması, Android cihazınızdaki harita uygulamasını tamamlayacak. Bu, onu harita okuma eğitimi, yürüyüş, tepeye tırmanma, yürüyüş ve genel dış mekan navigasyonu için harika bir uygulama haline getirir.

3. Gyro Pusulası

Gyro Compass uygulaması, gerçek dünyadaki bir pusulayla aynı şekilde çalışır. Pusulanın yönünü, manyetik kuzeyi ve gerçek kuzeyi bulabilirsin ve uygulama varyasyonu halledecek.

Uygulama ücretsizdir, kullanımı kolaydır ve güçlü bir gezinme aracıdır. Ayrıca bir eğim göstergesine, büyük sayılara ve büyük döner çerçeveye sahiptir, böylece onu fiziksel bir pusula gibi kullanabilirsiniz.

Klasik navigasyonu seviyorsanız, Gyro Compass uygulaması eski bir pusula tasarımına sahiptir ve yolunuzu ve hızınızı bir kilometre sayacı ile takip edebilirsiniz. Uygulama sesli navigasyon sunmaz, ancak hedefinize hızla ve doğru bir şekilde ulaşmanızı ve mesafenizi doğru yönde kat etmenizi sağlar.

Gyro Compass uygulaması, yürüyüş, kamp, ​​seyahat, piknik veya tekne gezintisi gibi çoğu açık hava etkinliği için kullanışlıdır ve tüm dünyada doğru şekilde çalışır. Uygulama, konuma erişim ve internet bağlantısı (GPS veya ağ tabanlı) gerektirir.

4. 3D Compass Plus

3D Compass Plus uygulaması, gerçek zamanlı olarak artırılmış gerçeklik görünümü, GPS bilgileri ve harita güncellemeleri sunduğu için kullanmak ve oynamak için eğlenceli bir uygulamadır . Uygulamanın AR görünümü, okunması kolay bir ekranda 3B bir harita, pusula, koordinatlar, hız, adres ve zamanı görüntülemek için cihazınızın kamerasını kullanır.

Bir yön bulmak için, kameranızı bir nesneye doğrultabilir veya yolunuzu veya rotanızı gösteren videolar çekebilir ve sizi takip etmeleri için başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Uygulama ayrıca yer önbellekleme yoluyla biraz ekstra lezzet katıyor ve özellikle oryantiring ile ilgileniyorsanız harika bir araçtır.

Uygulama, özellikle pusula navigasyonunda yeni olan kişiler için yönler ve seyahat arasındaki ilişkiyi öğretmek için kullanışlıdır. Ayrıca ekran görüntüleri alabilir ve ekran görüntüsü dosyalarına konum EXIF ​​etiketleri, tarih veya saat ekleyebilirsiniz .

3D Compass Plus uygulamasının reklamlarla desteklenen ücretsiz bir sürümü vardır, ancak PRO sürümüne yükseltebilir ve reklamsız bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

En iyi sonuçlar için, 3D Compass Plus uygulaması konumunuza, kameranıza, depolama alanınıza, mikrofonunuza ve internet bağlantınıza erişim gerektirir.

5. Compass Galaxy

Yürüyüş yapmak, balık tutmak, sık sık izleri kırmak ve ülkeyi aşmak için çok zaman harcıyorsanız, Compass Galaxy uygulamasını tam olarak doğru ve çok yararlı bulursunuz. 

Compass Galaxy olağanüstü grafiklere ve kolay kalibrasyona sahiptir. Ayrıca hatasızdır, böylece kamp yaparken, tekneyle gezerken veya yürüyüş yaparken pusula navigasyonuna ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı basittir ve çoğu uygulamanın yaptığı gibi gereksiz izinler gerektirmez.

6. GPS Compass Navigator

GPS Compass Navigator, balık tutarken veya yürüyüş yaparken gezilerde kullanabileceğiniz eğlenceli bir pusula uygulamasıdır. Sen edebilirsiniz pozisyonunuzu kaydetmek Arabanızı veya kalıyoruz otel park örneğin ve rehberlik ok aşağıdaki gezinme arkasına uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulama, sürüş sırasında doğru yönü elde etmek için araba modu ve telefonunuzun pilinden tasarruf etmek için optimize edilmiş basit, kullanıcı dostu bir arayüz sunar . Tüm bunlar GPS Compass Navigator’ı seyahat, yürüyüş veya diğer açık hava etkinlikleri için en iyi Android pusula uygulaması yapar.

Uygulamanın sunduğu diğer işlevler arasında sesli navigasyon, harita görüntüleme, GPX dosyalarını içe veya dışa aktarma ve kilit ekranında gezinme bulunur. Ayrıca, güneş ve ay konumunu ve DMS, Decimal veya MGRS’deki mevcut konumunuzu gösterir.

Ayrıca hızınızı, mesafenizi, mevcut enlem veya boylamınızı, mevcut adresinizi, tahmini varış zamanınızı, GPS doğruluğunu ve GPS yüksekliğini, manyetik alan gücünü ve gidilen yol görselleştirmesini de görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama bir manyetometre ile veya olmadan çevrimdışı çalışabilir, ancak cihazınızın deposuna, konumuna, fotoğrafına / medyasına / dosyalarına ve internet bağlantısına erişim gerektirir.

Gerçek Kuzeyi Bulun

Zayıf görüş ve belirsiz manzaralar, doğada navigasyonu çok zor hale getirebilir. Tüm bu seçenekler ve Android için farklı pusula uygulamalarıyla, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan birini bulacağınızdan emin olabilirsiniz. En iyi sonuçlar için geleneksel pusulanızı pusula uygulamanız ve bir harita uygulamasıyla eşleştirmenizi öneririz.

yakın zamanda Gönderilenler

Google Chrome’dan Bildirimler Nasıl Kapatılır

Google Chrome'dan Bildirimler Nasıl Kapatılır Bildirimler, bir kullanıcının çeşitli web sitelerinden, uygulamalardan veya uzantılardan aldığı… Daha fazla oku

1 gün önce

Windows 10’da Güvenlik Soruları Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Windows 10'da Güvenlik Soruları Nasıl Devre Dışı Bırakılır Windows 10 hesabınızın şifresini sıfırlamak söz konusu… Daha fazla oku

1 gün önce

Bir WIA Sürücü Tarayıcısına ihtiyacınız var

Bir WIA Sürücü Tarayıcısına ihtiyacınız var Bu hata, Windows Image Acquisition sürücüsü bilgisayarınızda eksik olduğunda… Daha fazla oku

1 gün önce