Yüklemeye çalıştığınız uygulama Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil

Yüklemeye çalıştığınız uygulama Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil Windows 10, Windows işletim sistemine en uygun çok sayıda uygulamaya sahip mağazayla birlikte geldi. Tıpkı android uygulama mağazası gibi, bu mağaza da çeşitli alanların uygulamalarıyla dolu. Oyunları, eğitim uygulamalarını, Microsoft Edge uzantılarını ve filmlerini ve tv uygulamalarını da arayabilirsiniz.

Windows mağazasındaki tüm uygulama türleri, bunun için özel olarak hareket ettirildikleri için Windows işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde çalışır.

Mağaza uygulamalarının yanı sıra, Windows işletim sistemi üçüncü taraf uygulamalarla da çok uyumludur. Bu uygulamalar herhangi bir komplikasyon olmadan kurulabilir.

Bu makale, Yüklemeye Çalıştığınız Uygulama Windows 10’da Mağazadan Doğrulanmış Bir Uygulama Değil mesajı için bir çözüm sağlar.

Bu uyarı mesajı, bir kullanıcı anonim bir geliştiricinin yeni bir yazılımını çalıştırmaya çalıştığında ekranda açılır. Yükleme işlemine devam etmek için Yine de Kur seçeneği vardır . Bu uyarıyı kalıcı olarak devre dışı bırakmak için, ayarlardan uygulama önerisi seçeneğini kapatmanız gerekir. Bu, aşağıdaki adımların yardımı ile kolayca yapılabilir.

Başlat düğmesine gidin ve Ayarlar simgesine gidin.

Şimdi Windows Ayarlarında bulunuyorsunuzUygulamaları arayın ve üzerine tıklayın.

Uygulamalar’ı tıkladıktan sonra, Uygulamalar ve Özellikler içeren yeni bir ekran açılacaktır. Uygulamaları yüklerken, Yalnızca Mağaza’daki uygulamalara izin ver tercihi seçilir.

Bu tercih, Yüklemeye Çalıştığınız Uygulama Mağazadan Doğrulanmış Bir Uygulama Değil iletişim kutusundan sorumludur. Bu tercihi değiştirmek, uyarıyı kalıcı olarak düzeltir.

Yalnızca Mağaza’daki uygulamalara izin ver’i tıklayın ve Uygulama önerilerini kapat’ı seçin. By Yüklemeye çalıştığınız uygulama Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil sorununuzu çözecektir.

Herhangi bir yeni veya anonim geliştiriciden üçüncü taraf bir yazılım yüklerken iletişim kutusu bir daha ekranda görünmeyecektir.

  • Ana Sayfa
  • Windows
  • Yüklemeye çalıştığınız uygulama Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. windows 10 uygulama yükleme sorunu Yüklemeye çalıştığınız uygulama Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil için yorumda bulun

    Yüklemeye çalıştığınız uygulama Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yüklemeye çalıştığınız uygulama Microsoft tarafından doğrulanmış bir uygulama değil için ilk yorumu yapabilirsin.