WhatsApp’ta Fotoğraf gönderemiyorum: İşte Hızlı Sorun Düzeltme

WhatsApp’ta Fotoğraf gönderemiyorum: İşte Hızlı Sorun Düzeltme En sevdiğim fotoğraflarımdan bazılarını WhatsApp’taki arkadaşlarımla ve sevdiklerimle göndermek her zaman beni her zaman büyüledi. Bununla birlikte, bazen zayıf İnternet bağlantısı gibi çeşitli çeşitli nedenlerden dolayı, iPhone’da WhatsApp aracılığıyla fotoğraf göndermek çok can sıkıcı bir olay haline gelmektedir. İnanılmaz bir şekilde bir fotoğraf y göndermek bazen çok zaman alır ya da tüm süreç takılıp kalır ve işi başaramamış olur.

Uygun internet bağlantısı olmasına rağmen fotoğrafları iPhone’de WhatsApp aracılığıyla gönderilemediğim zamanlar var. Bu konuyu epeyce kendi deneyimlerimle deneyimledim ve bu konuyu hemen düzelteceğim bazı hileler keşfettim.

WhatsApp’da iPhone fotoğrafları da gönderemiyorsanız, işte hemen bu sorunu nasıl çözebilirsiniz. Aşağıda ki makalemize Bir göz atın.

WhatsApp Fotoğraf gönderme sorunu Anında Çözüm
 • Ne olursa olsun, kullandığınız Wi-Fi veya hücresel veriyi kapatın. Ayarlar uygulaması → Wi-Fi veya Hücresel / Mobil. Sonra, Uçak Modu’nu açın.
 • Alternatif olarak, kontrol merkezinden de yapabilirsiniz.
 • Bir süre sonra Uçak Modu’nu kapatın. Daha sonra Kablosuz veya Hücresel Veriyi açın.
WhatsApp Yeniden Başlatma
 • Çoğu zaman, iPhone’umun sert bir şekilde sıfırlanarak bazı küçük sorunları düzeltebilirim. Ev düğmesini ve uyku / uyandırma düğmesini aynı anda yaklaşık on saniye basılı tutun.
WhatsApp  Ağ Ayarlarını Sıfırla

İnternet bağlantısı sorunu, ağ ayarlarını sıfırlayarak çözülebilir. Birkaç vesileyle, bu hüner benim için çalıştı.

Aşama 1. Başlatın Ayarlar uygulamasını üzerinde iPhone → Tap Genel. Adım 2. Aşağı kaydırın ve Sıfırla’ya dokunun → Ağ Ayarlarını Sıfırla üzerine dokunun ve onaylayın.

Şimdi, sıfırlama işlemi tamamlanıncaya kadar bir süre bekleyin. iPhone’unuz yeniden başlatılacaktır.

WhatsApp’da her zamanki gibi arkadaşınıza bir fotoğraf göndermeye çalışın. Başarıyla yapabileceksin.

Bu sorunu henüz çözmediyseniz daha ileri süreçle devam edin.

WhatsApp Sohbet Geçmişini Temizle

Uygulamaları zaman zaman temizlemeniz önerilir. iPhone’de depolama alanı sorununuz olmasa bile, WhatsApp sohbet geçmişini sık sık temizlemeniz gerekir.

Sohbet geçmişini kaybetmek istemiyorsanız, yedekleyebilir ve daha sonra geri yükleyebilirsiniz.

WhatsApp temizlendikten sonra, fotoğraf gönderebilirsiniz. Bunun sizin için işe yarayıp yaramadığını bize bildirin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hazel dedi ki:

  Soylenenleri siz daha soylemeden yaptim. Whatsappi sildim ve yeniden yükledim. Sohbetlerimi temizledim. Hepsini degil tabii. Uygulamalardan kullanmadiklarimi sildim. Daha 20 gb bos alanim var telefonumda ama olsun. Ag ayarlarını sifirladim. Telefonu resetledim. Mobil den baglandim olmadi. Wifi dan baglandim olmadi.
  Yardım edin bana ya. İşim whatsapp benimm ?!?

  • BESIR KURT dedi ki:

   Dün whatsapp ,twitter ,facebook ,instagram kısacası amerikan tabanlı birçok siteye ve mobil uygulamalara erişim yoktu ve ne yazık ki resmi bir açıklamada bulunmadılar. Yani işin kısası sizde değil dünya geleninde bir sorun var tahminimize göre 8 saatte kadar tüm sorunlar çözülecektir.