WhatsApp Sesli Mesajı Göndermeden Önce Dinleme

WhatsApp Sesli Mesajı Göndermeden Önce Dinleme WhatsApp sesini göndermeden önce gönderdiğiniz sesli mesajı duymak hayat kurtarıcı olabilir. Sesi önizleyerek, ses tonunuzun amaçladığınız ses olup olmadığını duyabilirsiniz. Sesin çok ciddi veya talepkar olması durumunda, ikinci seste daha iyi ses çıkarmayı deneyebilir ve bilirsiniz.

WhatsApp’ta, sesleri göndermeden önce dinlemek için listelenen bir seçenek yoktur. Ancak listelenmemiş olması, bunun mümkün olmadığı anlamına gelmez. Umarım, mesajlaşma uygulaması bu seçeneği gelecekteki güncellemelerde daha belirgin hale getirecektir.

WhatsApp Sesi Göndermeden Önce Nasıl Dinlenir (Önizlenir )

WhatsApp sesini göndermeden dinlemek için mesajlaşma uygulamasını açın ve sesi göndereceğiniz sohbeti açın. Parmağınızı ses düğmesinin üzerinde tutmak zorunda kalmadan sesi kaydedebilmek için ses kaydı seçeneğine dokunun ve yukarı kaydırın.

Kayıt başladığında, sesinizi oluşturun ve işiniz bittiğinde bir geri dönün, böylece WhatsApps ana sayfasına geri dönersiniz. Yanlışlıkla sesi göndermediğinizden emin olun. Geri dönme konusunda endişelenmeyin, sesiniz silinmeyecek. Şimdi, sesi göndereceğiniz sohbete geri dönün ve sesli mesajınız sizi bekliyor olacak.

Sesi mesajı dinlemek için oynat düğmesine dokunun. Sesli mesajınızada hiçbir sorun yoksa, gönder düğmesine dokunun. Gönderdikten sonra fikrinizi değiştirirseniz, sese uzun basın ve üstteki çöp kutusu simgesine dokunun. Her iki taraftaki sesi de silmek için Herkes için Sil’e dokunun. Yalnızca Benim için sil seçeneğine dokunursanız, bu ses diğer kişinin sohbetinde değil, yalnızca sizin sohbetinizde silinecektir.

Hepsi bu kadar. Artık WhatsApp seslerinizi göndermeden önce önizleyebilirsiniz, böylece yanlış bir sesli mesaj göndermediğiniz den emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. WhatsApp Sesli Mesajı Göndermeden Önce Dinleme için yorumda bulun

    WhatsApp Sesli Mesajı Göndermeden Önce Dinleme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp Sesli Mesajı Göndermeden Önce Dinleme için ilk yorumu yapabilirsin.