Tiktok video nasıl İndirilir

5 dk okuma süresi

Tiktok video nasıl İndirilir TikTok, kelimenin tam anlamıyla herkesin 60 saniyelik şöhretine sahip olduğu en son viral sosyal medya platformudur. İOS ve Android’de en çok indirilen uygulamalardan biri olan TikTok, kişilerin video çekmesine ve uygulama üzerinden paylaşmasına olanak sağlıyor. Uygulama, oldukça basit bir arayüzde bazı gelişmiş düzenleme araçlarına sahiptir, bu nedenle basit film diyalogu dudak senkronizasyon videolarından sizi şaşırtacak kliplere kadar her şeyi yapmak mümkündür. Pek çok insanın sorduğu sorulardan biri, TikTok videolarını filigran olmadan nasıl indireceğidir. Artık TikTok videoları indirmenize izin veriyor, ancak bunların etrafta dolaşan ve can sıkıcı olabilen büyük bir filigranı var.

TikTok videolarını indirmek istemenizin birçok nedeni var. Bu videolar bazen komik, bazen utanmaya değer ama bu videoları izlemek kesinlikle bağımlılık yapıyor. Çoğu zaman TikTok’ta birbiri ardına pek çok ilginç video gördük, ancak onları tekrar bulmak uzun sürdü çünkü TikTok’un arama özelliği en iyisi değil. Çoğu zaman insanların sabit bir İnternet bağlantısı yoktur, bu nedenle TikTok videolarını indirmek ve telefonunuza kaydetmek mantıklıdır.

TikTok videolarını nasıl indirebileceğinizi söylemeden önce, herhangi bir TikTok videosunu indirmek için ilgili hesabın herkese açık olması ve başkalarının videolarını indirmesine izin veren ayarı da etkinleştirmiş olmaları gerektiğini unutmayın.

TikTok videoları nasıl indirilir

Bu yöntem, TikTok videolarını iPhone ve Android’e indirmenize izin verir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin.

 1. Telefonunuzda TikTok’u açın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin.
 2. Paylaş simgesine basın ve Videoyu kaydet’i seçin.
 3. Bu, videoyu otomatik olarak telefonunuzun yerel belleğine kaydedecektir.

Videoları bu şekilde indirmek üzerlerinde büyük bir filigran bırakacaktır.

TikTok videoları filigran olmadan nasıl indirilir

TikTok filigranı, bazen çerçevenin parçalarını gizlediği için büyük bir sıkıntıdır. Bu videoları sadece telefonunuzda izlemek istediğinizde, bu filigran gerçekten sinir bozucu hale geliyor. TikTok videolarını filigran olmadan indirmenin yolları vardır, ancak bu yöntemleri kullanıyorsanız, bu videoları herhangi bir yerde paylaşmanız durumunda lütfen videonun orijinal yaratıcılarına atıfta bulunun. TikTok videolarını filigran olmadan indirmenize izin veren birden fazla web sitesi var. Bunlardan en güvenilir olanlarını aşağıdaki adımlarda listeledik, ancak bu sitelerin hepsinin biraz hatalı olduğunu unutmayın, bu nedenle bu sitelerden herhangi birinden indiremiyorsanız, ya aşağıda listelenen bir alternatifi deneyebilirsiniz ya da daha sonra tekrar deneyin. TikTok videosunu filigran olmadan indirmek için, indirmemenizi de öneririz. Bu uygulamaların akıllı telefonunuzun güvenliği ve gizliliğiniz için oluşturduğu risk nedeniyle üçüncü taraf uygulamaları kullanmayın. Bununla birlikte, TikTok videolarını filigran olmadan indirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda TikTok’u açın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin.
 2. Telefonunuzda paylaş düğmesine basın ve Bağlantıyı Kopyala’ya dokunun. Benzer şekilde, bir bilgisayar kullanıyorsanız, indirmek istediğiniz videoyu açın ve bağlantıyı adres çubuğundan kopyalayın.
 3. Www.musicallydown.com adresini ziyaret edin ve video bağlantısını arama kutusuna yapıştırın > “Filigranlı Videoyu Etkinleştir” ayarını işaretlemeden tutun > indirmeyi tıklayın.
 4. Sonraki ekranda, mp4’ü şimdi indir’i ve ardından sonraki ekranda Videoyu Şimdi İndir’i seçin.
 5. Alternatif olarak, bir TikTok videosu indirmek için telefonunuzda veya bilgisayarınızda in.downloadtiktokvideos.com adresini de ziyaret edebilirsiniz. Devam etmek için bağlantıyı arama kutusuna yapıştırmanız ve yeşil indirme düğmesine basmanız yeterlidir.
 6. Sonraki ekranda, mp4’ü indir’i seçin > 15 saniye bekleyin> Dosyayı İndir’i seçin. Bu, TikTok videosunu telefonunuza veya bilgisayarınızın yerel depolama alanına yerel olarak kaydeder.
 7. İlk iki web sitesinin çalışmaması durumunda, www.ttdownloader.com adresini de ziyaret edebilir ve TikTok video bağlantısını arama kutusuna yapıştırabilir ve Videoyu al düğmesine basabilirsiniz.
 8. Aşağıdaki seçeneklerden Filigran yok yazan seçeneği seçin. Şimdi, Videoyu indir’i seçin. İşte bu, videonuz cihazınıza yerel olarak indirilecek.

TikTok videoları iPhone’da canlı fotoğraflar aracılığıyla nasıl indirilir

Bu yöntem aynı zamanda bir TikTok videosunu yerel olarak uygulamadan hızlı bir şekilde indirmenize izin verir; İşin iyi yanı, bu yöntemi, kayan TikTok filigranı yerine kullanırsanız, tüm elde ettiğiniz videonun sağ alt köşesinde küçük bir statik filigran olmasıdır. Şu an itibariyle, bu yöntem yalnızca bir iPhone’unuz varsa çalışır. Şimdi şu adımları izleyin:

 1. İPhone’unuzda TikTok’u açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin.
 2. Paylaş simgesine> alt satırdaki Canlı fotoğraf’a dokunun. Bu, TikTok videosunu Fotoğraflar uygulamasına Canlı Fotoğraf olarak kaydedecektir.
 3. Ardından, Fotoğraflar uygulamasını açın> o Canlı Fotoğrafı seçin> iOS paylaşım sayfasını açın, aşağı kaydırın ve Video Olarak Kaydet’e dokunun.
 4. Bu, Live Photo’yu otomatik olarak video olarak kaydedecektir.

Videonun sağ alt tarafında yalnızca küçük bir statik filigran olacaktır ve bu, kayan filigrandan çok daha az müdahaleci olacaktır.

Bunlar, TikTok videolarını filigranlı veya filigransız olarak telefonlarınıza veya bilgisayarlarınıza indirebileceğiniz yollar. Sizi sorumlu olmanızı ve kişisel kullanım için TikTok’tan herhangi bir videoyu indirmenizi tavsiye ederiz ve bu videoları herhangi bir yerde paylaşıyorsanız, orijinal oluşturucuya atıfta bulunduğunuzdan emin olun.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x