Spotify’da indirilen şarkılar nasıl silinir

Spotify’da indirilen şarkılar nasıl silinir Spotify ile şarkıları çevrimdışı çalmak veri bağlantısı yok, sorun yok demektir. Spotify bağlantısı olmadan müzik akışı oynatılamaz. Spotify albümlerini ve çalma listelerini indirmeyle ilgili tek sorun, şarkıların yer kaplamasıdır. iPhone sahipleri, hangi uygulamaların en fazla alan kullandığını gösteren cihazlarındaki  kullanılabilir depolama alanını kontrol edebilir. Spotify kullanılan disk alanı, çok fazla indirilen içerik varsa hızlı bir şekilde toplanabilir.

Spotify, depolama alanı için ne kullandığını görmeyi ve önbelleği temizlemeyi veya indirilen şarkıları cihazınızdan kaldırmayı kolaylaştırır. İndirilen çalma listelerini veya albümleri kaldırmak, Spotify kitaplığınızdan silmez. Ancak gelecekte bu içeriği oynatmak için çevrimiçi ses akışı gerçekleştirmeniz gerekir.

İPhone, iPad veya iPod touch’ınızda daha fazla boş alana ihtiyacınız varsa, indirilen şarkıları Spotify’dan kaldırmak için şu adımları izleyin:

  1. Spotify’ı başlatın ve Kütüphane sekmenizi açın
  2. Göz atmak için Albümler veya Oynatma Liseleri’ne dokunun
  3. İndirilen içerik yeşil bir ok gösterir
  4. Yerel depodan kaldırmak için indirilen albümü veya çalma listesini seçin
  5. İndirilen geçişine dokunun
  6. Onaylamak için Kaldır’ı seçin. Albüm veya çalma listesi kitaplığınızda kalır, ancak yalnızca çevrimiçi akışta oynatılabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Spotify’da indirilen şarkılar nasıl silinir için yorumda bulun

    Spotify’da indirilen şarkılar nasıl silinir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Spotify’da indirilen şarkılar nasıl silinir için ilk yorumu yapabilirsin.