Kategoriler Android

Samsung Smart Switch Nasıl Kullanılır?

Samsung Smart Switch Nasıl Kullanılır? Samsung’un Smart Switch , eski bir cihazdan yeni Galaxy telefona veri aktarımı için benzersiz bir araçtır, ancak aynı zamanda telefonunuzu hızlı ve kolay bir şekilde güncellemeniz içinde kullana bilirsiniz.

Smart SwitchNedir?

Smart Switch, Samsung’un eski bir telefondan hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapabilmesinin aracıdır – ister Android, ister Windows Phone, isterse bir iPhone olsun. Kullanıcıların tüm önemli verilerini eski bir telefondan yeni Galaxy telefonlarına getirmelerine yardımcı olur. Doğrudan Android’den Android’e aktarımlar için bir Android uygulaması olarak kullanılabilir , ancak PC veya Mac uygulaması daha tam özelliklidir.

Örneğin, bir Galaxy telefon cihazı için bir yedekleme aracı olarak kullanabilirsiniz, bu da telefondaki tüm önemli verileri bir PC’ye yedekleme seçeneği sunar. Ayrıca, söz konusu verileri şifrelemek ve güvenli tutmak için bir seçeneğe de sahiptir.

Ancak PC veya Mac için Smart Switch, ayrıca Galaxy cep telefonunuzu güncellemeniz için hızlı ve kolay bir yol sunar. Taşıyıcı onayını ya da sizi daha hızlı güncellemenizi sağlayacak bazı bilgileri baypas etmese de, operatörünüzün bir güncellemeyi el cihazınıza ilettiğini ve henüz elinize geçmediğini bildiğinizde hattı atlamanın bir yolunu sunar.

Telefonunuzu Güncelleştirmek için Smart Switch Nasıl Kullanılır?

İlk önce bilgisayarınıza yüklü Smart Switch’in bir kopyasına ihtiyacınız olacak. Devam et ve indirmeyi buradan al  ve kur.

Sonra, Galaxy telefonunu bağla ve şunu yapalım.

Telefonunuz USB üzerinden bağlandığında, Smart Switch’i açın. Telefonunuzu aramak birkaç dakika sürmeli ve sonra otomatik olarak bağlanmalıdır. Güvenli kilit ekranı kullanıyorsanız, Smart Switch’in bağlanabilmesi için cihazın kilidini açmanız gerekir.

Bağlantı kurulduktan ve telefonunuzun kilidi açıldıktan sonra, Smart Switch bir güncelleme olup olmadığını size bildirir. Yüklenecek bir şey varsa, “Güncelle” düğmesine tıklayın.

Telefonunuzu en son sürüme güncelleyeceğini bilmenizi sağlayan bir iletişim kutusu açılır. Başlamak için “Devam” ı tıklayın.

Bazı genel uyarı ve notlar ile başka bir pencere açılır. Devam etmek için “Tamamlandı” yı tıklayın.

İndirme hemen başlamalıdır. Güncelleme dosyasının büyüklüğüne ve internet bağlantınıza bağlı olarak, bu biraz zaman alabilir.

İndirme bittiğinde, yazılım güncellemesi başlar. Bir Windows PC kullanıyorsanız, yüklemeden önce UAC erişimini burada vermeniz gerekebilir.

Kurulum biraz zaman alıyor; sadece kahve içerken bir şey yapmasına izin verin.

Bittiğinde, telefon otomatik olarak İndirme moduna geçer – panik yapmayın, bu tamamen normaldir! Hem telefon hem de Smart Switch penceresindeki ilerleme çubuğu, işlerin nasıl ilerlediğini bilmenizi sağlayacaktır.

Tamamen bittiğinde, bir açılır pencere, güncellemenin tamamlandığını ve kabloyu çıkarmanız ve yeniden bağlamanız gerektiğini bilmenizi sağlar.

Herhangi bir nedenle Smart Switch’i kullanmaya devam etmek istiyorsanız, bağlantıyı kesin ve tekrar bağlayın.

yakın zamanda Gönderilenler

Google Chrome’dan Bildirimler Nasıl Kapatılır

Google Chrome'dan Bildirimler Nasıl Kapatılır Bildirimler, bir kullanıcının çeşitli web sitelerinden, uygulamalardan veya uzantılardan aldığı… Daha fazla oku

7 saat önce

Windows 10’da Güvenlik Soruları Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Windows 10'da Güvenlik Soruları Nasıl Devre Dışı Bırakılır Windows 10 hesabınızın şifresini sıfırlamak söz konusu… Daha fazla oku

8 saat önce

Bir WIA Sürücü Tarayıcısına ihtiyacınız var

Bir WIA Sürücü Tarayıcısına ihtiyacınız var Bu hata, Windows Image Acquisition sürücüsü bilgisayarınızda eksik olduğunda… Daha fazla oku

8 saat önce