Samsung Galaxy A31’de Kamera Ayarları Nasıl Sıfırlanır

1 dk okuma süresi

Bu yazıda, Galaxy A31’inizdeki Kamera ayarlarını nasıl sıfırlayacağınızı göstereceğiz. Bunu yapmak, genellikle karşılaşabileceğiniz herhangi bir kamera sorununu çözecektir. 

Çoğu zaman, telefonunuzun kamerasıyla ilgili sorun yaşadığınızda, bu, donanımla değil, uygulamayla ilgili küçük bir sorundur. Bu, en temel sorun giderme prosedürünü uygulayarak düzeltebileceğiniz anlamına gelir. Aslında, ayarları sıfırlamak genellikle kamerayla ilgili sorunları çözecektir. 

Galaxy A31’de Kamera Ayarlarını Sıfırlayın

Telefonunuzun kamerasını sıfırlamak için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır. Birincisi, kamerayı başlatırsanız bulunabilir, ikincisi ise Ayarlar aracılığıyla yapılabilir. 

1. Başlamak için Kamerayı başlatın. 

2. Ekranın sol üst köşesindeki dişli simgesini bulun. Kamera ayarlarını açmak için üzerine dokunun.

3. Ayarları sıfırla’yı bulmak için tamamen aşağı kaydırın. Bulunduktan sonra üzerine dokunun ve ardından onaylamak için Sıfırla’ya dokunun. 

Bu yöntem tek başına kamerayla ilgili küçük sorunları çözebilir. 

4. Diğer yöntemi kullanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, seçenekler menüsü görünene kadar Kamera simgesine dokunup basılı tutmaktır. 

5. Uygulama bilgisi simgesini bulun ve ardından üzerine dokunun. 

6. Depolama’yı bulmak için biraz aşağı kaydırın ve bulunduğunda üzerine dokunun. 

7. Önbelleği temizle’ye dokunun.

8. Verileri temizle’ye ve ardından onaylamak için Tamam’a dokunun.

Bu prosedür, önceki yöntemle aynı etkiye sahiptir. 

Prosedürlerden herhangi birini yaptıktan sonra, kamerayı istediğiniz şekilde çalışması için yeniden ayarlamanız gerekir. Sorunları varsa, artık sıfırladığınıza göre düzgün çalışması gerekir. 

Ve bunlar, Galaxy A31’inizdeki kamera ayarlarını sıfırlamanın iki yöntemidir. Bu basit öğretici videonun yardımcı olabileceğini umuyoruz. 

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x