PUBG Mobile De Ücretsiz UC nasıl alınır

PUBG Mobile ücretsiz olarak UC nasıl kazanılır. Oyun oyuncuya sanal para birimini vermez, ancak bazı yöntemler kullanarak kredi kazanmak mümkündür.

PUBG Mobile’da ücretsiz olarak UC nasıl kazanılır

Kredi almak için bazı yöntemleri kullanabilir ve bunları UC’lere dönüştürebilirsiniz.

Google Görüş Ödüllerini kullanın

Google Opinion Rewards (  iPhone ,  Android  ), aramalara cevap vermenizi sağlayan bir uygulamadır. Davranışlarınıza, tarama alışkanlıklarınıza, gittiğiniz yerlere vb. Dayanmaktadır. (ancak bunlarla sınırlı değildir), fikir soruları göndermek için. Her cevap birkaç kuruşa veya gerçek değere gider ve bu işlem Google Cüzdanınıza (Android) veya PayPal hesabınıza aktarılır.

Cevaplardan aldığınız parayla UUB’ları PUBG Mobile’dan kendi paranızı harcamadan satın alabilirsiniz. Google Görüş Ödülleri ücretsizdir.

Whaff’ı kullanın

Whaff (  iPhone ,  Android ), iPhone kullanan herkes için daha iyi çalışan Google Görüş Ödülleri’nin bir seçeneğidir. Zaman zaman bir oyunu veya rastgele bir yazılımı en az bir süre kurmanızı ve test etmenizi isteyen diğer uygulamalardan bir öneri uygulamasıdır. Buna karşılık, Google Cüzdanınıza veya App Store’a eklenen kredileri öder. Whaff uygulaması ücretsizdir.

Etkinliklere katılın

Tencent geliştiricisi genellikle etkinlikleri uygulama mağazalarıyla özellikle Google Play Store’la birlikte yürütür ve nadir durumlarda oyunculara ücretsiz olarak UC’ler sunar. Bu nedenle, yeni bir etkinliğin ne zaman etkili olacağını, buna katılmak ve sanal para birimine çevrilebilecek kredileri almak için bir göz atmanız gerekir. En son arasında, Google Play Store özellikle PUBG Mobile veya Garena Free Fire oyununa harcanması için 8 dolar verebilir.

Royale Pass Elite’i satın alın ve sıralamanızı arttırın

PUBG Mobile’ı oynayarak sanal para kazanmanın tek yolu, Fortnite Battle Pass ile aynı şekilde çalışan Royale Pass Elite’i satın almaktır kazanılan her seviyede, UC alırsın. 100 düzeyinde, toplam 600 UC biriktirmiş olacaksınız, ancak bunun için cüzdanı açmak zorunda kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. emirhan baba dedi ki:

  nasıl katılacam

 2. eyup dedi ki:

  bedava uc alımı

 3. savas dedi ki:

  uc satın almak

 4. İsmail dedi ki:

  Üç alımı

 5. Görkem kılavuz dedi ki:

  Efsne