Instagram Profilinize Kimin Baktığını Öğrenme

1 dk okuma süresi

Bu kısa gönderide Instagram hakkında en sık sorulan sorulardan birini yanıtlayacağız: ‘ Instagram profilimi kimin görüntülediğini görmenin bir yolu var mı?

Instagram kullanıcılarının profillerini kimlerin görüntülediğini kontrol etmelerine izin verilmez. Profilinizi kimin ziyaret ettiğini ve yüklediğiniz resimlere kimlerin göz attığını söylemenin bir yolu yoktur.

Bir işletme Instagram profili kullanıyor olsanız bile, resimlerinizi görüntüleyen tüm kullanıcıların bir listesini alamazsınız. Ancak, trafik hacmi hakkında istatistikler alırsınız. Ancak istatistikler herhangi bir belirli kullanıcı profiliyle bağlantılı değildir.

Instagram Profilinizi Kimin Görüntülediğini Neden Göstermiyor?

instagram profilinizi kimin görüntülediğini görün

Instagram, kullanıcıların gizlilik nedeniyle ziyaret ettikleri profiller hakkında bilgi toplamaz. Her kullanıcının adımlarını kalıcı olarak izlemek, dijital alanlarını istila etmek anlamına gelir.

Bir an düşünün. Birinin omzunun üzerinden izlemesinden gerçekten hoşlanıyor musun? Muhtemelen yapmazsın. Instagram ile aynı.

Dahası, size profilinizi kimlerin görüntülediğini göstermeyi vaat eden herhangi bir uygulamaya rastlarsanız, onu satın almayın. Bu kesinlikle meşru bir hizmet değildir ve asıl amacı muhtemelen kullanıcılardan veri toplamaktır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x