Hesap Olmadan Instagram’da Birini Nasıl Bulunur

Hesap Olmadan Instagram’da Birini Nasıl Bulunur Instagram tüm dünyada büyük bir popülariteye sahip olsa da, bir sebepten dolayı  Instagram hesabına kaydolmamış bazı insanlar var . Yine de, videoları, yayınları, yayınları ve videoları görmeleri için birinin Instagram sayfasını bulmaları oldukça gerekli hale geliyor. Artık belirli bir kişiyi bulmak için hesaba giriş yapmadan Instagram’da kolayca arama yapabilirsiniz.

Hesap Arama Yapmadan Instagram Üzerinden Birini Bulmanın Yolları

Halen internet, Instagram’da ara yüzle kolayca başarabileceğiniz için, insanların Instagram’da kayıt yapmadan arama yapmasını sağlayan çok sayıda hizmetle doludur. Bu, 3. taraf hizmetlerini veya sitelerini  kullanmadan yapabileceğiniz anlamına gelir. Aklında tut:

En basit yolu bir hesap olmadan Instagram arama girmesini gereğidir  masaüstü sürümü yüklemek ait. Ancak, mobil uygulamanın yardımıyla, kayıt olmadan birisini arayamazsınız. Aynı şey Instagram mobil versiyon sitesi için de geçerli.

Instagram Sitesinin Mobil Sürümünde Bulun

Bir hesap olmadan Instagram’a nasıl bakacağınız konusunda şüpheniz varsa, bu noktaları okuyun. Gerçekte, Instagram sitesinin mobil sürümünü kullanarak da bulabilirsiniz, ancak en azından kişinin Instagram adını bilmeniz gerekir. Bu nedenle, masaüstü Instagram’ı tercih etmeniz ve ardından aşağıda belirtilen hususları göz önünde bulundurmanız önerilir:

  • İstediğiniz birinin fotoğraflarının ve videolarının keyfini çıkarmak için Kim Kardashian’ın Instagram sayfasını ziyaret etmeniz yeterli
  • Bundan sonra, arama kutusuna kişilerin takma adını veya gerçek adını yazın.
bulmak-instagram-hesabı
  • Instagram, söz konusu verilerle tüm kullanıcıların profillerini bulur ve görüntüler. İhtiyacınız olan kişiyi bulana kadar tüm sayfayı kaydırmanız gerekir.

Genel Karar

Böylece, bir kişiyi giriş yapmadan Instagram’da tanımlayabilir ve yayınlarını, hikayelerini, videolarını ve çok daha kolay ve zahmetsizce içeren profilini görüntüleyebilirsiniz. Ancak, takipçilerinin ve takip eden sayfaların listesini görmek için hesapla giriş yapmanız gerekir.

Dahası, eğer biri profili kapalı gözüküyorsa, fotoğraflarını veya yayınlarını kayıt olmadan veya kayıt olmadan görüntüleyemezsiniz. Yayınlarını yalnızca abonelik talebini onayladıklarında görüntüleyebilirsiniz.  Onaylamak için ağ Instagram’a kaydolmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hesap Olmadan Instagram’da Birini Nasıl Bulunur için yorumda bulun

    Hesap Olmadan Instagram’da Birini Nasıl Bulunur için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hesap Olmadan Instagram’da Birini Nasıl Bulunur için ilk yorumu yapabilirsin.