Google, 2017’de yeni Pixel akıllı telefonu piyasaya sunmayı planlıyor

Google donanım patronu Rick Osterloh, Ekim 2016’da piyasaya sürülen ilk sürümün takibi olarak ikinci nesil Pixel akıllı telefonu piyasaya çıkarmayı planlıyor. Bu hafta Mobil Dünya Konferansı‘nda sözleri ile yeni pixel i onayladı gibi.

Rick Osterloh sözerine şöyle devam etti Sektörde yıllık bir ritim var, bu yüzden onu takip etmeye ve güvenmeye mecbursunuz dedi.

Google, 2017’de yeni Pixel akıllı telefonu piyasaya sunmayı planlıyor

Osterloh, Pixel 2‘nin özellikleri hakkında veya ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında ayrıntı bilgi vermedi. Bununla birlikte, Akıllı Telefonun 2016’ya özgü olmadığını bilmek için Pixel taraftarlarına rahatlama getirebilir.

Osterloh, Google’ın Apple, Samsung ve diğerleri gibi akıllı telefon pazarına büyük bütçelerle girmeyeceğini belirterek, Tüketici taleplerini karşılamak için çok az sayıda yeni nesil Pixel cihazı üreteceklerini belirtti. Google, 2017’de yeni Pixel akıllı telefonu piyasaya sunmayı planlıyor

Bir Cevap Yazın

  1. Google, 2017’de yeni Pixel akıllı telefonu piyasaya sunmayı planlıyor için yorumda bulun

    Google, 2017’de yeni Pixel akıllı telefonu piyasaya sunmayı planlıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Google, 2017’de yeni Pixel akıllı telefonu piyasaya sunmayı planlıyor için ilk yorumu yapabilirsin.