Eşinizin veya arkadaşınız her zaman nerede olduğunu tam olarak nasıl bilebilirim?

Eşinizin telefonunu ya da başkasının telefonunu izlemek muhtemelen ürpertici.Ancak, ilişkinizin oldukça sağlam ve güvensiz olduğunu varsayarsak birinin telefonunu bir uygulama aracılığıyla izlemek aslında oldukça kullanışlıdır.

Örneğin, Arkadaşlarımı Bulu kaldırmak ve diğer önemli kişilerin ne kadar sıkıştığını görmek, sürekli olarak güncellemeler için metin yazmaktan daha kolaydır.

Aşağıdakilerden birinin telefonunu ürkütücü olmadan nasıl takip edebileceğiniz (bu uygulamalar, herhangi bir izleme veya konum paylaşımı gerçekleşmeden önce her iki tarafın da katılmayı gerektirir).

IPhone ailesi için: Arkadaşlarımı Bul (iOS)

Apple’nin Arkadaşlarım uygulaması Find bir iOS sadece aile olmak olur iyi bir çözümdür – alakasız bir olsa da, Android veya Windows telefonları çalışmaz aynı adı taşıyan Android uygulaması. Arkadaşlarımı Bulu kurmak için, takip etmek istediğiniz kullanıcıları davet etmeniz gerekecek. Bunu yapmak için, uygulamayı açıp dokunun ekle sağ üst köşedeki ve eklemek istediğiniz kişiyi bulun.

Bir kullanıcıyı Arkadaşlarımı Bulmaya davet ettiğinizde, arkadaşınızı konumunu sizinle paylaşmaya davet ediyorsunuz – tam tersi değil. Konumunuzu onlarla paylaşmak istiyorsanız, uygulamanın adını tıklamanız ve sağ üst köşedeki Diğer öğesine dokunmanız gerekir. Konumumu Paylaş öğesine dokunun; konumunuzu bir saat boyunca, günün sonuna kadar veya sonsuza kadar paylaşma seçeneklerini göreceksiniz. Eşinizin veya arkadaşınız her zaman nerede olduğunu tam olarak nasıl bilebilirim?

Bu menüye geri dönerek belirli bir arkadaşınızın konum paylaşımını kapatabilirsiniz veya ana ekrandan Bana hafifçe vurarak ve Konumum Paylaşım özelliğini devre dışı bırakarak tüm arkadaşlarınızın konum paylaşımını kapatabilirsiniz.

Android kullanıcıları için: Google+ Konum Paylaşımı

Google+, aynı zamanda bir Google+ hesabına sahip olan herhangi biriyle konumunuzu (bulunduğunuz konum veya bulunduğunuz şehir) paylaşmanıza olanak tanıyan bir konum özelliğine sahiptir. Bu özellik bölünmüş bir ev ( Android ve iOS ) için geçerli ancak tüm kullanıcılar ilk etapta Google + ‘da oturum açmak için bir Google+ hesabına ihtiyaç duyacaktır.

 

Servise birini davet zaman, görmek onları davet ediyoruz: Google + ‘ın konum paylaşma Arkadaşlarım bul ters kurulur senin yerini değil, tam tersi.

Birisini konumunuzu görmeye davet etmek için Google+ uygulamasını açın ve Menü> Konumlar> Konum ayarları> Konum Paylaşımı’na gidin. Konum Paylaşımını açık konuma getirin ve Yerinde Nokta’nın altında Paylaşılacak Kişileri Seçin’i tıklayın. Tam konumunuzu paylaşmak istediğiniz kişileri seçin ve Bitti ‘ye dokunun. Telefondan takip, arkadaşım nerede

Bu insanlar şimdi sizin bulunduğunuz yeri görebilecek. Konumlarını görmek isterseniz, Google+ uygulamasında aynı adımları izlemeleri ve konumlarını tam olarak paylaşmak istedikleri bir kişi olarak eklemesi gerekir.

Kesintisiz izleme için: Life360 ve GeoZilla

Arkadaşlarımı Bul ve Google +, uygulamanın ne zaman kontrol edildiğinde insanların nerede olduğunu söyler. Ancak aile üyeleriniz hakkında daha fazla şey bilmek isterseniz – bütün gün neredeydiniz gibi mi yoksa telefonun pil ömründen tükenecek mi? Life360’ın Aile Bulucu ( Android , iOS ) ve GeoZilla ( Android , iOS ) gibi aileye yönelik konum uygulamaları bunun bir cevabı.

 

Life360 Ailesi Konuşlandırıcı

Bu uygulamalar, bulunduğunuz yeri sürekli olarak sunucuyla paylaşır (dolayısıyla akü dostu bir şekilde), böylece arkadaşlarınız ve ailenizin üyeleri konum geçmişinizi ve telefonunuzun mevcut pil durumunu görebilirler. Eşinizin veya arkadaşınız her zaman nerede olduğunu tam olarak nasıl bilebilirim?

Ayrıca, ev, işyeriniz veya çocuğunuzun okulunun etrafında coğrafi işaretler kurmanıza izin veriyorlar; böylece aile üyeleri bu alanlara girip çıkarken uyarılar alabilirsiniz. (Arkadaşlarımı Bul birisi bir alana girip çıkarken uyarıları ayarlamanıza izin verir, ancak işlevsellik sınırlıdır.) Bu uygulamalar, Arkadaşlarımı ve Google+’m Buldan daha akıcı ve daha akıllı olduğundan, muhtemelen daha uygundurlar Eşlerden çok çocukları takip etmek için.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eşinizin veya arkadaşınız her zaman nerede olduğunu tam olarak nasıl bilebilirim? için yorumda bulun

    Eşinizin veya arkadaşınız her zaman nerede olduğunu tam olarak nasıl bilebilirim? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eşinizin veya arkadaşınız her zaman nerede olduğunu tam olarak nasıl bilebilirim? için ilk yorumu yapabilirsin.