Bloodborne The Old Hunters çıkış tarihi, fiyatı, römork ve özellikleri

Kan götüren taraftarları, Eski Avcılar genişleme paketi ve önceden ayrılmış içeriği almak için ön siparişte bulunmak isteyeceklerdir.

Dünya çapında satılan iki milyondan fazla kopya ile yeni DLC genişletme paketini elde etmek için heyecanlı bir sürü Bloodborne hayranı var. İşte Bloodborne The Old Hunters çıkış tarihi, fiyatı ve resmi römork hakkında bilmeniz gerekenler

“Bu kilometre taşının topuklarında (iki milyon kopya), Bloodborne için büyük ölçüde öngörülen genişlemenin hemen üzerimize geldiğini doğrulayabiliriz. Sony Computer Entertainment Japonya Stüdyosu yapımcısı Masaaki Yamagiwa bir blog yazısında “Bekleme neredeyse bitti ve yeni bir kâbus neredeyse geldi …” dedi.

 

Bloodborne The Old Hunters çıkış tarihi ve fiyatı

Bloodborne için Eski Avcılar genişleme paketi 24 Kasım’da piyasaya sürülecek, bu yüzden beklemek uzun değil. Başlangıçta iki ayrı paket olarak planlanan şey şimdi tek bir DLC (indirilebilir içerik) olarak kullanılabilir. Bloodborne The Old Hunters çıkış tarihi, fiyatı, römork ve özellikleri

PlayStation Store’den £ 15.99 ödeyerek ön sipariş verebilirsiniz ve ücretsiz bir PS4 Teması edineceksiniz.

Ayrıca Yılın Oyununun 25 Kasım’da yayınlanacağını keşfetmek isteyebilirsiniz. Bu, olduğu gibi, Old Hunters’ın fiziksel kopyasını almanın tek yolu olacaktır.

 

Bloodborne The Old Hunters ayrıntıları ve yeni özellikler

“Geçmişin avcılarının sonsuza dek sıkışıp kaldıkları bir kâbusta dünyaya girin, üstesinden gelmek için tehlikeler, ödüller ve ölümcül canavarlarla dolu yeni aşamaları keşfedin  cephaneliğine eklemek için birden fazla yeni kıyafet ve silah ile savaş stratejisine daha fazla çeşitlilik katmak ve sihir almak için ek sihirler bulacaksınız “dedi.

Eski Avcılar DLC, ‘gelişmelerin yanı sıra, Avcılar grubunun tek amacı olan yeminli Ligi gibi yeni özellikleri de beraberinde getiriyor.

“Kendinizi Kurbanın kılık kıyafetindeki ve kepçe kaskındaki gizemli bir figür tarafından yönetilen Lig’de düzenleyerek, oyundaki diğer oyunculara çevrimiçi olarak yardımcı olabilir ve Lig’in çevrimiçi sıralama sıralamasında rekabet edebilir.”

Buna ek olarak, oyuncular ayrıca Lig bastonunu kullanabilir ve oyunda co-op NPC’leri toplayabilir. Simon Bowblade silahı, ek polis NPC avcıları ve Ludwig adında yeni düşman patronu olacak.

Ayrıca Platinum Trophy’ye sahip olan ya da yakında kazanacak olan herkesin özel bir PS4 Teması için bir kupon kodu alacağı doğrulandı. Bu, onu almanın tek yoluydu .Bloodborne The Old Hunters çıkış tarihi, fiyatı, römork ve özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bloodborne The Old Hunters çıkış tarihi, fiyatı, römork ve özellikleri için yorumda bulun

    Bloodborne The Old Hunters çıkış tarihi, fiyatı, römork ve özellikleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bloodborne The Old Hunters çıkış tarihi, fiyatı, römork ve özellikleri için ilk yorumu yapabilirsin.