en iyi  ücretsiz WordPress Temaları

26 dk okuma süresi

Yakın zamanda ‘ en iyi  ücretsiz WordPress Temaları’ için arama yaptıysanız , ne kadar çok tema olduğunu fark etmişsinizdır. Başlaması gerçekten çok zor olan çok şey var. Resmi WordPress tema deposunda binlerce ücretsiz şablon bulunurken, dünya genelinde geliştiriciler tarafından her gün çok sayıda tema gönderilir. Ve bu, yeni web siteniz için kaliteli bir tema bulmanıza yardımcı olmaktır.

Şüphesiz, WordPress daha kullanıcı dostu olmak için her geçen gün daha da gelişmektedir ve bu nedenle de sadece bir bloglama platformundan en popüler CMS olma başarısını göstermiştir. Sınırsız kaynaklar, harika yetenekler, kullanım kolaylığı WordPress’i herkesin ilk tercihi haline getiriyor. Bu makalemizde sizlere binlerce tema üzerinden seçtiğimiz temaları kategoriye ayırıp sizler için bir araya getirdik

 1. Küçük İşletmeler için En İyi Temalar
 2. Blogcular için En İyi Temalar (ve Kişisel Web Siteleri)
 3. Portfolyolar ve Fotoğrafçılar için En İyi Temalar
 4. Ziyaretçilerin tema önerileri

Hayatının bu yeni bölümünü başlatmaya hazır mısın? Hadi gidelim!

PS  Ücretsiz WordPress temalarının tam listesi burada WordPress.org resmi sitesinde bulunabilir  . Şu anda, 2500’den fazla ücretsiz tema mevcut.

Makale başlıkları

1. En İyi İş WordPress Temaları


İster küçük bir işletme sahibi olun, ister dijital bir nomad başlangıcı olsun, markanız / web siteniz uygun bir temayı gerektirir.

İşletmenizin web sitesi, markanızın ilk izlenimidir, ilk ve çoğu kez etkilemek ve kandırmak için tek şanstır. İşletmenizin temel değerlerini hızlı ve doğru bir şekilde sergilemelidir – ve bunu sorunsuzca yapın.

Bu şekilde, ücretsiz bir WordPress temasının kolaylaştırılması gereken en önemli nitelikler şunlardır:

Web sitenizin WordPress temasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken 10 faktör:

 1. Mevcut özellikler. Web siteniz için kesinlikle hangi özelliklere ihtiyacınız var? E-ticaret desteği Özel eklenti desteği Temanızın ihtiyacınız olan özelliklere sahip olduğundan emin olun.
 2. Desteklenen eklentiler. Eklentiler, web sitenizin daha keskin, daha güvenli ve daha hızlı yüklenmesini sağlayabilir. Bu nedenle, temanızın istediğiniz eklentileri desteklediğinden emin olun (emin değilseniz, tema geliştiricisine bunun hakkında soru sorabilirsiniz)
 3. İçerik. Web sitenizin sadece bir sayfa olmasını mı yoksa bir dizi sayfa mı olmasını istiyorsunuz? Fotoğraf temelli bir web sitesi mi, yoksa web sitesi işinizin yüzü mü olacak? Göreceğiniz gibi, bazı içerik bazı temalara diğerlerinden daha iyi uyar.
 4. Özelleştirme kolaylığı. Temayı özelleştirmek kolay olmalı – aksi halde, her şeyi değiştirmek istediğinizde mücadele edersiniz.
 5. SEO. Tema açıklamasında “SEO Optimized” veya “SEO ready hazır” ı arayın. Ayrıca MozBar gibi bir Chrome uzantısını  indirebilir ve temaların demosundakibazı hızlı SEO kontrollerini çalıştırabilirsiniz.
 6. Heveslilik. Temanızın duyarlı olması, yani düzenini farklı ekran boyutlarında ve cihazlarda ayarlayabilmesi gerekiyor.
 7. Basitlik. Web sitenizin temasının çok gösterişli olması gerekmez. Genellikle, gösterişli temalar sadece daha yavaş yüklenir ve ziyaretçilerinizi karıştırır. Eski deyiş gibi, sadelik nihai bir sofistike.
 8. Hız. Web sitenizin başarısında hız belirleyicidir. Bir temanın hızını test etmek için Pingdom Web Sitesi Hız Testi’ni kullanın,  temanın demosunun URL’sini girin ve sayfanın yüklenmesinin ne kadar sürdüğünü ve kaç HTTP isteğinin alındığını görün.
 9. İş hedefleri. Temanızın kısa vadeli ve uzun vadeli iş hedeflerinizle ne kadar iyi eşleşiyor?
 10. Güvenlik. Müşteri yorumlarını kontrol edin ve müşterilerinizin güvenlikleri hakkında söylediklerini görün.

Ücretsiz WordPress temaları listesinden geçerken bu faktörleri göz önünde bulundurun ve dikkatlice seçin, çünkü temaları daha sonra değiştirmek biraz acı veriyor.

Sydney : Basit ve Son Derece Esnek İş Teması

Sydney İş Teması

Sydney ücretsiz iş WordPress teması. Yukarıda bahsedilen gereksinimlerimizin her birini yerine getirmekle kalmaz, diğer WordPress temalarından çok daha iyidir.

Sydney Business Theme RatingsSydney, hayalinizdeki web sitesini oluşturma ve onu kalbinizin arzularına göre şekillendirme olanağını sağlayan çok özelleştirilebilir bir iş teması.

Uzun işlevsellik listesi arasında, tüm Google Yazı Tiplerine erişim, tam renk kontrolü, düzen kontrolü, logo yükleme, tam ekran kaydırma, başlık resmi, yapışkan gezinme ve daha fazlası gibi şeyler sayılabilir.

İşletmenizin ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda, küçük işletme veya kurumsal kuruluşunuz için harika bir web sitesi oluşturmak için hızlı bir şekilde ön sayfa bölümlerini kullanabilirsiniz.

Zerif : Çok Amaçlı Ücretsiz İş Teması

Zerif İş Teması

Zerif bizim koşucu ve favori duyarlı paralaks ücretsiz iş WordPress teması. Özellikler ve işlevsellik ile dolu bu çok amaçlı tema, iş web siteniz için çok iyi bir seçimdir.

Zerif İş Tema DerecelendirmeleriZerif, web sitenizin sahip olduğu her türlü ihtiyacı karşılamaya hazır bir bukalemun daha fazlasıdır.

Tema entegre paralaks desteği ile BootStrap üzerine kurulmuştur. WooCommerce, WPML, RTL ile uyumlu, temiz ve modern bir tema, retina hazır ve SEO dostu. Entegre e-ticaret işlevselliğine ihtiyaç duyan iş siteleri için mükemmel.

Hestia : Modern, Ücretsiz WordPress Teması

Hestia İş Teması

Zerif’e çok benzeyen Hestia, bir çok özelleştirilebilirlik sunar ve e-ticaret entegrasyonu isteyen tüm iş siteleri için mükemmeldir. Hestia’nın inanılmaz tasarımı, bir web sitesinin bir başyapıtını zahmetsizce geliştirmenize izin verecektir.

Hestia İş Tema DerecelendirmeleriHestia’nın modern görünümü, hem estetik hem de işlevsel bir çevrimiçi platformda yer alan her türlü iş veya kurumsal web sitesi için mükemmel bir uyum sergiliyor.

Tema çok sayıda widget, entegre bir blog bölümü ve Düz Paralaks Slider, Fotoğraf Galerisi, Seyahat Haritası ve Elementor Page Builder ile uyumludur. Tema tamamen duyarlı, WPML eklentisini destekliyor, retina hazır ve elbette SEO dostu.

Shapely: İş ve Portföy Web Siteleri İçin İyi

Düzgün İş Tema

Gördüğümüz en güzel ve minimalist tasarımdan biri ile bizi etkilemek hızlı bir şekilde. Çok büyük bir kahraman alanı ve alt kattan oluşan bu yapı, bu siteyi değer yaratan ve tasarımla estetikle ilgili her şeyi satan herhangi bir iş için mükemmel kılıyor.

Düzgün İş Tema DerecelendirmeleriBirçok görüntü alanı ile Shapely işletmeler için mükemmeldir, işlerini ve portföylerini ziyaretçilerine sunmaya isteklidir. Temanın sadeliği ve temiz tasarımı, yaratıcı estetiği yansıtır ve parmağınızı modern estetiğin nabzına taşır.

Shapely ayrıca olağanüstü işlevsellik ile donatılmış çok yönlü bir ücretsiz iş temasıdır. Tema, portföy, referanslar, paralaks bölümleri, ürün veya hizmet bilgileriniz, harekete geçme eylemi ve çok daha fazlasını eklemek için kullanılabilecek birkaç ana sayfa widget’ları ile birlikte gelir.

Interface: Çok Esnek İş Teması

Arayüz İş Teması

Arayüz, web sitesi sahipleri için temiz, ancak bilgi ağırlıklı bir ön sayfaya değer veren harika ve duyarlı bir iş temasıdır. Minimalizmden uzaklaşarak, tasarım üzerinde güçlü metin yazarlığı tercih ederseniz Arabirim mükemmeldir.

Arabirim İş Tema DerecelendirmeleriEğer bir uzman metin yazarıysanız veya gerçekten de metin yazarlığı hizmetleri satıyorsanız Arayüz sizin için mükemmeldir. Önemli metin bölümleri web sitenizi dönüşüm optimize edilmiş bir makineye dönüştürecek!

Arayüzü, iki site düzeni (Dar ve Geniş), her sayfa / sayfa için 4 düzen, 5 Sayfa Şablonu, 8 pencere öğesi alanı, 6 özel pencere öğesi, yazı / sayfanızı vurgulamak için öne çıkan kaydırıcı, 10 sosyal simgeleri içeren bir işlev yüküyle birlikte gelir. iletişim bilgilerinizi vurgulamak ve erişilebilirliğinizi artırmak için üst ve alt bilgi çubuğu.

Responsive : En popüler duyarlı WordPress Teması

duyarlı tema

ücretsiz duyarlı wordpress temaCyberChimps’in Duyarlı teması, dünyanın en popüler, ücretsiz WordPress temalarından biridir. 1,5 milyondan fazla indirme ve 80.000’den fazla aktif yüklemeye sahiptir. Bu bir blog, iş, ajans veya bir başlangıç ​​olarak herhangi bir web sitesi için uygun bir çok amaçlı WordPress teması.

Duyarlı bir sıvı istiflenebilir ızgara sistemine sahip ve retina hazır tema. Çarpıcı bir web sitesi oluşturmak için tamamen özelleştirilebilir. Duyarlı, özel şablonlar, özel arka plan, özel başlık, menüler ve çok daha fazlasını sunan sıvı yığınlanabilir ızgara sistemine dayalı ücretsiz bir WordPress temasıdır. Tema çeviri hazır. Ve inanılmaz tema seçenekleri bol miktarda kişiselleştirme seçeneği sunuyor.

BONUS: En İyi Premium İş Teması

Çok sayıda işlevsellik barındıran ücretsiz WordPress temalarının bolluğu varken, premium tema ile sadece ek tema parçaları ve parçaları satın almazsınız – tam destek ve tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

Daha fazla ado olmadan, en iyi iş teması…

Divi, Elegant Themes tarafından

Divi İş Teması Daha Fazla Gösteri

Divi, Elegant Theme’in amiral gemisi ürünü ve görsel sayfa oluşturucusudur. Günümüzün en çok kullanılan premium WordPress teması olan “ScenWith.

Divi sadece başka tema çok daha fazlasıdır, o size endüstrinin en iyi sağlayarak en şaşırtıcı web siteleri oluşturmalarına olanak bir web sitesi oluşturma çerçevesi var.

Divi Bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, yeni ve geliştirilmiş yeni 3.0 sürümü ile geliştirilmiş ve 36’dan fazla elemanın pie kadar kolay kullanılmasını sağlıyor!

2. Bloglar ve Kişisel Web Siteleri için En İyi Temalar


Bloglama kısa süre önce etrafta dolanan tüm sesli kelimeler haline geldi. Google, bir blogu “normal olarak bir kişi veya küçük grup tarafından yönetilen, genellikle informal veya sohbet tarzında yazılmış, düzenli olarak güncellenen bir web sitesi veya web sayfası” olarak tanımlar.

Özünde, bir blog, resmi olmayan bir web sitesinde veya sitenin resmi olmayan bir fikir türüdür. Annelik blogcularından günlük hayatlarını ayrıntılarıyla anlatan seyahat blogcuları, dünya seyahat yolculuklarını, büyük sanayi şirketlerine anlamlı sanayi ürünleri üreterek belgelediler; Bir blog hayatında neler olup bittiğini paylaşmak için çok yönlü bir çevrimiçi platformdur.

Kişisel doğası gereği, mükemmel ücretsiz blog WordPress teması aşağıdaki hedefleri yerine getirebilmelidir:

kişi

Bloglar, içeriği için yazdığı kişi kadar okunur. Blogunuz daha iyi yüzünüze yayılmış, ilk kez ziyaretçilerinizle yakınlaşmayı ve okuyuculara dönüştürmeyi umarsanız, düşüncenize ve hayatınıza yatırım yapın.

Önce içerik

Bu basit, gerçekten – bir blogun tek cazibe, sitenin dürüst, içsel içeriğidir. Mükemmel blog teması, bir ziyaretçinin dikkatini ilk olarak, ikinci ve üçüncü olarak nasıl vurgulayacağını ve çizeceğini bilir.

Basitlik

Blog temaları çok sayıda çan ve ıslık olmadan, basit, hafif olmalı. Ziyaretçiler blogcuların yazılı sözlerinden başka bir şey umursamıyorlar. Bu, sayfanın hızlı bir şekilde yüklenmesini kolaylaştıran, basit bir tema tasarımı ve dikkat dağınıklığı olan iyi kodlanmış bir çerçeveye odaklanmak anlamına gelir.

En iyi ücretsiz blog WordPress temaları söz konusu olduğunda, düşünmeniz gereken anahtar kelimeler basit, basit, odaklıdır.

Blog sitenizin tamamlandığında kendinize sormanız gereken sorular:

 • Bu blogu kimin hemen çalıştırdığını biliyor muyum?
 • Dikkatim hemen bir makaleye mi çizildi?
 • Sitede nasıl gezineceğimi anlıyor muyum?

Ziyaretçiniz sitenize tıkladıktan sonra bu üç soruyu bir “Evet” ile cevaplayabilirse, blogunuz başarılı bir şekilde yolundadır.

Başlamak için favori ücretsiz WordPress blog temalarıma göz atın!

Writee : Lifestyle Blogcular için en iyisi

Writee Blogging Tema

Writee, tüm kutularımızı kontrol eden harika, basit bir blog teması. Göze çarpan “Hakkımda” bölümünde, en iyi performansa sahip ve en önemli blog gönderilerinizi sergilemek için güzel bir tasarıma sahip olan tam genişlikte bir kaydırıcı.

Ücretsiz tema, özel entegre widget’lar, Özelleştirici Seçenekleri, tam genişlik / kutulu kaydırıcı ve blogunuzu istediğiniz gibi şekillendirmenize yardımcı olacak çok daha fazlasını sunar!

Nisarg : Basit WordPress Blog Teması

Nisar Blog Teması

Nisarg, çok hevesli olduğumuz daha minimalist bir blog teması. Tamamen duyarlı, temiz tema, blogunuzu temiz tutup içeriğinize odaklanırken bir yandan da özelleştirme seçenekleri sunar.

Nisarg Blog Tema DerecelendirmeleriBaşlık resminizi, arka plan resminizi veya renginizi ve tema aksanlarınızın rengini ayarlayın ve yayınlarınızı entegre sekiz formatta kolayca ayırt edin: Video, Görüntü, Bir yana, Durum, Ses, Alıntı, Bağlantı ve Galeri.

Nisarg, sıradan kişisel blogunuz için mükemmel bir seçimdir. Basit, temiz ve basit – daha ne isteyebilirsiniz?

Olsen Light : Blogcular için Hafif Ücretsiz Tema

Olsen Işık Blog Teması

Olsen Light, bizim için başka bir takım favorisi. Fashionistas, fotoğraf ve sanat blog yazarları için mükemmel olan Olsen Light, bloglama söz konusu olduğunda kanıtlanmış minimalizm trendini sürdürüyor.

Olsen Işık Blog Tema Değerlendirmeleriİçeriği katlamanın altına iten bir başlık resminin boşluğu, Olsen, okuyucuları olabildiğince çok sayıda ziyaretçiye dönüştürmeye hevesli dönüşümlü blogcular için mükemmeldir.

Tema etkileyici sayıda özel sosyal medya widget’ları ve özelleştirici seçenekleriyle geliyor. Instagram entegrasyonu, blogunuza doğrudan Instagram resimlerinizi gösterebileceğiniz anlamına gelir ve SEO optimizasyonu Google, Bing ve Yahoo!

Hoffman : Yazarlar İçin En İyi Ücretsiz Tema

Hoffman Blog Teması

Hoffman nihai minimalist rüya blog WordPress teması. Sadece mesajınızı önemsiyor ve gereksiz her şeyi göremiyorsanız – Hoffman sizin için mükemmel bir konudur.

Tamamen içeriğe odaklanmış, Hoffman herhangi bir kenar çubuğu, geniş menüler veya başlık görüntüleri olmadan yapar. Etkilemek için hızlı olan bir kopyaya sahip olsan iyi olur!

Tema, sosyal simge menüsü, sonsuz kaydırma için Jetpack desteği, beş özel pencere öğesi, iki sayfa şablonu, editör stili, çeviri için hazır kod, özel vurgulayıcı rengi desteği, özel arka plan desteği, galeri yayın biçimi desteği ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

Libretto : Minimal WordPress Teması

Libretto Blog Teması

Hoffman’a çok benzeyen Libretto, minimum bir blog WordPress temasıdır. Zarif ve sofistike bir kişisel blog için mükemmel bir tema.

Libretto, daha klasik bir stil ve tipografi içeren duyarlı bir tek sütun temasıdır; açılan kapak ve çek tırnak. Şiir ve yazılı sanatın sözü için mükemmel!

BONUS: En İyi Premium Blog Teması

Herkes özgür olmayı sever ama bedava nadiren iyidir. Uzman görüşümüzü en iyi premium blog temasıyla paylaşalım.

Tam özelleştirme, e-posta ve forum desteği ve mükemmel bir blog teması arıyorsanız, sizi tanıtmak istiyoruz…

potasyum

Kalium Blogger En İyi WordPress Blog Teması

Kalium, şaşırtıcı bir dizi özelleştirilebilirlik, tema özellikleri ve güzel tasarımlar için interweb’ler etrafında iyi bilinmektedir.

Kalium, farklı amaçlara yönelik çok sayıda web sitesi oluşturabilen bir sayfa oluşturucudur, ancak özellikle blog yazarları için yararlıdır.

Tema, sadece güzel ve etkili bir blog oluşturmak için değil, aynı zamanda en iyi performans için optimize etmek için size araçlar sunar.

Kaliums premium sayfa oluşturucu, 9 başlık stilleri, 30+ proje stilleri, 100’den fazla kısa kod ve eleman, 9 farklı blog düzenleri ve çok daha fazlasını, istediğiniz tam blogu oluşturmak için kullanın!

Kalium Özellikleri

15.000’in üzerinde mutlu müşteri Kalium web siteleri oluşturdu. Oh, ve Kalium hakkında en iyi şey? Satın aldığınızda istediğiniz kadar farklı web sitesi oluşturabilirsiniz!

Sayfa oluşturucularına erişiminiz, işletmenizin ihtiyaç duyduğu herhangi bir web sitesini zahmetsizce oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

3. Fotoğraf ve Portföy WordPress Temaları


Hobi, profesyonel veya ajans. Çalışmanızı sunmayı seçtiğiniz yol o kadar önemlidir ki, yeterince vurgulanamaz.

Bir fotoğraf web sitesi ile hedefleriniz çok ve çeşitli olabilir, ancak onlara ulaşmak için yol bir ve aynı – anlatı mükemmel bir görüntüdür. Mesajınız ne olursa olsun, fotoğrafçılığınızla elverişli bir akış oluşturma yeteneğiniz, web sitenizin başarısında belirleyici bir faktör olacaktır.

İşte bir fotoğraf WordPress Teması’nda aradığınız şey:

galeri

Fotoğraf sitenizin çekirdeği, galeri ve çalışmalarınızı sunma biçiminizdir. İdeal olarak, temanızın bir tane değil, seçebileceğiniz birkaç iyi galeri var.

Buradan, galeriye / resme doğrudan bağlantılar, ayrıntılar eklemek için bir yer, yorumlar vb. Dahil olmak üzere bazı temel ancak gerekli işlevselliği istiyorsunuz. Mükemmel bir dünyada, kendi kişisel galerinizden ekleme veya çıkartmaya karar verebileceğiniz bir tekne dolusu işleve sahip olmak isteyeceksiniz.

Bedava temalar genellikle çok temel galerilerle çalışır ve size bireycilik için fazla yer bırakmaz, ama en iyisini bulmaya çalıştık.

Minimalizm

Fotoğrafın odak noktasından odaklanılan bulanık bir temadan daha kötü bir şey yok – fotoğrafçılık. Sadece basitlik değil, aynı zamanda hardcore minimalizm de görmek istediğimiz şeydir.

Dikkatsiz menüler, çizgiler ve tasarım öğeleriyle uzaklaşın, dikkatimizi hikayenizden ve mesajınızdan uzak tutun.

Hayati olan, iyi entegre. Ne yok, atla.

Daha az kodlama, daha fazla resim

Web sitelerini başka hiçbir şey gibi yavaşlatan # 1 öğesi? Resimler. “Daha azı daha fazla” taraftarı olmakla birlikte, kaç tane betik, eklenti, widget ve benzerleri hakkında bilinçli olmanız için sizi teşvik etmeliyiz – yağlı bir resim, bunlardan herhangi birinden çok daha fazla zarar verebilir.

İdeal olarak, temanızın çok hafif olmasını istersiniz. Geliştiriciler, amaçlanan amacını dikkate almalı ve hızlı bir yükleme süresini kolaylaştırmak için her türlü çabayı göstermelidir.

Ne yazık ki, laypeople ve sıradan web sitesi sahiplerinin bir geliştiricinin iyi kodlamaya ne kadar çaba harcadığını ölçmesi neredeyse imkansız. Herhangi bir özgür tema geliştiricisinin bu noktayı bir düşünceye vermesini beklemeyin.

En iyi fotoğraf temasını arıyorsanız fotoğrafçılık siteniz hakkında kendinize aşağıdaki üç soruyu sorun:

 • Fotoğrafçılık anlatıya elverişli mi görünüyor?
 • Dikkatim hikayeye ve mesaja sabitlendi mi?
 • Site hızla yükleniyor mu?

İşte en popüler ücretsiz fotoğraf WordPress temaları:

Pixgraphy : Fotoğraflar Hakkında Her Şey

Pixgraphy Fotoğrafçılık Teması

Pixgraphy, profesyoneller için en popüler portföy / fotoğraf teması biridir. Çarpıcı minimalist galeri seçenekleri, muazzam kahraman imgeleri ve mükemmelliğe kodlanmış bu tema, işini yapmak için hazır olan herkes için mükemmel bir seçim.

Pixgraphy Fotoğrafçılık Tema DerecelendirmeleriBu tema, WordPress.com, Polylang, bbPress, wooCommerce ve daha birçoğu gibi Breadcrumb NavXT, WP-PageNavi, Contact Form 7, Jetpack gibi popüler eklentileri desteklemektedir. Ayrıca, Özelleştirici’yi kullanarak birçok seçenekle hazır ve kolayca özelleştirilebilir.

Pixgraphy, özellikle fotoğraf web siteleri için önemli olan, minimum yükleme süreleriyle sonuçlanan, çok temiz ve optimize edilmiş bir koda sahiptir. Web sitenizi tam olarak istediğiniz gibi şekillendirmek için Pixgraphy’nin çoklu düzenlerinden yararlanın!

Fukasawa : portföy için Temiz, Ücretsiz WordPress Teması

Fukasawa Fotoğrafçılık Teması

Fukasawa’nın ana cazibesi, temanın Pinterest tarzı ızgara galerisi. Jetpack etkin sonsuz kaydırma seçeneği, fotoğrafınızın okuyucunuzun odaklanmamış odağının keyfini çıkarmasını sağlar.

Fukasawa Fotoğrafçılık Tema DerecelendirmeleriDuyarlı ve retina hazır tema, resim, galeri ve video yayını formatları, beş özel widget, bir arşiv sayfası şablonu, bir galeri slayt gösterisi, özel vurgu rengi desteği, özel logo desteği, editör stilleri ve çeviri hazır kodu için destek sağlar. İsveç de dahil bir çeviri!

Kişisel hikayenizi anlatmak için Fukasawa’nın minimal tasarımından ve özelleştirilebilirliğinden yararlanın, tam olarak nasıl olmasını istediğinizi öğrenin!

Rokophoto Lite : Siyah Beyaz WordPress Teması

RokoPhoto Lite Fotoğrafçılık Tema

Rokophoto, minimal modelden biraz uzaklaşıyor ve anlatı odaklı fotoğrafçılık web siteleri için mükemmel çözümü sunuyor. Anlatılacak çok sayıda eşsiz hikayeniz varsa mükemmel bir tema!

Hafif versiyon, iki farklı sürgü tipiyle, modern ve dev bir portföy bölümü ve yerleşik bir iletişim formuyla birlikte gelir. Kabul ediyoruz ki, ücretsiz sürümlerinden daha fazlasını görmek isterdik.

Hitchcock : Anlatı Odaklı WordPress Teması

Hitchcock Fotoğraf Teması

Minimalizm ve anlatı-odak arasındaki uçurumu kapatmak, Hitchcock kişisel tip portföy web siteleri için çok az bir fotoğraf temasıdır. Tema, ön sayfa karmaşasından yoksundur ve hikayelerinizi bir yazı tipi düzenlemesi yoluyla anlatmanızı sağlar.

Tema, güzel bir duyarlı tasarım, sosyal ikon menüsü, Jetpack sonsuz kaydırma, özel vurgu rengi, özel başlık resmi, galeri sonrası formatı, editör stili ve çok daha fazlası için destek sunuyor.

Gridsby : Ücretsiz, Minimal Fotoğrafçılık Tema

Gridsby Fotoğrafçılık Teması

Hitchcock’un görsel merkezli yaklaşımını benimseyen ve aşırıya çeken Gridsby, asgari düzeyde fotoğraf temasıdır. Fotoğrafın hikâye üzerindeki net ve kesin önceliği, işinizi sergilemek için bir platforma gereksinim duyan, minimum veya hiç bağlam sağlamayanlarınız için mükemmeldir.

Pinterest tarzı bir ızgara galerisine sahip olan duyarlı ve retina hazır tema, fotoğraflarınızı ana fotoğraf galerinize göndermek için kolay bir yöntem de içerir.

BONUS: En İyi Premium Fotoğrafçılık WordPress Teması

Elbette, ücretsiz rotayı kullanabilirsin, ama neden sadece en iyi, mükemmel uyumu sağlamak için yüzlerce kez gözden geçirilmiş ve üstün bir fotoğrafçılık WordPress temasına birkaç dolar harcayacaksın?

KingSize, OWMLabs tarafından

KingSize En İyi Premium Fotoğrafçılık WordPress Tema Demo

Nihai fotoğraf teması olan KingSize, ilk kez 2011’de geliştirildi ve bu yana sürüm 5.0’a göre optimize edildi.

KingSize, bugüne kadar 19.000’den fazla satış ve 1700’den fazla oy üzerinden 4.53’lük 5’lük derecelendirme ile en çok satan fotoğraf temasıdır.

Neden olduğunu da hayal etmek zor değil. KingSize’in özel olarak tasarladığı ve özel olarak tasarlanan özelliklere sahip düzinelerce, kısa sürede tahttan indirilemez.

Tamamen duyarlı KingSize, saltanatları elinize koyarak ve sitenizi gerçekten kendiniz yapmak için yaklaşık bir milyon (hafif abartı) özel seçenekle sizi bağlayan bir mucize çalışanıdır. Humongous alıcı destek forumu ve 28 öğretici video , hayalinizdeki web sitesi, güçlük ve baş ağrısını yaratmanızı sağlayacaktır!

En etkileyici premium temalardan biri olan KingSize, sadece 55 $ ‘lık bir no-braineralım satımıdır . 6+ yıllık optimizasyon ve geliştirmeden yararlanın ve bugün kendi şaheser web sitenize başlayın!

 

10 Free WordPress Tema WebsiteSetup.org tarafından Önerilen Ziyaretçi


1. Moesia : Katı, Ücretsiz İş Teması

Moesia WordPress Teması

İşiniz için mükemmel bir ana sayfa mı arıyorsunuz? Moesia teması ile kolayca oluşturabilirsiniz.

Önceden tanımlanmış 11 blok arasından seçim yapabilir ve bunları tasarım vizyonunuza uygun bir şekilde düzenleyebilir ve ziyaretçiler için de caziptir.

İşte diğer güzel özelliklerinden bazıları:

2. Arcade Basic: Farklı Web Sitesi Türü için Mükemmel

Arcade WordPress Teması

Web siteniz için çok çeşitli içerikleriniz var mı? Eğer öyleyse, Arcade Basic’in hepsini destekleyebileceği iyi bir şans var.

Desteklenen 8 post formatı vardır: Video, Görüntü, Aside, Durum, Ses, Alıntı, Link ve Galeri. Bu nedenle, iyi bir içerik karışımını koruyabilir ve kitlenizi ilgilenmeye devam edebilirsiniz.

İşte diğer güzel özelliklerinden bazıları:

3. ShopIsle : E-ticaret Sitesi için Ücretsiz Tema

Ücretsiz WordPress Tema # 6

Her şeyden biraz yapabilecek bir e-ticaret mağazası mı istiyorsun? Sonra ShopIsle bir göz atın!

E-ticaret mağazanızı önyüklemek için en iyi temalardan biri. Ancak bir blog bölümü, fotoğraf galerisi ızgarası ve daha fazlası da var. Tek sayfalık bir iş sitesi için bile kullanabilirsiniz!

İşte diğer güzel özelliklerinden bazıları:

4. SimpleShift : Küçük İşletmeler için İyi Tema

Ücretsiz WordPress Tema # 7

Bu yepyeni bir tema, ama hızla yükselişte – ve iyi bir sebeple. Güzel demoya bir göz at, ve neden bahsettiğimizi göreceksin!

Şık tasarımının yanı sıra, SEO’nun optimize edilmiş ortamı da Google’ın zirvesine daha hızlı bir şekilde tırmanabiliyor.

İşte diğer güzel özelliklerinden bazıları:

5. Illdy : Özelleştirilebilir WordPress Tema

Ücretsiz WordPress Tema # 8

Tek sayfalık ücretsiz WordPress temaları gelince, Illdy orada en iyilerden biri.

Şık bir tasarıma ve tonlarca işlevselliğe sahiptir. Ayrıca son derece özelleştirilebilir. İşiniz için bir katil tek sayfalık bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu tema ile yanlış gidemezsiniz.

İşte diğer güzel özelliklerinden bazıları:

6. ParallaxOne : Basit ve Kullanıcı Dostu Tema

Ücretsiz WordPress Tema # 9

Sitenizi hızlı bir şekilde kurmak mı istiyorsunuz? ParallaxOne ile yapabilirsin!

Web sitenizin tamamını birkaç basit sürükle-bırak eylemiyle ayarlamanıza olanak tanıyan çeşitli eklentilerle entegre edilmiştir. Özel içerik blokları, tasarımı beğeninize göre düzenlemeyi kolaylaştırır.

İşte diğer güzel özelliklerinden bazıları:

7. Latte : Bir Sayfa Portföy Tema

Ücretsiz WordPress Teması # 10

Şık tasarımı, geniş özellikleri ve yüksek düzeyde kişiselleştirme özellikleriyle Latte teması, hiç içme olmasanız bile kahvenizi tükürür!

Bu temayı özelleştirmek için bir sayfa oluşturucuya ihtiyacınız yoktur – bunu doğrudan sizin için kolaylaştıran WordPress Özelleştirici’den yapabilirsiniz.

Tasarımcıların, geliştiricilerin ve serbest çalışanların portföylerini ve becerilerini sergilemeleri mükemmeldir.

İşte diğer güzel özelliklerinden bazıları:

8.Compact One : Ücretsiz Bir Sayfa Paralaks WordPress Tema

Compact One , CyberChimps tarafından kısa süre önce piyasaya sürülen, iş açısından zengin bir sayfa paralaks WordPress temasıdır. Mükemmel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak ilginç özelliklere sahip.

Özellikler tam genişlikte bir kaydırıcı, fare vurgulu efekti ile galeri, detaylı tipografi seçenekleri, vb içerir. Özellikler, Hakkında, Takım, Portföy, İletişim Formu, Görüşler ve Slider – Kolay özelleştirilebilen bölümleri vardır.

Sitenizi birkaç dakika içinde ayarlamanıza yardımcı olmak için, bu tema ayrıca adım adım video eğiticileri ile birlikte tam (görseller ve içerik) demo verilerini içerir .

Bu küçük merak zaten 700’den fazla aktif yüklemeyi geçti !

Demo Bağlantısı

İndirme linki

9. AzeraShop : Online Mağaza için İyi Tasarımlı Tema

Ücretsiz WordPress Teması # 12

Azera Shop teması, e-ticaret mağazanızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur .

Özel bir blog düzeni içerir. Böylece, SEO sıralamanızı artıran ve sitenize daha fazla müşteri çekecek etkileyici bloglar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, referanslar için kolay bir bölüm sağlar, bu yüzden sosyal kanıtı yükler ve ziyaretçilerden satın alma konusunda heyecanlanırsınız.

İşte diğer güzel özelliklerinden bazıları:

10. Regina Lite : Küçük İşletme Web Sitesi için İyi Seçenek

Ücretsiz WordPress Tema # 13

Hayır, oradaki tüm Doktorlarınızı ve tıbbi insanlarınızı unutmadık! Bu sadece web siteniz için mükemmel ücretsiz WordPress teması olabilir.

Tıbbi klinikler, diş hekimliği web siteleri ve tıbbi araştırma tesisleri düşünülerek tasarlanmıştır. Dolayısıyla, web sitenizi ziyaretçilerinizin seveceği bir şekilde tasarlamak çok kolay.

İşte diğer güzel özelliklerinden bazıları:

Sonuç

Bir web sitesi başlatmanın tüm ön masraflarına yüzlerce dolar yatırmanız gerekmez. Aslında, bu 15 ücretsiz WordPress temasıyla, web sitenizin harika görünmesini, iyi çalışmasını ve vizyonunuzu bir dime harcamadan tamamlamasını sağlayabilirsiniz!

Ama yolculuk burada bitmiyor – hala araştırmanızı yapmalı ve bu yazının başında bahsettiğimiz faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Oradan, ihtiyaçlarınıza en iyi uyan ücretsiz bir WordPress teması seçin.

Kulağa hoş gelmek? İyi! Şimdi biraz harekete geçme ve WordPress web sitenizi oluşturmaya başlama zamanı!

Web siteleri için başka favori ücretsiz WordPress temalarınız var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bana haber verin?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x