En İyi 10 Kolaj Yapma Yazılımı

En İyi 10 Kolaj Yapma Yazılımı Kolaj oluşturma yazılımı, fotoğrafların sayısını tek bir çerçevede gruplamanıza olanak tanır. Bu tür uygulamalar, resimlerinize ve videolarınıza fotoğraf, yazı tipi ve video eklemenize yardımcı olur. Bu araçlar çok sayıda şablon, arka plan ve çok daha fazla özellik sağlar. En iyi kolajı yapmak için çalışmanızı daha güzel hale getirecek doğru yazılımı seçmelisiniz. En iyi 10 Kolaj yapma uygulaması

1. Fotor

Kolaj oluşturma aracı, çalışmanız için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar. Fotoğraf düzenlemeyi, fotoğraf efektlerini, portre rötuşunu, grafik tasarımı ve HDR’yi destekler. Resimleri düzenlemenize, tasarımlar oluşturmanıza ve kolaj yapmanıza olanak sağlar. Windows ve Mac OS ile uyumludur. Aynı zamanda bir mobil uygulama olarak da çalışır. Yeni başlayanlara öğreticiler ve rehberler verir. Yüzlerce yazı tipi, filtre, çıkartma, tasarım aracı, pozlama, parlaklık, kontrast, canlılık, doygunluk, yakınlaştırma, kırpma, geri alma / yineleme, döndürme ve çok daha fazlasını sağlar. Görsellerinizi sosyal medya sitelerinde paylaşmanıza yardımcı olur. Bir çerçevede dokuz görüntüyü yönetebilirsiniz.

2. PicCollage

Fotoğraf düzenleme yazılımı, orijinal resimlerinize ve videolarınıza fotoğraf, yazı tipi ve video eklemenize yardımcı olur. 10.000 çıkartma, 500 şablon, 1000 arka plan, 50 yazı tipi, kolajlar üzerinde çizim / karalama, filigran ve daha fazlasını içeren pek çok özelliğini kullanmanıza olanak tanır. Düzenlediğiniz resimleri Facebook gibi sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. Dijital tebrik kartları oluşturmanıza ve ücretsiz sürümüne filigran eklemenize yardımcı olur. Uygulamaya erişirken, fotoğraflarınızı Facebook hesabınızdan da içe aktarabilirsiniz.

3. Photoscape

Kolaj oluşturma uygulaması, fotoğrafları daha büyük görüntüler oluşturmak için birleştirmeye yardımcı olur. Balonlar, baloncuklar, çerçeveler, parlaklık, kontrast ekleyebilir ve animasyonlu bir gif slayt gösterisi yapabilirsiniz. Bu harika. Yazılım, bir fotoğraf ayırıcı, RAW dönüştürücü ve renk seçici, yüz araması, toplu düzenleyici, görüntüleyici, ekran yakalama, yeniden adlandırma vb. İçerir. Windows, Mac, Linux işletim sistemleri için mevcuttur. Windows 10 veya Mac kullanıyorsanız, PhotoScape X’i indirebilirsiniz. Web sitesi İngilizce, Portekizce, Espagnol, Türkçe, Japonca, Çince ve Korece olarak mevcuttur.

4. Collagerator

Araç, esas olarak güzel kolajlar ve fotoğraf mozaikleri yapmak için yapılmıştır. Bunları birden çok biçimde kaydedebilirsiniz. Gölge efektleri, şablonlar, çerçeveler, arka plan ve kolay arayüz, görüntüleri büyütme / küçültme ve çok daha fazlasını içeren özellikler sunar. Yazı boyutu, tebrik kartı gibi baskı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca sürükle ve bırak seçeneğine de sahiptir. Kolajlarınızı Facebook profilinize bile yükleyebilirsiniz.

5. Shape Collage

Kolaj yapma yazılımı piyasaya sürüldü. Sadece Git ve İndir. Kartlar, posterler, duvar kağıtları ve reklam panoları yapmaya yardımcı olur. Araç, Windows veya Mac veya Linux işletim sistemlerini çalıştıran kullanıcılar için mevcuttur. Kolajlarınızı düzenlemenize ve herhangi bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Sürükle ve bırak ile içe aktarma sunar. Bu uygulamayı kullanırken JPG, PNG ve PSD dosyaları üzerinde çalışabilirsiniz. Deneme sürümü, reklamları ve casus yazılımı yoktur. Dansk, Deutsch, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Magyar ve çok daha fazlasını içeren birden fazla dili destekler.

6. CollageIt

Kolaj oluşturucu aracı, kullanıcılara on beş şablon sağlar. Görüntüleri yeniden boyutlandırma, görüntüleri kırpma, genişlik kenar boşluklarını artırma / azaltma, gölge efektleri, fotoğraf ızgarası, Kolaj Şablonları, fotoğraf çerçeveleri, rastgele düzen, ücretsiz ve profesyonel sürümler gibi yerleşik özellikler sunar. Kolajınıza filigran eklemenize ve hatta tasarımlarınızı sosyal medya uygulamalarıyla paylaşmanıza yardımcı olur. Fotoğraf albümleri, posterler ve not defterleri oluşturmanıza olanak sağlar. Windows ve Mac OS ile uyumludur. PRO hesabı 29.90 dolardır. Düzenlenen fotoğraflarınızı JPEG, PNG, PDF, PSD vb. Formatlarda indirebilirsiniz. Hatta kolajlarınızı e-postalar aracılığıyla paylaşabilir ve Flickr ve Facebook’a yükleyebilirsiniz.

7. Picture Collage Maker


Yazılım, dijital albümler, posterler, takvimler, tebrik kartları, fotoğraf kolajları, etkinlik davetiyeleri, aile albümleri, çizgi romanlar, düzen, disk kapağı, çerçeveler vb. Yapmak için kullanmıştır. 150 farklı şablonunu kullanmanıza olanak sağlar. Küçük resim, maske, çerçeveler, taşıma, döndürme, kırpma, sürükle ve bırak seçeneği, yeniden boyutlandırma, sihirbaz eğitimi, yazı tipi türleri, arka planlar, gölge, açıyı ayarlama, renk dolgusu ve daha fazlasını içeren özellikler sunar. JPEG, BMP, TIFF, GIF ve PNG dosya formatlarını destekler. Bir aylık deneme sürümü verir. Tasarımlarınızı e-postalar yoluyla bile paylaşabilirsiniz.

8. Posterist

Kolaj oluşturucu, Mac kullanıcıları için özel olarak yapılmıştır. Kolajlar, posterler, tebrik kartları, davetiyeler, takvimler, çerçeveler, albümler vb. Oluşturmaya yardımcı olur. Tasarımlarınızı dakikalar içinde yapabilirsiniz. Hem tasarımcı olmayanlar hem de uzmanlar içindir. 140’ın üzerinde tasarlanmış şablon, 30’dan fazla ücretsiz zarif şablon, 100’den fazla premium şablon ve altı modern, klasik, sanat, tatil, 3D ve yaratıcı stil sunar. Çevirme, aynalama, döndürme, kırpma, değiştirme, düzenleme ve yazı tipini, stili, rengi ve 20’den fazla filtreyi ayarlamayı destekler. Tasarımlarınızı PDF, JPG, PNG, TIFF ve BMP dosya formatlarında kaydedebilir ve hatta e-postalar, mesajlar, Airdrop, Twitter, Facebook ve Flickr aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 30 günlük bir deneme sürümü sunar.

9. MemoryMixer 4

Kolaj oluşturma yazılımı, kolajlar, arka planlar, çerçeveler, kenarlıklar, slayt gösterileri, filmler, albümler ve daha fazlasını yapmaya yardımcı olur. Çevrimiçi eğitimler verir. Kırpma, yeniden boyutlandırma, döndürme, yeniden konumlandırma, bilgi düğmesi, arka planlar, PDF çıktısı, kağıt dolgusu, fotoğraf şablonları, tuval boyutları, tasarımcı içeriği, fotoğraf şekilleri, renk eşleştirme, alt gölgeler, fotoğraf düzenleme ve koyulaştırma gibi özellikler sunar.

10. PhotoMix

Kolaj yapma aracı, 2005 yılında boş tuval ile birlikte yapılmıştır. FCoder Group, Inc. tarafından geliştirilmiştir. Dosyalarınızı JPEG, PNG ve PDF formatlarında kaydetmenize yardımcı olur. E-postalar ve sosyal medya siteleri aracılığıyla tasarımlarınızı ailenizle paylaşabilirsiniz. Kolay bir arayüz sunar. Dijital albümler, kolajlar ve takvimler oluşturmanıza olanak sağlar. Windows İşletim sistemi için mevcuttur. Grafikleri, kenarlıkları, metni, Rötuşlama ve Optimizasyonu, UNDO özelliğini destekler. Ayrıca ücretsiz bir sürüm sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En iyi kolaj Programı En İyi 10 Kolaj Yapma Yazılımı için yorumda bulun

    En İyi 10 Kolaj Yapma Yazılımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi 10 Kolaj Yapma Yazılımı için ilk yorumu yapabilirsin.