Elder Scrolls Online Haziran ayında Morrowind topraklarını ziyaret edecek

 MMORPG içine en popüler ayarlarından birini getiriyor, ve bunu sevinçle haykırmak istiyorum .

The Elder Scrolls Online : Haziran 6. PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya ne zaman Adından da anlaşılacağı gibi Morrowind MMO yeni içerik tanıtacak, bu eklenti serisi ilk araştırdı yerlere geri oyuncuları alacak Elder Scrolls III: Morrowind ve yayıncı Bethesda, genişlemenin taraftarların o oyundan hatırladığı tüm ilgi noktalarını koruduğunu vaat ediyor. Bu güncelleme, yeni Warden sınıfı, orijinal bir anlatı, yeni oyuncu-oyuncu modu ve daha fazlasını da içerecektir. Morrowind genişlemesi 40 USD’lik bir yükseltme olarak satılacak, ancak siz henüz sahip değilseniz 60 USD’lık çekirdek oyunla satın alabilirsiniz. Elbette, 100 $ ‘lık bir fiziksel Toplayıcı Sürümü de alabilirsiniz.


Bethesda, ilk olarak Xbox ve PC için The Elder Scrolls III: Morrowind’i 2002’de piyasaya sürdü. 3D açık dünya rol yapma macerasıdır ve daha sonra Oblivion, Skyrim ve Fallout gibi bazı yayıncı megahitlerine yol açan bir temel oluşturmuştur. 3 ve Ölü 4’tür. Morrowind, Vvardenfell adasında gerçekleşir; bu da, Avrupalıdan esinlenen ve Skyrim veya Cyrodiil gibi bölgelerden hatırlayacakları hayranların topraklarına benzemektedir. Bunun yerine Vvardenfell, Ortadoğu’daki medeniyetler ve Japonya’nın bir remixi gibi hissediyor.

Elder Scrolls Online için Morrowind genişlemesi de Vvardenfell’de gerçekleşecek ve bu Bethesda’ya oyunun uzun zamandır oyuncularına çeşitli çeşitlilik sunma imkânı tanıyor. Bu, aynı zamanda, 2014 yılında PC’de ilk kez piyasaya sürülen MMO için şimdiye kadarki en büyük eklentilerden biri. Bu, sadık hayranları memnun etme ve aynı zamanda Morrowind’a derin bir sevgi duyan insanları çekme potansiyeline sahiptir – çünkü bu muhtemelen The Elder Scrolls III’ün bir yeniden yazılamasına gideceğiz.

 

ilginizi çekebilir  Hitman Oyun İncelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Elder Scrolls Online Haziran ayında Morrowind topraklarını ziyaret edecek için yorumda bulun

    Elder Scrolls Online Haziran ayında Morrowind topraklarını ziyaret edecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Elder Scrolls Online Haziran ayında Morrowind topraklarını ziyaret edecek için ilk yorumu yapabilirsin.