Call of Duty: Infinite Warfare – Redwoods Rehberi

Call of Duty: Infinite Warfare’nın zombi öyküsü tamamen bitmedi ve yeni Sabotage DLC, seride tamamen farklı bir ortam ve hikaye sunuyor. Redwoods’daki Rave, herkesin en sevdiği karakterleri, zombi hayatta kalma oyunu modunun daha da büyüdüğü 90’lara taşıyor. Redwoods rehberindeki bu Rave, yeni Call of Duty ile ilgili tüm içeriğimiz için bir merkez oluşturacaktır: Infinite Warfare DLC. Aşağıda, gece hayatta kalmanıza ve Willard Wyler’ın yeni filmine son vermenize yardımcı olacak ayrıntılı kılavuzları, izlenecek yolları ve ipuçlarını bulacaksınız.


Redwoods İpuçları Rave

  • Redwoods’daki Rave’deki zombi ana düşman olmakla birlikte, bazı düşmanlar da moda katılmış ve her dalgayı daha da tehlikeli hale getirmiştir. Kabin çevreleyen ormanlık alanları keşfederken dikkatli olun ve her zaman sırtınızı kollayın.
  • Sasquatch paketleri avlamak istiyor, yani bir tane görürsen, diğeriyle savaşmaya hazır ol. Bu canlılar tehlikelidir ve olabildiğince çabuk çıkarılması gerekiyor.
  • Çok fazla alanı çok hızlı açmayın. Hareket ettirmek için yer olması önem taşırken, çok fazla açık alana sahip olmak, kaybolmanızı ve iyi bir savunma yeri bulmak için mücadele etmenizi sağlayabilir.
  • İyi, savunulabilir bir yer bulun ve ona sadık kalmaya çalışın. Açıkçası, Zombilerin en büyük bileşenlerinden biri dolaşıyor. Ancak, oyuncuların da işler delirene kadar sürebildikleri gerileme noktasına sahip olmaları gerekir.
  • Perk’lerinizi kullanın. Perkler sadece güzel görünmek için orada değiller. İlk birkaç dalgadan sonra hayatta kalmak istiyorsanız onları kullanın.
  • Her Perk’in yerlerini öğrenin. Her bir Perk Makinesi’ne nasıl hızlı bir şekilde geçeceğini bilmek önemlidir.
  • Mümkün olduğunca cephane koruyun. Zombi birkaç atışla zayıflatın ve elinizden geldiğince onları melee vuruşlarıyla indirin.

Redwood Rehberlerinde Rave yapın

Burada, Redwoods haritasındaki yeni Rave’nin her köşesini fethetmenize yardımcı olacak kılavuzları bulacaksınız. Gücün nasıl açıldığını, Paketi-a-Punch’ı nasıl bulacağınızı ve aşağıdaki kılavuzları kullanarak daha fazlasını öğrenin.

ilginizi çekebilir  Horizon zero dawn inceleme

Redwood Paskalya Yumurtalarında Rave yapın

Bu kullanışlı makalelerle Redwoods senaryosundaki yeni Rave’deki her Paskalya Yumurta öğesini nasıl bulacağınızı ve edineceğinizi keşfedin.

Call of Duty: Infinite Warfare’yi canlandırmak için bilmeniz gereken en önemli şey, Redwoods’taki Rave’den hayatta kalmanız gereken yeni zombi DLC. Önümüzdeki günlerde bu kılavuzu sıkça güncelleyeceğiz, bu nedenle yol boyunca size yardımcı olacak yeni kılavuzlar, ipuçları ve makaleler için her gün tekrar kontrol ediniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Call of Duty: Infinite Warfare – Redwoods Rehberi için yorumda bulun

    Call of Duty: Infinite Warfare – Redwoods Rehberi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Call of Duty: Infinite Warfare – Redwoods Rehberi için ilk yorumu yapabilirsin.