Bitcoin ile ödeme kabul eden firmalar

Bitcoin ile ödeme kabul eden firmalar Bitcoin söz konusu olduğunda, çevrimiçi alışverişlere yapılan atıflar genellikle İpek Yolu’nu akla getiriyor. Herşeyi unutmanın zamanı geldi, çünkü bitcoin tüccarlarının dünyası ve bitcoin ödemelerini kabul eden siteler her geçen gün büyüyor. Dünyanın en büyük perakendecileri arasında bitcoin kabul ediliyor. Target, Starbucks, Overstock ve Newegg gibi şirketler bunlardan bir kaçtanesi. ödeme yöntemi olarak kripto para birimini kabul eden bir bitcoin tüccarlar ve mağazalar listesi hazırladık

Overstock.com

Overstock.com, 2014 yılının Ocak ayında bitcoin’leri kabul etmeye başlayan ilk büyük çevrimiçi perakendeciydi. Şirket, dizüstü bilgisayar ve televizyon dahil bir çok ürün satıyor. Aslında, Overstock.com müşterilere Ethereum , Litecoin , Dash, Monero ve yeni Bitcoin Cash dahil olmak üzere tüm ana şifrelemelerini kullanma imkanı sunuyor .

Overstock.com’da bir cryptocurrency kullanmak için, ödeme sırasında satın alma işlemini tamamlamak için yalnızca tercih ettiğiniz para birimini seçin. Ödeme sistemi, para birimini bitcoinlere dönüştürecek ve satın alma işlemini sonuçlandıracaktır.

Expedia, dünyanın en büyük online seyahat rezervasyon acentelerinden biridir ve 2014 yılının Haziran ayından beri kullanıcılar, otel rezervasyonlarını bitcoins ile ödeyebilirler.

Overstock.com gibi, Expedia yeni ödeme seçeneğini uygulamak için Coinbase ile işbirliği yaptı. Bitcoin ödeme sadece şu anda otel rezervasyonları için kabul edilir, ancak uçuşlar, aktiviteler ve daha fazlası için ödemeleri içerecek şekilde genişletilebilir. Daha “

Her web sitesinde veya çevrimdışı mağazada bitcoins harcayamazsınız, ancak bitcoin’lerinizi doğrudan bitcoins kabul etmeyen yerler için hediye kartları satın almak için kullanabilirsiniz.

eGifter, kullanıcıların Amazon, JCPenny, Sephora, Home Depot, Kohl’s ve daha fazlası dahil olmak üzere her tür yer için hediye kartı satın almalarını sağlayan popüler bir hediye kartı sitesi ve mobil uygulamadır. eGifter, Coinbase’i bitcoin partneri olarak kullanmaktadır. Daha “

Newegg

Elektronik perakende devi Newegg’in bitcoin kabul ettiğini duymaktan memnun kalacaksınız. Newegg, dijital para birimi için ödeme işlem ortağı olarak BitPay’i seçti.

Newegg dışındaki bir satıcıdan bir ürün satın alıyorsanız ancak Newegg sitesinden satış yapıyorsanız, ödeme sırasında bitcoin seçeneğinin kullanılamayacağını unutmayın. Bu satın alımlar için Newegg’in bitcoin’i kabul etmediğini unutmayın:

  • Siparişleri Arayacak
  • Newegg Hediye Kartları (dijital)
  • Marketplace öğeleri
  • Abonelik siparişleri
  • Ön siparişler
  • Premier üyelikler
  • İade kargo etiketleri

Daha “

Shopify mağazaları

Eğer değilseniz Shopify , gerçekten bilmeniz gereken tüm bu tüccarlar Etsy veya eBay benzer ürünlerini satmak için kendi çevrimiçi mağazalar kurmak için izin veren bir e-ticaret platformu olmasıdır. 2013 yılının Kasım ayında, 75.000’in üzerinde Shopify tüccarının tamamı, BitPay’in yardımıyla bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlamıştır. Daha “

Microsoft

Microsoft hesabınıza para yatırmak için Bitcoin kullanabilirsiniz. Ancak, bu fonlar yalnızca Windows ve Xbox mağazalarında oyunlar, filmler ve uygulamalar satın almak için kullanılabilir; Microsoft çevrimiçi mağazasından bir şeyler satın almak için onları kullanamazsınız.

Not: Temin edilen herhangi bir Bitcoin fonu iade edilemez.

Çok iyi bir baskı var (elbette bu IS Microsoft), ancak diğer yandan Microsoft’un süreci oldukça iyi bir şekilde düzenlenmiş. Bir oyuncu veya avid film hayranı iseniz, bu kullanmak için güvenilir bir hizmettir.

gıft

Gyft’de Bitcoin hediye kartları satın alın. Gyft.com

Hediye kartları, cryptocurrency tutanlar için yararlı bir seçenektir; Kartlar, 200’den fazla perakendeciye mal satın almak için gerektiği gibi kullanılabilir.

Gyft, Target, Sephora, CVS Pharmacy, Whole Foods, Hotels.com, Southwest Airlines ve daha fazlası gibi perakendecilerin kartlarını sunmaktadır. Bu kartları bir Coinbase cüzdanı ile satın alabilirsiniz. Daha “

CheapAir

Kaçmak ister misin? Senin cryptocurrency kullanarak CheapAir ile uçun. Uçuşlarınızı seçtikten sonra BTC dahil olmak üzere ödeme seçenekleriniz size verilir. CheapAir ile hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuş düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Seyahat şirketi, 2013’ten beri bitcoin ödemelerini kabul ediyor ve parayı hava yolculuğu için ödeme olarak kabul eden tek şirket.  İşlemler, Coinbase cüzdanınız kullanılarak sonlandırılır. Daha “

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bitcoin ile ödeme kabul eden firmalar için yorumda bulun

    Bitcoin ile ödeme kabul eden firmalar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bitcoin ile ödeme kabul eden firmalar için ilk yorumu yapabilirsin.