Binance kayıt

Binance kayıt Binance Exchange web sitesini ziyaret edin . Yeni bir hesap için kaydolun, Google kimlik doğrulaması yapın. O zaman sadece Binance cüzdanlarınıza para göndermeniz gerekir. Coinbase’e kayıt olabilir ve Bitcoin satın alabilirsiniz. Daha sonra Bitcoin’i GDAX Exchange’e aktarın (Coinbase’e aittir, bu nedenle transfer ücretsizdir). Şimdi GDAX’tan BTC’nizi Binance’ye aktarın. Bu adımlar size para kazandıracak! Coinbase yüksek ücrete sahiptir, ancak son derece kullanıcı dostudur. Bir acemi olarak kripto almak için en iyi yerdir.

Binance üzerinden / IOTA nasıl satın alınır

 IOTA almak için Binance kullanmanız önerilir. Niye ya? Binance, son zamanlarda en yetenekli satın alma platformu olarak görülmüştür, Bitfinex gibi çökmemiştir ve% 100 çalışma süresine sahip olmaya devam etmektedir.

1. Binance için kayıt sayfasına gidin . Bilgilerinizi girin. Kayıt olunduğunda, e-postanızı doğrulamanız gerekir.

2. E-posta adresinizi doğruladıktan ve bir kez kaydettikten sonra, farenizi sayfanın üst tarafındaki gezinme çubuğundaki Funds bağlantısının üzerine getirin . Daha sonra bir açılır menüyü göstermelidir. Mevduat para çekerken

3. Bu sayfada çok fazla kripto para göreceksiniz. Bitcoin bul BTC ve tıklama Mevduat sonundaki bağlantıya. Bu daha sonra aşağı kayar ve alıcı adresinizi gösterir

4. Şimdi Binance’e bazı Bitcoins göndermemiz gerekiyor. Yine Coinbase’i öneririm ve Bitcoins’ınızı istediğiniz para birimini kullanarak satın alırım.
5. Yine, bizim dan Coinbase az önce oluşturduğumuz ve biz Binance üzerinde oluşturulan adrese göndermek gerekecektir ile Bitcoins almış hesaba. Bunu Hesaplar’a giderek ve satın aldığınız para biriminin cüzdanının altındaki Gönder düğmesine tıklayarak yaparsınız.

Gönder’i tıkladıktan sonra, bir diyalog penceresi açılır ve bu, bitcoin göndermek için bir adres girmenizi ister. Depozitoyu tıkladığınızda Binance’den aldığımız adres bu. Bu diyalog ayrıca, satın almak istediğiniz bitcoin miktarını da girip / IOTA ile satın alabileceğiniz yerdir.

Not: Binance’a göndermek birkaç saat sürebilir. Anında değilse panik yapmayın. 12 saat sürebilir. Özellikle tüm bu BTC Halkı şeyler devam ediyor.

6. Bitcoin, Binance logosu tarafından alındıktan sonra sayfanın sol üst kısmındaki Exchange bağlantısının üzerine gelin . Bu size bir açılır menü gösterecektir.  Basic

7. Ticaret çiftinizi sağdaki sütunda bulun ve tıklayın. Biz dalgalanma / IOTAwith bitcoin almak istiyoruz çünkü biz dalgalanma / BTC için arıyoruz . Açıkçası eğer Etherum’u gönderdiyseniz bunun yerine ripple / ETH’yi arıyor olursunuz .

8. Şimdi satın alma formunu görebileceksiniz. Bunu satın almak istediğiniz dalgalanma / IOTA miktarı ile doldurun ve ardından Satın al / İOTA düğmesini tıklayın.

Hepsi tamam. Geçmesi biraz zaman alabilir.  IOTA hızlı olsa da, uğraştığınız değişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Binance kayıt için yorumda bulun

    Binance kayıt için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Binance kayıt için ilk yorumu yapabilirsin.