Artık Metin Mesajlarını bilgisayardan Gönderebilirsiniz 

Artık Metin Mesajlarını bilgisayardan Gönderebilirsiniz  Microsoft un duyurduğu  “Telefonunuz” uygulaması ile artık bu işlem Windows tabanlı işletim sistemlerinde mevcut. Artık Android telefonunuzdan mesaj alabilir ve bir Android telefona sahip olduğunuz varsayılarak fotoğraflara kolayca erişebilirsiniz.

Gelecekte, telefonunuzun tüm ekranını Windows 10 PC’nize yansıtabilecek ve telefonunuzdaki PC’nizden bildirimleri görebileceksiniz.

Üzgünüz ama bu özelliği, iPhone kullanıcıları kullanamayacaklar, Apple Microsoft gibi üçüncü taraf geliştiricilerin telefonunuzun işletim sistemiyle derinlemesine bütünleşmesine izin vermez.

2 Ekim’den itibaren kullanıma sunulacak olan. Bilgisayarınızın işletim sistemini güncellediğinizde, bilgisayarınızın masaüstünde yeni bir “Telefonunuz” simgesi göreceksiniz. Bu, PC’nizi telefonunuza bağlamanızı sağlayan Telefon uygulamanızı başlatır. Bilgisayarınızda kullandığınız Microsoft hesabıyla oturum açın ve bağlanacaksınız.

Android 7.0 veya daha yeni bir sürüme sahip bir Android telefonunuz varsa, telefonunuzdaki fotoğraflarınıza Telefon uygulamanızdan kolayca erişebilirsiniz. Microsoft’un söylediği gibi, bir fotoğrafı doğrudan Telefon uygulamasından doğrudan Photoshop’a veya başka bir Windows uygulamasına sürükleyebilirsiniz – ekstra dosya yönetimi için uygulama gerekmez.

En son kısa mesajlarınızı Telefon uygulamanızda da görebilir ve doğrudan bilgisayarınızdan kısa mesajlar gönderebilirsiniz. Telefonunuzun uygulaması, bilgisayarınızın klavyesiyle çalışan güçlü bir metin mesajlaşma aracı haline gelir. Bir kez daha hatırlatalım, bu özellik sadece Android telefonlar için geçerlidir.

Microsoft, gelecekteki bir güncellemeye ulaşmak için daha fazla özellik duyurdu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Artık Metin Mesajlarını bilgisayardan Gönderebilirsiniz  için yorumda bulun

    Artık Metin Mesajlarını bilgisayardan Gönderebilirsiniz  için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Artık Metin Mesajlarını bilgisayardan Gönderebilirsiniz  için ilk yorumu yapabilirsin.