android uygulamaları gizleme

Android uygulamaları gizleme Telefonunuzda uygulamaları gizlemek için isteyebileceğiniz çeşitli nedenler vardır. Nedeni ne olursa olsun, uygulamaları gizleyip kilitleye bileceğiniz birkaç yol vardır. Hiçbir kökleme işlemi olmadan nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

Android Cihazlarda Uygulamalar Nasıl Gizlenir?

Bu yöntem oldukça basit ve kolaydır ve Android’inizi köklendirmenize ya da sadece köklü Android’de çalışan uygulamayı ilk yöntemde kullanmanıza gerek kalmaz. Bunun için, basit bir uygulama büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Ve diğer yöntemler köklü Android üzerinde de çalışacaktır.

Apex Launcher Kullanarak Uygulamaları Android Cihazlarda Gizleme

1. Her şeyden önce, Android cihazınızda, Android cep telefonunuzdaki uygulamaları kolayca gizlememize yardımcı olacak uygulama olan Apex Launcheindirip yüklemeniz gerekir.

2. Uygulamayı indirdikten sonra, uygulamayı cihazınızda başlatmanız yeterlidir.

3. Artık ana sayfada, Uygulama Ayarları  seçeneğini göreceksiniz ve  sadece uygulama üzerine tıklamanız gerekiyor.

4. Şimdi, burada Drawer Settings-> Hidden apps uygulamasına  gitmeniz yeterlidir  , sadece üzerine dokunun.

5. Artık cihazınızda yüklü olan tüm uygulamaların listesini göreceksiniz ve Android cihazınızda saklamak istediğiniz uygulamaları seçmeniz ve daha sonra uygulamaları seçtikten sonra kaydetme  seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Apex Launcher Kullanımı

Bu kadar! İşiniz bitti, artık Android çekmecenizde bu uygulamaları göremiyorsunuz ve bu uygulamalara erişmek istiyorsanız, Android cihazınızın Google Arama’yı kullanarak bunlara kolayca erişebilirsiniz.

Geliştirici: Android Does
Fiyat: Ücretsiz

Uygulama Gizleme Uygulama Simgesini Gizle Uygulamasını Kullanma

1. Her şeyden önce, Android’inizi rootlamanız gerekiyor.

2. Adım : Android cihazınızı köklendirdikten sonra,  Uygulamayı Gizle Uygulama Simgesini Gizle uygulamasını indirip yüklemeniz ve uygulamayı yükledikten sonra cihazınızda başlatmanız gerekir. Artık gizlemek için uygulamaları eklemek için  düğmesine tıklamanız yeterlidir.

3. Adım. Artık cihazınızda yüklü olan tüm uygulamaları göreceksiniz, Android’de saklamak istediğiniz uygulamaları işaretleyiniz ve kaydetme seçeneğine tıklayınız .

Bu kadar! İşiniz bitti, uygulamalar gizlenecek ve aynı uygulamayı kullanarak bunları kolayca gösterebileceksiniz.

Android 5.0 +  Dahili Özelliğini Kullanım

En son Android sürümlerinde lolipop, Marshmallow vb. Uygulamaları kolayca saklayabileceğiniz veya söyleyebileceğiniz dahili bir özellik var. Devam etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Her şeyden önce Android ekranınızda uzun dokunun ve ardından Ayarlar’a tıklayın  .

2. Şimdi aşağı kaydırın ve Korumalı Uygulamalar seçeneğini göreceksiniz   sadece o seçeneğe dokunun

3. Adım. Artık uygulamaları kilitlemek için deseni gizlemek için deseni çizmeniz gerekir.

4. Artık Android’iniz şu anda cihazınızda yüklü olan tüm uygulamaları listeleyecek ve Android’de gizlemek istediğiniz uygulamalara dokunacaktır.

5. Şimdi sadece kaydet’e tıkla  ve bu kadar! İşiniz bitti, şimdi uygulamalar çekmeceden gizlenecek ve Korumalı Uygulamalar  seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor  , bu da kaydedilen desen kilidini soruyor.

Parallel Space Uygulamasını Kullanma ( android uygulamaları gizleme )

Bu kesinlikle denemeyi seveceğiniz en iyi yoldur. Devam etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Her şeyden önce, Android’inizde,  cihazınızda uygulamayı gizlemenize izin veren uygulamayı “ Parallel Space” olan uygulamayı indirip yüklemeniz gerekir .

2. Bu uygulamayı başarıyla indirdikten sonra uygulamayı Android cihazınıza yükleyin.

3. Kurulum tamamlandıktan sonra, cihazınızda Paralel Uzay uygulamasını çalıştırın ve burada gizli kurulum seçeneğine tıklayın .

4. Şimdi yüklemek istediğiniz ve gizli yapmak istediğiniz uygulamayı aramanız gerekir.

5. Şimdi oyun deposu açılacak ve o uygulamayı göreceksiniz, sadece uygulamayı buradan indirin ve yükleyin.

6. Şimdi uygulamada gördüğünüz komut isteminde Kaldır  seçeneğini tıklayın . Şimdi uygulamayı paralel alanda kurdunuz ve bu sadece bu uygulamada erişilebilir ve kullanıcılardan gizlenecektir.

Geliştirici: LBE Tech
Fiyat: Ücretsiz +

Go Launcher’ı Kullanma:

Eh, bu Android cihazınız için bir başlatıcısı uygulaması. Ancak bu uygulama, kullanıcıların uygulamaları gizlemesine de olanak tanır. Go başlatıcısı etkileşimli kontrol deneyimi ile yeni bir düz arayüz tasarımı var. Uygulamaları gizlemek için Go başlatıcısını nasıl kullanacağımızı öğrenelim.

1. Her şeyden önce, Android cihazınızda Go Launcher’ı indirip yüklemeniz gerekir.

2. Aşağıdaki gibi ekranı göreceksiniz. Bundan sonra devam etmek için “Enjoy” düğmesine basmanız gerekir.

3. Şimdi uygulama çekmecesini açın ve sonra gizlemek istediğiniz uygulamaya uzun basın. Şimdi, ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan “Gizle” olarak bir uygulamaya sürükleyin.

4. Şimdi bu uygulamayı gizlemek için bir iğne veya desen kilidi ayarlamanız istenecektir. Sadece adımlardan geçin. Gizli uygulamayı açmanız gerekiyorsa, ana ekranınızdan “Araçlar” seçeneğine dokunmanız yeterlidir.

5. Şimdi bir sonraki ekranda “Hide App” seçeneğine dokunmanız gerekiyor.

6. Şimdi kilit açma düzeninizi çizmeniz gerekiyor.

7. Artık gizli uygulamanızı orada göreceksiniz.

Geliştirici: GOMO Limited
Fiyat: Ücretsiz +

Bu kadar! İşiniz bitti, Go başlatıcısını kullanarak uygulamayı gizleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. android uygulamaları gizleme için yorumda bulun

    android uygulamaları gizleme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak android uygulamaları gizleme için ilk yorumu yapabilirsin.