Android Cihazlarda Bitmoji Klavye Nasıl Kurulur

Android Cihazlarda Bitmoji Klavye Nasıl Kurulur Bitmoji’yi Apple cihazlara kurmak oldukça basit görünmekle birlikte, Android kullanıcıları Bitmoji Klavyesini Android cihazlara nasıl düzgün şekilde kuracaklarını bulmak için takılıp kalmışlar.

Farkında değilseniz, Bitmoji, kendi yüz özelliklerine dayalı özel bir avatar oluşturmanıza olanak sağlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır. Bu avatar çok sayıda mesajlaşma uygulaması boyunca emoji veya Bitmoji olarak paylaşılabilir.

Android Cihazlarda Bitmoji Klavye Nasıl Kurulur

Bu oldukça basit bir işlemdir. Bitmoji uygulamasını Google Play mağazasından yükledikten sonra sadece talimatları uygulamanız gerekiyor.

Bitmoji uygulamasını yükledikten sonra, bir hesap oluşturmanız veya Snapchat hesabınızı kullanarak giriş yapmanız gerekir. Bitmoji ve Snapchat aynı şirkete aittir, böylece aynı kullanıcı adı ve şifre ile her iki uygulamaya da giriş yapabilirsiniz.

bir android telefonda snapchat uygulaması

Snapchat’ınız yoksa, doğrudan Bitmoji uygulamasıyla yeni bir hesaba kaydolabilirsiniz. Oradan profilinizi temel bilgilerle hazırlar ve benzersiz Bitmoji avatarınızı özelleştirmeye başlarsınız.

Aynı ten tonunu, cinsiyetini, yüz özelliklerini, saçı ve hatta elbiseleri kullanarak, Bitmoji’nizi tam olarak size benzeyecek şekilde oluşturabilirsiniz. Elbette, size benzeyen bir Bitmoji oluşturmayı tercih edebilirsiniz. Ama bu tür uygulamanın amacı yener.

Bitmoji’nizi tasarladıktan sonra, ekranın sağ üst köşesindeki onay işaretine dokunun. Bu, Bitmoji’nizi kurtaracak ve avatarınızı, yarattığınız tüm Bitmoji’lerin temeli haline getirecektir.

Şimdi, uygulamadan Bitmoji’yi kullanabilirsiniz. Sık sık kullanmayı planlıyorsanız, bu iyi bir seçimdir.

Ancak, Bitmoji karakterinizi arkadaşlarınızla düzenli konuşmalarda kullanmak istiyorsanız, Bitmoji Klavyesini telefonunuza kurmak için zaman ayırmaya değer. Peki, Android cihazlara Bitmoji Klavye yükleme hakkında nasıl gidersiniz?

Android Cihazınıza Bitmoji Kurma Adımları

Bitmoji hesabınızı ve avatarınızı oluşturduktan sonra, muhtemelen Bitmoji klavyesini kurmak isteyeceksiniz, böylece her seferinde uygulamaya gitmeden arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Bunu yapmak için, Bitmoji uygulamasına gidin ve ekranınızın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun. Bu, “Ayarlar” ı tıklamak isteyeceğiniz bir açılır menü açar.

bir android telefondaki ayarların grafik illüstrasyonu

Ayarlar menüsüne girdikten sonra “Bitmoji Klavyesi” ni seçmelisiniz. Ardından, “Klavyeyi Etkinleştir” düğmesine dokunun.

Oradan, cihazınızın Dil ve Ayarlar Menüsüne yönlendirileceksiniz. Android cihazlarda Bitmoji Klavyeyi etkinleştirmek için, bu menüdeki “Bitmoji Klavyesi” nin yanındaki anahtarı “açık” konumuna getirebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, mesajlarınızda Bitmoji’yi kullanabilirsiniz.

Ancak, burada durursanız, standart menünüze dönmek için o menüye gitmeniz ve seçeneği kapatmanız gerekir. Birkaç kez kullandıktan sonra aşırı derecede monoton hale gelir, ancak bundan kaçınmanın bir yolu vardır. makaleyi beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bitmoji nasıl kullanılır Android Cihazlarda Bitmoji Klavye Nasıl Kurulur için yorumda bulun

    Android Cihazlarda Bitmoji Klavye Nasıl Kurulur için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Android Cihazlarda Bitmoji Klavye Nasıl Kurulur için ilk yorumu yapabilirsin.