YouTube videolarını nasıl hızlandırabilirim?

YouTube videolarını nasıl hızlandırabilirim? YouTube videolarını ihtiyaçlarınıza göre hızlandırın.  YouTube videolarını hızlandırmak için iki katına çıkabilen normal videonun hızını kullanabilirsiniz. Değişken hızlı oynatma özelliği, YouTube’un Flash’dan HTML5 video biçimine geçişi sayesinde geldi. İlerleme göstergesinin konumlandırılmasıyla kalp baypas ameliyatı uygulamak veya sürekli duraklatma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Oynatma Hızını Yapılandırma

Bir YouTube videosunun oynatma hızını yapılandırmak için videonun araç çubuğundaki Ayarlar simgesini tıklayın. Ayarlar menüsü bir kaplama penceresinde görüntülenecektir. Bindirme penceresinde, Hız yeni oynatma hızını yapılandırmak için. Varsayılan hız aynı satırda (veya değiştirilmişse seçili hız göstergelerinde) Normal olarak ayarlanır.

 

Hız seçeneklerini içeren yeni bir yer paylaşımlı pencereler görüntülenir. Seçim, videonun oynatma hızını artırmak için 1.25, normalden daha hızlı Birinci videoyu ve bir çeyrek kez play 1,5 buçuk kat daha hızlı birinde oynamak ve 2 de video oynatmak için – tahmin – çift hız.

 

Tıpkı YouTube videolarını hızlandırmak için seçenek mevcut olduğu gibi bunları da bir adım öteye getirebilirsiniz. Bir videoyu normal hızın yarısında oynatmak için, Hız menüsünde 0.5’itıklayın. Videoyu normal hızda 1/4 oranında oynatmak için 0.25’i tıklayın. Hız ayarlarıyla videonun hızını arttırıp azaltmadığınızı unutmayın. Sesin hızı (varsa) de ayarlanır. Ayrıca, bu özelliğin şu anda YouTube’un mobil uygulamaları tarafından desteklenmediğini belirtmek gerekir.

Değişken hızlı oynatma özelliğini kullanarak YouTube videolarını nasıl hızlandıracağınızı öğrenmek için Tech Help Bilgi Bankası’nı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YouTube videolarını nasıl hızlandırabilirim? için yorumda bulun

    YouTube videolarını nasıl hızlandırabilirim? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YouTube videolarını nasıl hızlandırabilirim? için ilk yorumu yapabilirsin.