Yeni Başlayanlar İçin En İyi Ucuz Dronlar

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Ucuz Dronlar Profosyenel bir dorn almak isterseniz büyük paralar ödemek zorunda kalabilirsiniz ama hemen Endişelenmeyin 700-2500 TL aralığında ihtiyacınız olan her şeyi içeren birçok seçenek olduğunu şimdiden söyleyelim.

Devam etmeden önce: “drone” terimi bir yanlış isimdir, çünkü teknik olarak uzaktan kumanda cihazını değil, kendi başına seyredebilen bir şeyi açıklar. Fakat yine de, daha gelişmiş modellerin bazıları – bu listede sadece birkaçıtane var! – gerçekten kendi başlarına uçabilir, ve sinyal kaybolursa kullanıcıya geri dönebilme özelliğine sahiptirler, önceden programlanmış bazı hileler yapabilirsiniz, hatta engellerden bile kaçınabilir. Bu yüzden, belki de bir persnickety terminoloji kavrayışı gereksizdir, fakat biz her zaman okuyucularımızın iyi bilgilendirilmesini ve beklentilerini karşılayan bir ürünle sonuçlanmasını sağlamak istiyoruz.

Yeni başlayanlar için en iyi all-around drone’u seçtik, çocuklar için ucuz ve dayanıklı bir tane, kolay seyahat için katlanan bir drone, heyecan verici drone yarış sahnesine girmek istiyorsanız ideal bir tane ve bir yükseltme modeli varsa Gelişmiş özellikler için biraz daha harcamaya hazırsınız.

Herhangi bir fotoğraf veya video kaydı için bir MicroSD kartına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. İşte drone videosunun daha zorlu görevleri için ideal olan birkaç tanesi.

En Uzun Menzilli Acemiler için Drone: DronesGlobe MJX Bugs 2w (1200 1500 TL arası)

MJX, drone, batarya, acemi, b2w, hatalar,

İlk bütçeniz 1500 TL’nin altındaysa, “uzun menzilli” terimi biraz esnektir. Video bağlantısı kaybetmeden ve yarım saat veya daha uzun bir süre açık kalmadan kilometrelerce gidebilen dronlar varken   genellikle 6000 TL fiyat aralığında. Bu durumda, DronesGlobe’dan bu bütçe modeli , ilk insansız hava aracınızda ekstra menzil ve uzun ömür istiyorsanız, başlamak için iyi bir yerdir. 17 dakikalık uçuş süresi ve kutuda ekstra modüler bir batarya ile diğer bütçe modellerinin üç katına kadar çıkabiliyor.

Birlikte verilen kontrol cihazı bir milin üzerinde bir mesafeye ulaşabilir, ancak akıllı telefonunuzdaki video bağlantınızın bu mesafenin yaklaşık dörtte birine ulaşabileceği konusunda dikkatli olun. Yerleşik bir GPS konumlandırıcı ve eve dönüş özelliği, çok ileri gittiğinde veya bağlantısının kaybedilmesi durumunda size geri uçacağı anlamına gelir. 1080p kamera da bu fiyat seviyesinde güzel bir bonus.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Kompakt Drone: Eachine E58 (450-600)

mavic, drone, katlama drone, acemi, ucuz, kompakt drone,

DJI Mavic serisi, rotorlarını ve kollarını küçük bir pakete katlama yeteneği sayesinde çok seviliyor.

600 TL ‘ın altındaki bir fiyata, sırt çantasıyla birlikte gelen kontrolör ve bazı yedek aküler ve aletler ile birlikte o güne ihtiyacınız olan her şey için yeterli alan bırakılmış bir drone elde edersiniz. Sistem, önceden programlanmış birkaç hileyi ve otomatik kalkış ve iniş sırasını ve hasar gördüğü durumlarda rotor kollarını değiştirmeyi kolaylaştıran modüler eklemleri içerir. 100 metrelik aralıkta olduğu gibi 2MP kamera ve on dakikanın altında bir uçuş süresi arzulanan çok şey bırakıyor. 

Çocuklar İçin En İyi Başlangıç ​​Drone: Parrot’s Swing drone (500-600 TL)

papağan, salıncak, drone, çocuklar, çocuklar için, kanat, köpük,

Özellikle çocuğunuz için bir drone alıyorsanız, biraz dayak atmak için bir tane seçmeniz çok önemlidir. Parrot’s Swing drone , standart bir quadcopter konfigürasyonunda veya bir pervane düzleminde uçan hibrid kanat tasarımı sayesinde bu görevlerin her ikisini de gerçekleştirir.

En İyi Başlangıç ​​Yarış Drone: SWAGTRON SwagDrone 150-Up (1200 -1400 TL)

swagtron, swagdron, yarış drone, acemi, yarış, pre-built, prebuilt,

Mini dronların yarışması için ortaya çıkan sahne, hobiciler için çok heyecan verici. En hızlı ve en yetenekli dronlar, bazı ciddi elektrik mühendisliğine sahip yarışçılar tarafından özel olarak üretilmiştir

Pro-style denetleyiciye ve yüksek hızlı kablosuz bağlantıya ek olarak, küçük gövdesi, bir perakende rafta bulabileceğiniz her şeyden daha hızlı bir aerodinamik tasarıma sahiptir. Düşük gecikmeli kablosuz bağlantıyı düşük gecikmeli bir video kulaklığıyla eşleştire bilirsiniz.

Yüksek hızlı akrobasi ile daha konforlu hale geldikçe, yeni farklı kontrol modları yeni başlayanları kapsayacaktır. Yedek parçalar, paketlenmiş yarış kurslarında sık sık çarpışmalar için kullanışlı olan modülerdir ve daha rekabetçi bir donanıma geçmek istediğinizde bunları değiştirmeniz size bazı katı pratikler sağlayacaktır.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Yükseltme Drone: DJI Spark (2400- 3000)

dji, kıvılcım, acemi drone, drone, drone fotoğrafçılığı,

Daha gelişmiş bir tasarıma daha büyük bir bütçeyle yaklaşmaya hazırsanız, DJI’nın giriş seviyesi Spark drone , başlamak için harika bir alettir. Bu daha küçük tasarım, dahil edilen 1080p kamerada pürüzsüz video için çift eksenli gimbal dengelemeyi içeriyor. Akıllı telefonunuza video bağlantısı da dahil olmak üzere 15 dakikalık uçuş ve 1.2 milden fazla menzil ile bu listedeki bütçe modellerinden çok daha fazla özgürlük var.

Gerçek akıllıları da paketliyor: drone sizi “selfie” modunda takip edecek, hareketsiz fotoğrafları çekmeye veya konuyu çizmeye yarayan jest kontrollerine tepki verecek ve hatta otonom bir şekilde uçarken engelleri önleyecektir. Video telefonunuza aktarılabilir ve DJI uygulamasında doğrudan düzenlenebilir. Ve belki de en iyisi, Spark, DJI markalı aksesuarlar ile uyumludur böylece donanım seçeneklerinizi daha ağır bir drone’ya yükseltmeye hazır olduğunuzda genişletebilirsiniz.

Bu paketin, bu seviyede oldukça pahalı olan donanım denetleyici içerdiğini unutmayın; çevrimiçi satılan DJI Spark için benzer fiyatlı “başlangıç ​​paketleri” de söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Başlayanlar İçin En İyi Ucuz Dronlar için yorumda bulun

    Yeni Başlayanlar İçin En İyi Ucuz Dronlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Başlayanlar İçin En İyi Ucuz Dronlar için ilk yorumu yapabilirsin.