Whatsapp profilime bakanları nasıl öğrenebilirim

3 dk okuma süresi

Whatsapp profilime bakanları nasıl öğrenebilirim Anlık mesajlaşma söz konusu olduğunda WhatsApp her zaman kullanıcıların favorisi olmuştur. Özellikle Facebook’un WhatsApp’ı satın almasından sonra , uygulamada birkaç değişikliğe şahit olduk. WhatsApp şimdi son gördüğünüzü gizlemenize izin veriyor ; alıcının mesajınızı okuyup okumadığını öğrenmenizi sağlayan yeni bir özellik sunmuştur, şimdi WhatsApp arkadaşlarınıza çağrı yapmanıza izin verir ve böylece genel WhatsApp deneyiminizi geliştiren diğer ince ayarlamalar yapabilirsiniz.

Son zamanlarda WhatsApp deneyiminizi geliştirmek için 15 ipucu içeren WhatsApp püf noktaları hakkında bir makale yayınladık. Aynı gönderide, WhatsApp profilimizi kimin görüntülediğini bilmenin bir yolu olup olmadığı sorulmuştu. WhatsApp profilinizi kimin yaptığını öğrenmek isteyen, profil fotoğrafınızı veya WhatsApp durumunuzu gizlice gören, WhatsApp profilinizi sık sık açacak olan bu kısa kılavuz tam size göre.Unutmayın, bu resmi bir özellik değil. Orijinal WhatsApp uygulaması bunu desteklemiyor ve WhatsApp forumlarından ve desteklerinden alabildiğim kadarıyla, ekibin, kullanıcıların gizliliğini ihlal ettiği için bu özelliği kısa süre içinde eklemeye gerek yok. Ama bu sizi üzmemelidir çünkü bazı geliştiriciler hala WhatsApp tarafından ihtiyaç duyulan bir özellik olduğunu düşünüyor ve bu yüzden WhatsApp adında bir uygulamamız var  

Whatsapp profilime Kim baktı?

WhatsApp – Beni İzleyenler , Android 2.3 ve üzeri sürümlerinde çalışır. Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Sadece indirin ve kurun, uygulamayı açın ve “TARAMA” düğmesine tıklayın, birkaç saniye çalışmasına izin verin ve kısa bir süre sonra Whatsapp profilinizi son 24 saat içinde kontrol eden kullanıcıları gösterecektir.

Bu uygulamayı daha iyi kullanmanıza yardımcı olacak ayrıntılı talimatlar aşağıda verilmiştir.

WhatsApp Profilimi Ziyaret Eden Kişiyi Nasıl Bulabilirim?

1. Sadece yukarıda verilen linkten indirin. 1mobile uygulama pazarını cihazınıza yüklemek zorunda kalabilirsiniz. Şimdilik baypas etme seçeneğiniz olmadığından bunu yapın. Ancak, daha sonra kaldırabilirsiniz.

2. Bu uygulamayı yüklemeden önce Android uygulamalarının bilinmeyen kaynaklardan yüklenmesini etkinleştirmek isteyebilirsiniz. Böylece, Ayarlar -> Güvenlik -> Cihaz Yönetimi altında, Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin.

3. Şimdi uygulamayı yükleyin ve çalıştırın.

4. Büyük yeşil renkli ‘Tara’ düğmesine basın.

Bugün WhatsApp profilinizi kimin görüntülediğini öğrenmek için tüm kişilerinizi tararken birkaç saniye bekleyin. Tüm kişilerinizi inceledikten sonra, o gün WhatsApp’da profilinizi ziyaret eden tüm kullanıcıların tam listesini gösterir. Benim durumumda, sadece tek bir isim gösterir. Bu beni çok zorladı, oh! Kimse beni takip etmiyor gibi görünüyor.

Bu uygulama tamamen ücretsizdir, ancak, herhangi bir yasadışı amaç için kullanmayın lütfen. Şu anda premium bir sürümü yok, bu yüzden bu uygulamanın ne kadar süreceğini garanti edemeyiz. Şimdilik, WhatsApp yüklü tüm Android 2.3+ akıllı telefonlarını ve aktif bir internet bağlantısını destekliyor.

WRevealer nasıl kullanılır?

  1. WRevealer’ı cihazınıza yükleyin (iOS’ta bir uygulamayı nasıl kuracağınızı önceden bildiğiniz varsayılarak).
  2. Kurulumdan sonra açtığınızda, bir giriş ekranı göreceksiniz. Uygulama, özelliklerinden herhangi birini kullanabilmeniz için önce oturum açmanızı gerektirir. Rahatsanız bir hesap oluşturabilirsiniz.
  3. Ardından telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını açın -> Kişiler -> Yenile
  4. Bunu yaptıktan sonra, WRevealer’a geri dönün ve sağ taraftaki ‘Ara’ düğmesine basın.

Raporu işlemek ve sonra aşağıdaki biçimde sunmanız biraz zaman alacaktır: Telefon Numarası | Tarih | Zaman

Ayrıca, listeyi ileride başvurmak üzere kaydetmenizi sağlar. Şimdi neden bunu yapmak isteyebileceğinizden emin değilim, ancak isterseniz, bu uygulama sizi kapsıyor.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x