Kategoriler Genel

WhatsApp Metninin Stili Nasıl Değiştirilir

WhatsApp Metninin Stili Nasıl Değiştirilir bir şeyleri arada bir değiştirmek asla kötü bir fikir değildir. Örneğin bir süre aynı etiketleri kullandıktan sonra daha fazlasını ararsınız. Ve bu gerçekleştiğinde, sonunda kendinizinkini bile yaratırsınız.

Tarzında fark yaratacak yazı tipi stillerine sahip belirli bir uygulama yüklemediğiniz sürece, genellikle aynıdır. İyi haber şu ki, WhatsApp’ta gönderdiğiniz mesajlara biraz stil katacak Android için ücretsiz yazı tipi uygulamaları ve başka herhangi bir uygulamada bir mesaj yazmanız gerekiyor.

WhatsApp’a Yeni Yazı Tipi Stilleri Nasıl Eklenir

Metninizin WhatsApp’ta nasıl göründüğünü değiştirmek için klavyeleri değiştirmeniz gerekir. Muhtemelen en sevdiğiniz klavyeniz vardır, ancak ne zaman bir şeyler renklendirmek isterseniz, Yazı Tipleri klavyesine geçebileceğinizi bilirsiniz.

Uygulamayı ilk yüklediğinizde, sizi kurulum sürecine götürür ve klavyeler arasında geçiş yapmanızı sağlar. Kurulum tamamlandıktan sonra, uygulama WhatsApp’a yazmadan önce klavyeyi denemenize izin verecektir.

Dolayısıyla, yazı tipi stillerinden memnun değilseniz, uygulamayı kaldırabilirsiniz. Bir yazı tipi stiliyle yazmaya başladığınızda, test aşamasında başka bir stil denemeden önce yazdıklarınızı silmeniz gerekir.

Uygulamanın sunduğu tüm yazı tipi stilleri metnin hemen üstünde olacaktır. Bir yazı tipi stilinde yazmaya başlayabilir, işleri değiştirebilir ve mesajınızın ortasında başka bir yazı tipi yazmaya başlayabilirsiniz. Zaten yazmaya başladıysanız ve daha sonra daha çok sevdiğiniz başka bir yazı tipi görürseniz, yazı tipini daha çok sevdiğinize değiştirmenin bir yolu yoktur.

Metne uzun basarak işleri biraz değiştirebilir ve ardından metni kalın, İtalik, Üstü Çizili veya Monospace yapmak için noktalara dokunabilirsiniz. Bir süre sonra, yeni yazı tipi stilinizle, kullandığınız klavyeyi kaçırırsanız, dünya simgesine uzun basın ve geçmek istediğiniz klavyeyi seçin.

Bir süre sonra, her gün aynı yazı tipi stiline bakmak sıkıcı hale geliyor. Bu uygulama Google Play’de en popüler olanıdır, ancak deneyebileceğiniz başka yazı tipi stili uygulamalar da vardır.

yakın zamanda Gönderilenler

Google Chrome’dan Bildirimler Nasıl Kapatılır

Google Chrome'dan Bildirimler Nasıl Kapatılır Bildirimler, bir kullanıcının çeşitli web sitelerinden, uygulamalardan veya uzantılardan aldığı… Daha fazla oku

1 gün önce

Windows 10’da Güvenlik Soruları Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Windows 10'da Güvenlik Soruları Nasıl Devre Dışı Bırakılır Windows 10 hesabınızın şifresini sıfırlamak söz konusu… Daha fazla oku

1 gün önce

Bir WIA Sürücü Tarayıcısına ihtiyacınız var

Bir WIA Sürücü Tarayıcısına ihtiyacınız var Bu hata, Windows Image Acquisition sürücüsü bilgisayarınızda eksik olduğunda… Daha fazla oku

1 gün önce