Spotify Şarkı Sözlerine Göre Bir Şarkı Nasıl Aranır

1 dk okuma süresi

Spotify Şarkı Sözlerine Göre Bir Şarkı Nasıl Aranır Hepimizin kesin başımızdan geçmiştir. Güne devam ederken aniden beğendiğiniz bir şarkı duyuyorsunuz. Şanslıysanız, daha sonra Spotify çalma listenize eklemek için şarkının adını tahmin edebilirsiniz. Ancak çoğu zaman, Google’daki şarkı sözleriyle ilgili hatırladığınız şeyleri yazabilirsiniz.

Spotify kullanıcıları için iyi haberler var çünkü artık bu şarkı sözlerini Google yerine doğrudan Spotify’a yazabilirsiniz. Spotify artık size aradığınız şarkıyla olası eşleşmeleri verebilir. Endişelenmeyin, bu yeni özelliği kullanmak sandığınızdan daha kolay.

Spotify’da Şarkı Sözleri Nasıl Aranır

Spotify’ı açtıktan hemen sonra alttaki arama seçeneğine dokunun. Ancak, şarkının adını yazmak yerine, şarkı sözlerini hatırladığınız şeyi yazın. Spotify, yazdıklarınızla eşleşen herhangi bir şey bulursa, arama sonuçlarında görünecektir.

Şarkının adının, aradığınız uygulama şeylerinin hemen altında, şarkının Şarkı Sözleri olarak etiketlendiğini göreceksiniz. Bundan sonra, her şey önerilen sonuçları duymakla ilgili çünkü farklı şarkılar bu kelimelerle aynı olabilir.

Şarkıyı bulur bulmaz, uygulamanın çalmaya başlaması için şarkıya dokunun. Aradığınız şarkı buysa, yapmanız gereken tek şey onu doğru çalma listesine eklemektir. Hepsi bu kadar

Umarım, gelecekteki güncellemelerde Spotify, uygulamanın kendisinin şarkıyı tanıması ve hangi çalma listesine eklemek istediğinizi sorması seçeneğini içerecektir.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x