WhatsApp grup görüntülü görüşme nasıl yapılır

1 dk okuma süresi

WhatsApp grup görüntülü görüşme nasıl yapılır Diyelim ki zaten bir arkadaşınızla görüşüyorsunuz ve birkaç tane daha aramak istiyorsunuz. Mevcut bir aramaya daha fazla katılımcı eklemek için, artı işaretli kişi simgesi görünene kadar ekranınızda herhangi bir yere dokunun ve üzerine dokunun. Seçenek birkaç saniye sonra tekrar gizleneceği için bunu hızlı bir şekilde yapmanız gerekecek.

Bu seçeneğin dezavantajı, her seferinde yalnızca bir kişi ekleyebilmenizdir. Başkalarını bu şekilde eklemek istemiyorsanız, aşağıdaki yöntemle video görüşmesi oluşturmalısınız.

WhatsApp’ta Aynı Anda Çeşitli Kişileri Gruplama

Aramanın başlangıçta çeşitli kullanıcılara sahip olması gerekiyorsa, bu kullanma seçeneğidir. WhatsApp’ı açın ve Çağrı sekmesine gidin. Sağ alttaki telefon simgesine ve ardından Grup araması seçeneğine dokunun ve en fazla yedi kullanıcı seçin. WhatsApp, siz dahil 8 adede kadar izin verir.

Aramada kimin olacağını seçtikten sonra, kişilerin sağındaki kamera simgesine dokunun.

Görüntülü görüşmenin amacı arkadaşlarla iletişim halinde olmak ve onlara sohbet etmekse, WhatsApp küçük gruplar için iyi bir seçenektir. Ancak, ekranınızı paylaşmak veya diğer benzer görevler gibi şeyler yapmanız gerekirse, Microsoft Teams veya Zoom gibi daha profesyonel seçenekler mevcuttur.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x