WhatsApp grup görüntülü görüşme nasıl yapılır

WhatsApp grup görüntülü görüşme nasıl yapılır WhatsApp’da grup görüntülü görüşmeleri 1 Mayıs’ta F8 konferansında duyuruldu ve şimdi ilk iOS ve Android kullanıcılarına sunmaya hazırlar. Henüz hesabınızda mevcut mu? Bu özelliği nasıl kontrol edeceğinizi ve nasıl kullanacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Bir kez daha, WABetaInfo en son WhatsApp haberleri ile güncelliğini koruyor ve son Tweetleri yeni WhatsApp grup görüntülü arama özelliğiyle döküyor. Bu özellik, sınırlı sayıda iOS kullanıcısı için 2.18.52 sürümüne güncellenen uygulama ile ve 2.18.145 sürümüne sahip Android’deki beta kullanıcıları için yayınlanmıştır.

Android’de aynı anda birden çok kişiyi görüntüleyebilmeniz için, uygulamanın 2.18.52 sürümüne güncellendiğinden emin olmalısınız. 

  • WhatsApp’ı aç
  • Ayarlar’a git
  • Yardım  Uygulama Bilgisi

WhatsApp’ta grup video çağrıları nasıl çalışır?

Bu yeni işlevi kullanmak çok basit. Görüntülü görüşme yapmak istediğiniz kartvizitlerden birini seçin, kamera simgesini tıklayarak aramayı yapın ve ardından yeni kişiler eklemek için simgesine basın. 

Şu anda işlev sadece bazı kullanıcılar tarafından kullanılabilir (maalesef, beta test cihazı olmasına rağmen, grup görüntülü görüşmelerim henüz hesabımda mevcut değildir) ancak küresel dağıtım yakında başlayacaktır!

Bu özellik hesabınızda mevcut mu? Eğer öyleyse, yorumlarda bize bildirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. WhatsApp grup görüntülü görüşme nasıl yapılır için yorumda bulun

    WhatsApp grup görüntülü görüşme nasıl yapılır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp grup görüntülü görüşme nasıl yapılır için ilk yorumu yapabilirsin.