Suya Dayanıklı En İyi 10 Kamera

3 dk okuma süresi

Suya Dayanıklı En İyi 10 Kamera kamera almak kolay olabilir, ancak suyun içinde bile kullanışlı olanı bulmak oldukça zordur. Aşağıdaki listeden, bir kamera kullanabileceğiniz ölçüme kadar, aşağıdaki listede tamamen suya dayanıklı ve su altında bile uygun ilk 10 harika model bulunmaktadır.

1. OLYMPUS TOUGH TG-6

Olympus Tough TG-6, su altında kullanmak için mikroskop moduna sahip üst düzey bir su geçirmez kameradır. Yakın zamanda tanıtılan TG-6, 4K video, GPS, darbeye dayanıklı ve donmaya dayanıklı kapasite gibi bazı premium sürüm özelliklerine sahiptir. Kamera ayrıca nesneleri daha yakına çekmek için 25-100 mm optik zoom objektife sahiptir. HD çözünürlüğe sahip ağır çekim videolar bile çekebilir.

2. SEALIFE DC-2000


Suya dayanıklı Sealife DC-2000, kasasıyla 200 feet derinliğe kadar ve kapaksız 60 fit derinliğe kadar kullanışlıdır. Sealife Kameranın iç sensörü, normal olanlardan 4 kat daha güçlü ve parlak bir merceğe sahip. Bu kameradaki tek şey, yakınlaştırma kapasitesinin olmaması ve böylece kalabalık yerler için verimsiz hale gelmesidir.

3. NIKON COOLPIX W 300


Derin dalış su geçirmez kamera Nikon Coolpix W 300, görüntü kalitesini düşürmeden yakındaki nesneleri ve videoları yakalamaya yardımcı olan 5 kat güçlü zoom lensine sahiptir. 4K videolar çekerken, kaydın ortasında fotoğraf kaydedebilirsiniz. Bu kameranın video ayarları hızlandırılmış ve süper hızlı film modunu içerir.

4. RICOH WG-60


İsviçre Çakısı modeli Ricoh WG-60, lensin etrafında halka ışıkları ile birlikte gelir. Halka ışıkları, su altında işlevleri tam olarak görmeye yardımcı olan makro ışıkların yanı sıra bir fener görevi görür. Ricoh’un mikroskop modu, uzun mesafeli nesnelerin 1 mm’ye yaklaşması için kullanışlıdır ve Night Snap özelliği, düşük ışık koşullarında bile görüntüleri yakalar.

5. PANASONIC LUMIX FT7 / TS7


Su geçirmez kamera Panasonic Lumix, önceki modellerde 16.1 MP’den mevcut modelde 20.4 MP’ye kadar yüksek piksel sayısına sahiptir. Lens, dahili elektronik vizörünü kullanarak 28-128 mm’yi kaplar. Panasonic hem yeni başlayanlar hem de orta düzey kullanıcılar için idealdir.

6. FUJIFILM FINEPIX XP-130


Su geçirmez kamera Fujifilm Finepix XP-130, su altında 20 m full HD videolar çekiyor. Fujifilm’in yeni tanıtımı, artan pil ömrü ve Bluetooth kapsamı ile önceki sürümden daha iyi geliyor. Kamerada 5 kat optik zoom lens ve 16 megapiksel sensör bulunur.

7. GO PRO HERO 8 BLACK


Go Pro Hero 8 Black, dış koruyucu kılıf olmadan bile 33 fit derinlikte su altında çalışır. Go Pro’nun ultra geniş lensleri, bir sörf tahtasına veya dalış kaskına monte etmek için idealdir. Su geçirmez aksiyon kamerası, Full HD 4K videoların canlı akışı için çalışır. Hero 8’in üç stabilizasyon seviyesi vardır: yüksek ve güçlendirici.

8. DJI OSMO ACTION


DJI Osmo Action, pürüzsüz bir tasarım ve stabilizasyona sahip bağımsız bir ön yüz ekranına sahip uygun fiyatlı bir su geçirmez kameradır. Kamera ayrıca 12 MP megapiksel, 145 derece alan görüşlü lens, 2.2 inç arka LCD ve 4K video çözünürlüğü gibi seçenekler de sunuyor.

9. SONY RXO II


Pahalı ama kompakt su geçirmez Sony RXO II kamera, küçük sensörünü kullanarak 4K videoları dahili olarak kaydeder. 1,5 inç ters çevrilebilir dokunmatik ekranlı LCD, Sony fotoğraf makinesinin ek bir özelliğidir. Dahili sensör, düşük ışık enlemi altında bile net bir aydınlatma sağlar.

10. FUJIFILM QUICKSNAP MARINE 35 MM


Tek kullanımlık ve su geçirmez Fujifilm Quicksnap Marine 35 MM, 10m derinliğinde suya dayanıklı plastik bir kasaya sahiptir. Quicksnap Marine, çevrimiçi bir fotoğraf laboratuarı kullanılarak geliştirilmesi gereken 24 ISO 800 renk negatif pozlaması ile birlikte gelir. Doğrudan görüş vizörü yeni başlayanlar için uygundur.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x