Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

2 dk okuma süresi

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme hiç böyle bir değişim zamanı geldiğini hissettin mi? Yılın bu zamanında, güçlü yeni alışkanlıklar oluşturarak kendimizi yeniden canlandırmaya çalışmakla meşgulüz. Üretkenlik alışkanlıkları sonunda seni yılda hayatınızı değiştirmek için birçok çalışan insan için ortak bir çözüm daha üretken olmaktır.Bu makalede, iş yükü verimliliğinizi önemli ölçüde artırmak için, ayda bir kez değiştirebileceğiniz on iki kötü alışkanlığı keşfedeceğiz.

Ruh halindeyken, belki de çevrim içi varlığınıza ve Snapchat kullanıcı adınıza bir ipucu çekme zamanı. Hariç, yapamazsın.

Bu doğru insanlar: Snapchat, kullanıcı adınızı “güvenlik nedenleriyle” değiştirmenize izin vermez. Bu argümanın su tuttuğundan emin değiliz. Facebook bile adınızı ve vanity URL’nizi değiştirmenizi sağlar. Snapchat iki çözüm sunuyor. Hadi daha yakından bakalım.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Yöntem 1: Yeni bir Snapchat Hesabı Yapın

Tuhaf olarak, Snapchat’in önerdiği ilk yöntem Snapchat hesabınızı silmek ve yeni bir tane oluşturmak. Snapchat’ın kullanıcılar için mücadele ettiği göz önüne alındığında, kullanıcıların hesabını silmelerini tavsiye etmek, en önemlisi. Snapchat Hesabınızı Nasıl Silebilirsiniz Snapchat Hesabınızı Nasıl Silebilirsiniz Snapchat’ın son değişiklikleri sizi hayal kırıklığına uğratmadıysa, hesabınızı silme zamanı gelmiş olabilir.

Yeni bir hesap oluşturmak için accounts.snapchat.com adresine gidin , Hesap Oluştur’a tıklayın ve formu doldurun. Tercih ettiğiniz yeni kullanıcı adınızı girdiğinizden emin olun. Hazır olduğunuzda, Kaydol ve Kabul Et’i tıklayın.

2. Yöntem: Görünen Adınızı Değiştirin

Kullanıcı adınıza ek olarak, Snapchat ayrıca bir ekran adı seçmenizi de sağlar. Görünen adınızı istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz ve hem mevcut kişilerin hem de eklediğiniz yeni kullanıcıların görebileceği gibi görünür. Görünen adınızı değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Uygulamanın sağ üst köşesindeki Dişli çark simgesine dokunun.
  2. Hesabı’ma seçin.
  3. Ad üzerine dokunun,
  4. Tercih edilen yeni görünen adınızı girin.
  5. Kaydet düğmesine dokunun.

Yeni adınız Snapchat ağı üzerinden anında görünecek ve diğer kullanıcılar aradıklarında arama sonuçlarında görünecektir.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x