Samsung Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Samsung Hesabı Nasıl Oluşturulur? Pek çok üretici, belirli uygulamalar, Samsung Drive ve diğer bazı Samsung hizmetleri dâhil olmak üzere tüm Samsung servislerinden yararlanmak için ayrı bir Samsung hesabı oluşturmanızı önerir.  Bu yazıda, kendi Samsung hesabınızı oluşturma adımları size yol gösterecektir. Tüm yapmanız gereken geçerli bir e-posta adresidir.

Not: Samsung’un hizmetlerinin tam listesini Şirketin resmi Services web sitesinde bulabilirsiniz.
Samsung Hesabı Nasıl Kaydolunur?

Yukarıda belirtildiği gibi, Samsung hesapları size Samsung’a özgü çeşitli servislere erişim olanağı tanır. Bunlara Samsung Galaxy uygulamaları, AllShare Play (multimedya yönetimi hizmeti), Find My Mobile (kaybolan veya çalınan cihazları bulmanızı, yönetmenizi ve kilitlemenizi sağlayan bir hizmet), Learning Hub (bir indirme servisi etkileşimli eğitim içeriği için),  ve ChatON (Samsung’un anlık mesajlaşma servisi).

Hesap sahiplerinin ayrıca Samsung’un çevrimiçi akış hizmeti olan Music Hub’a erişimi hakkına sahip olurlar.

Samsung Uygulama Hesabı Oluşturun

Bir Samsung hesabı oluşturmak, bir masaüstü tarayıcı, Samsung Kies veya akıllı telefon aracılığıyla yapılabilir.

Çevrimiçi Samsung Hesabı Oluşturun

Bilgisayarınızı kullanıyorsanız, burayı tıklayarak Samsung hesap ayarlarına erişebilirsiniz. Hizmet Koşullarını okuyun ve kabul edin ve Kabul Ediyorum’u tıklayın.
Sonra, formu ilgili tüm bilgilerinizle birlikte doldurun. Tüm alanlar doldurulduktan sonra Devam et’i tıklayın :
Bir onay e-postası alacaksınız. Hesabınızı etkinleştirmek için bağlantıyı tıklayın.

Smartphone üzerinden Samsung Hesabı Oluşturun

Tüm Samsung akıllı telefonları ve tabletleri, Samsung App Store’a erişmenizi sağlayan özel bir uygulama ile gelir. Telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını
açın ve Hesaplar bölümüne gidin. Şu anda telefonunuzda etkin olan tüm hesaplar (ör. Google, Facebook, vb.) Burada gösterilecektir. Başlamak için Add Account’a dokunun. Yeni hesap oluştur öğesine dokunun ve Şartlar ve Koşulları kabul edin. Bir şey reddettiğinizde devam edemeyeceğinizi unutmayın. Formunuza e-posta adresinizi, doğum tarihinizi, adınızı ve istenen diğer kişisel bilgileri giriniz. (İsterseniz burada Gmail adresini kullanabilirsiniz.) Formu tamamlandıktan sonra, musluk kayıt olun.

Samsung Apps Nasıl İndirilir?

Artık hesabınız etkinleştirildi, herhangi bir uygulamayı Samsung Apps’den indirebilme olanağına sahipsiniz.
Bunu yapmak için, iki yoldan biriyle devam edebilirsiniz. Birinci yöntem, Samsung Apps web sitesine gidip istediğiniz indirmeyi bulmanızdır. Uygulamayı yüklemek istediğiniz cihazın türünü seçin ve onaylayın. Uygulama, seçilen cihazınıza indirilir.
Samsung Apps uygulamasını başlatıp indirmenizi seçerek doğrudan cep telefonunuzdan indirebilirsiniz.

Samsung Kies İndir

Samsung Kies, Samsung’un varsayılan yazılım paketidir ve Samsung telefonunuzu bilgisayarınızla senkronize etmenizi sağlar. Aynı zamanda, Samsung App Store’a doğrudan erişmenizi sağlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung Hesabı Nasıl Oluşturulur? için yorumda bulun

    Samsung Hesabı Nasıl Oluşturulur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung Hesabı Nasıl Oluşturulur? için ilk yorumu yapabilirsin.