Pokemon Go gelişiyor 80 yeni yaratık, dört yeni özellik

Pokemon Go, geçtiğimiz Temmuz ayında dünyayı sarstığından beri pek değişmedi. Şimdi, yaklaşık yedi ay ve 650 milyon indirme sonra oyun, tartışmalı olarak ilk önemli güncellemenin bu haftanın ilerleyen saatlerinde gerçekleşiyor.

Vurgu Seksen yepyeni Pokemon, oyuncuları geri çekmeye çalışıyor. Sonuçta, slogan “hepsini yakalamalı” hatırlıyor musun?

Yeni Pokemon, 2000 yılında Game Boy Color’da çıkan Pokemon Gold and Silver oyunlarında yer alan kurgusal Pokemon evreninin “Johto” bölgesinden geliyor, yani Pokemon Go’nun yaratıcıları yeni Pokemon tanıtmak için aynı kronolojik sırayı izliyorlar Orijinal oyun serisi.

Geliştirici Niantic yeni Pokemon tam bir listesini serbest değil, onlar apaçık başlayanlar ekleriz Chikorita, Cyndaquil ve Totodile ve yukarıdaki videoda bazı diğer nokta olabilir.

Ama güncelleme sadece keşfetmek (ve yeni cep canavarları ile ilgili değil şeker haline getirin ) – aynı zamanda bu yepyeni özellikler tanıtmak için gidiyor:

Ödeyeceğiniz yeni özelleştirme seçenekleri. “Eğitmenler ayrıca ava tarının görünümünü şapkalar, gömlekler, pantolonlar ve diğer öğelerden oluşan yeni bir seçimle özelleştirebilecekler. Oyun içerisindeki Pokemon Go mağazasından ek öğeler satın alınabilecek.”

Bir Niantic temsilcisi “yeni yollarla tepki” nin ne anlama geldiğini söyleyemez. “Niantic, keşfetmek için oyunculara bazı şeyler bırakmayı umuyor” dedi. Yeni özelliklerin belirli bir çıkış tarihi de “bu haftanın ilerleyen” ında yok. Pokemon Go gelişiyor 80 yeni yaratık, dört yeni özellik

Pokemon Go, Gold ve Selver’den yedi yeni bebek Pokemon’u tanıttı ve orijinal Game Boy oyunları toplamda 100 yeni Pokemon tanıttı, matematik (100 eksi 87), başlamak için 13 yaşında eksik olacağımızı önermektedir.

Pokemon Go’nun, orijinal Game Boy sürümünden efsanevi Pokemon’u henüz Gen 2’yi biraz erken doğurmuş gibi göstermediğini belirtmek gerekir. Sonra tekrar, Niantic defalarca bu Pokemon’un yalnızca canlı, dünya çapında olaylarda yüzleşebileceğini ima etti ve oyun hala dünyanın dört bir yanına yayılıyor. Güney Kore partiye bir aydan az bir süre önce katıldı.

Nintendo, oyun güncellemelerinin yanı sıra, bulmak zor olan Pokemon Go Plus’u giyilebilir olarak yeniden stoklayacak. Ancak kaç tane veya daha fazla yerin bulunduğundan emin değiliz. Ocak ayında Niantic, cihaz ve Android telefonları ile Bluetooth bağlantı kesme sorunlarının bazılarını düzelttiğini iddia etti; ancak bunu doğrulama şansımız olmadı. Pokemon Go gelişiyor 80 yeni yaratık, dört yeni özellik

Nintendo Switch anlık önizleme: Nintendo’nun yeni oyun konsolu, el bilgisayarınızı ve TV’nizi köpüleyen tek cihazınız olmak istiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Pokemon Go gelişiyor 80 yeni yaratık, dört yeni özellik için yorumda bulun

    Pokemon Go gelişiyor 80 yeni yaratık, dört yeni özellik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pokemon Go gelişiyor 80 yeni yaratık, dört yeni özellik için ilk yorumu yapabilirsin.