NBA 2K20 Sorunlar ve Düzeltmeler

NBA 2K20 Sorunlar ve Düzeltmeler NBA 2K20 çıktı. Bu, Xbox One, PS4, Windows PC ve Nintendo Switch’i rahatsız eden ilk sorun grubunu duyduğumuz anlamına geliyor.

Beklendiği gibi, NBA 2K’nın en son sürümünü etkileyen çeşitli hatalar ve performans sorunları var. Meselelerden bazıları ufak tefek rahatsızlıklar, diğerleri ise çok daha sinir bozucu ve deneyimlerinizi bozma potansiyeline sahip.

Bazı konular dakikalar içinde çözülebilir, ancak bazılarının çözülmesi biraz zor olabilir. Bazı problemler muhtemelen 2K Games ve Visual Concepts’ten bir düzeltme gerektiriyor. Geliştiricinin, yayınlanma tarihinden uzaklaşırken sürekli bir NBA 2K20 hata düzeltme güncellemesi yayını almasını bekliyoruz.

Bir sonraki güncellemeyi beklerken rehberimizde dolaşmak isteyeceksiniz. En yaygın NBA 2K20 sorunları için düzeltmeleri kapsar.

NBA 2K20 Yüz Tarama Sorunları Nasıl Düzeltilir

Dizideki önceki girişler gibi, NBA 2K20 da oyunu kendi kendinize oynayabilmeniz için yüzünüzü oyuna taramanıza olanak tanır. Ve önceki oyunlarda olduğu gibi, insanlar oyunda yüzlerini taramakta zorlanıyorlar.

Yüzünüzü oyuna taramak için iPhone, iPad veya Android için MyNBA2K20 uygulamasına ihtiyacınız var . Uygun uygulamayı indirdikten sonra, MyPLAYER hesabınızın hem NBA 2K20 hem de MyNBA2K20’ye bağlı olduğundan emin olmanız gerekir.

Yüzünü oyuna düzgün bir şekilde taramakta sorun yaşıyorsan, işte birkaç kural.

Yüzünüzü tararken, gölgeler olmadan iyi ışıklandırdığınızdan emin olun. Gölgelerin taramayı bozma eğilimi vardır.

Ayrıca, cihazınızı göz hizasında tuttuğunuzdan da emin olmak isteyeceksiniz. Çok yüksek veya çok düşük tutarsanız taramanız karışabilir. 2K Games, telefonu yüzünüzden yaklaşık 18 holding tutmanızı önerir.

Tarama başladığında, ileriye bakarken başınızı yavaşça çevirdiğinizden emin olun.

NBA 2K20 İndirme Sorunları Nasıl Düzeltilir

NBA 2K20, büyük bir indirme gerektiriyor, bu yüzden tamamlanması biraz zaman alabilir. Çalma koşulu azaldıkça indirme sürelerinin iyileşmesini bekliyoruz, ancak indirme işleminiz çok uzun sürüyorsa veya takılıyorsa deneyebileceğiniz bazı şeyler var.

İndirme işleminiz başlıyor ve takılıyorsa, indirmeyi duraklatmayı, bir veya iki dakika beklemeyi ve tekrar başlatmayı deneyin. Bu işe yaramazsa, indirmeyi iptal edip tekrar deneyin.

İndirme işleminin gerçek hızı anormal derecede yavaşsa, ethernet kablonuzu doğrudan konsolunuza veya Windows PC’nize takmayı deneyin. Bu, özellikle sisteminiz yönelticinizden çok uzaktaysa indirmeyi hızlandırabilir.

Bunların hiçbiri işe yaramazsa, yönlendiricinizi yeniden başlatmayı denemelisiniz. Yönelticinin fişini çekin, bir veya iki dakika bekleyin ve tekrar takın.

NBA 2K20 Kurulum Sorunları Nasıl Düzeltilir

Yine, NBA 2K20, sabit diskinizde ve depolama konularında oldukça fazla miktarda yer gerektirir; bazen oyunların düzgün şekilde kurulmasını önler. Oyunu yüklemeyle ilgili sorun yaşıyorsanız, bunun depolama ile ilgili olmadığından emin olun.

Xbox One’da oynuyorsanız, Oyunlar ve Uygulamalar’ım bölümüne gidin ve dahili / harici depolama alanınızda ne kadar depolama alanı bulunduğunu kontrol edin.

PlayStation 4’te NBA 2K20 kullanıyorsanız, konsolunuzun Ayarlarına girmeniz ve kullanılabilir alanınızı kontrol etmeniz gerekir.

Yeterli yeriniz varsa, ancak oyun hala düzgün şekilde yüklenmiyorsa, konsolunuzu sıfırlamayı denemelisiniz.

NBA 2K20 Bağlantı Sorunları Nasıl Düzeltilir

NBA 2K20 sunucularına bağlanamıyorsanız, 2K sunucularının sorun yaşamadığından emin olmak istersiniz. Duyurular için resmi sosyal medya hesaplarını ve 2K oyuncuların şikayetleri için DownDetector’ı kontrol etmek isteyeceksiniz .

Sorunlarınızın Xbox Live veya PlayStation Network kesintileri veya teknik konularla ilgili olma ihtimali de var. Bir Xbox One’da oynuyorsanız,  burada Xbox Live’ın durumunu kontrol edin . Bir PlayStation 4’te oynuyorsanız, buradaki PlayStation Network’ün durumunu kontrol edin.

Bunların tümü çalışıyorsa ve çalışıyorsa yönlendiricinizi sıfırlamanızı ve tekrar denemenizi öneririz.

NBA 2K20 Donma Sorunları Nasıl Onarılır

Oyununuz aniden olaylar arasında kilitlenirse, kesim sırasında veya oyunun başka bir bölümünde konsolunuzu veya PC’nizi yeniden başlatmak istersiniz.

NBA 2K20 Performans Sorunları Nasıl Düzeltilir

Windows PC’de NBA 2K20 kullanıyorsanız ve performans sorunlarıyla karşılaşıyorsanız (düşük kare hızı, hatalı grafikler, vb.) Kurulumunuzun oyunun minimum ve / veya önerilen gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Asgari gereklilikleri karşılamıyorsanız, bu gördüğünüz sorunları açıklayabilir. Önerilen gereksinimleri karşılamıyorsanız, muhtemelen ayarlarınızı azaltmanız gerekir.

NBA 2K20 Minimum Gereksinimler

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64 bit, Windows 8.1 64 bit veya Windows 10 64 bit
 • İşlemci:  Intel Core i5-4430 @ 3 GHz / AMD FX-8370 @ 3.4 GHz veya daha iyisi
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Grafikler:  NVIDIA GeForce GTX 770 2GB / ATI® Radeon R9 270 2GB veya daha iyisi
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  80 GB boş alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • Çift analog gamepad:  Önerilen

Grafik kartınız için en yeni sürücüleri kullandığınızdan da emin olmalısınız. AMD grafik kartı kullanıyorsanız,  en son sürücüleri bulmak için buraya gidin. Bir NVIDIA kartı kullanıyorsanız,  buraya gitmelisiniz.

Oyunu bir konsolda oynuyorsanız ve performans sorunları görüyorsanız, işlerin düzelip düzelmediğini görmek için oyunu ve / veya konsolu yeniden başlatmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. NBA 2K20 Sorunlar ve Düzeltmeler için yorumda bulun

  NBA 2K20 Sorunlar ve Düzeltmeler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak NBA 2K20 Sorunlar ve Düzeltmeler için ilk yorumu yapabilirsin.