Mevcut SEO Durumu ve Neye Odaklanmanız gerekiyor

Mevcut SEO Durumu ve Neye Odaklanmanız gerekiyor İster dijital pazarlamada, isterse de bloglar için olsun, ya da yeni oluşturduğunuz bir web site olsun, SEO terimleriyle farklı seviyelerde etkileşime girmiş olmalısınız. Sadece yeni bir blogunuzun veya web sitenizin şeridi tuttuğunu varsayalım.

Google’daki sıralama sitelerinin metamorfozu, en çok gelişen sitelerin sıra dışı kalmasına ve diğerlerinin podyuma çıkmasına neden olan şekiller almıştır. Odak noktası, bazı sitelerin neler olduğu? Ve sitenizi hiçbir zaman dizlerinden kalkmayacak veya güneye çıkmayacak ne olacak? Cevap basit, Kullanıcı deneyimi.

Mevcut SEO Durumu

Bugünün SEO durumu, değer katmaya bağlıdır. Pazarda bıraktığınız etkinin zaman, para ve kullanıcının kapasitesini artırdığından emin olmaktan başka bir şey yoktur.

  1. İçerik Stratejisi

Bir yıl önce içerik konusunda sizin için ne olursa olsun, bugünün ışığını görmeyecek. Öyleyse, içerik stratejisiyle ilgili ne var? SEO’nun mevcut durumu, daha önce bahsedildiği gibi Kullanıcı Deneyimi talep ediyor.

  1. ilgi

Pazarı tüm yetenekleriniz ve gücünüzle inceleyin. Var olan sorunları ve her gün aldıkları boyutları ele alın. Google, özellikle sağladığınız çözümleri kullanıyor. Piyasada ne olduğunu öğrenmek için Sosyal Medya Araçlarını kullanabilirsiniz. Araç, kitlenin en çok konuştuğu şeyi süzecektir.

Google, sıralamadan önce sahip olduğunuz içeriği değerlendirir. Dolayısıyla, Google’daki bir sıralamayı hayal ederseniz, anahtar kelimeyi doldurun ve yüksek verimli bir çözüm sağlayın.

  1. İçerik Özgünlüğü

Web sitenizi regurgitating içerik için bir kırıcı yapmayın. Eğer yeni bir şeyiniz yoksa, o zaman mevcut SEO’nun tam karşıtındasınız. Dünyanın doğruluğa ihtiyacı var. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki esrarın yasallaştırılmasıyla ilgili olarak, bugün federal yasalardaki değişiklikleri takip etmeden, eski ve istenmeyen bilgiler olan bir makale yazdınız.

Çekmede bir içerik denetimi bulundurun. Bu, mesajları indirdiğiniz anlamına gelmez, ancak mevcut durumla eşleşmeleri için onları iyileştirir. Yenilikçilik de bir gözetimden kurtulamaz. Mevcut zorluklara uygun fiziksel ürünler ve hizmetler geliştirin. Bu örneği kontrol edin.

Konuşma Yazılımına Metin satıyorsunuz. Yazılımınızı 2007’de yenilediniz ve orada yüzdünüz. Programların windows10 versiyonlarını düşündünüz mü? Ve şimdi insanların android uygulamalara ihtiyacı var, ne yaptın? Web sitesi sahibi düşünün, Google neden sizi seçmeli ve daha yenilikçi bir site bırakmalıdır? Taze içerik getirin.

  1. Hız İndirme

Sayfa yüklemeleri, kullanıcı deneyimini önemli bir marjla etkiler. Google, sayfa indirme işlemlerini hızlandırmanızı önerir, bu yazılımlar pazardakiler için.

  1. Sıralama

Google’da iyi bir üst sıralamaya götüren 200’den fazla özellik var. Kullanıcı deneyimini artırarak sıralama kazanmak için mükemmel araçları almalısınız. Araçlardan birkaçını ve sizi nasıl göreceklerini belirtmek için.

Web tarayıcısı: WebCrawler örümcek aracı, sitenizin karşı karşıya olduğu hataları dikkatinize sunar.

Backlink yazılımı: Banklink yazılımı, sitenizdeki bağlantılardaki hatalar konusunda sizi uyarır. Kullanıcılar yönlendirilir veya bazı sayfalara erişmekten engellenirse uyarı verilir.

Anahtar Kelime SEO Aracı : Bu yazılımı kullanarak en rekabetçi anahtar kelimeyi alın. Kullanıcının aramasını optimize edecek anahtar kelimeden yararlanacaksınız.

SEO Geleceği

Kullanıcı deneyimi

UX şimdi ve yarın alt faktördür. Ancak, tahminler, perspektifin teknoloji dünyasında bir miktar değişebileceğini ve bir artış sağlayabileceğini gösteriyor.

Kullanıcı deneyimi birçok yönden gelir.

  1. Mobil Kullanım

Google’ın siteleri iki endeksli mobil ve PC’lerde sıralamayı düşünebileceği bir şokla sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Araştırmalar, gelen bağlantıların% 58’inden fazlasının cep telefonlarından üretildiğini gösteriyor. Bir web sitesi için bu zaman testinden kurtulabilmek için, daha fazla android uygulaması, içerik aramasını optimize etmek için kullanıcı dostu, uygun fiyatlı ve kullanılabilir olmalıdır.

Uygulamaları sağlamada bitmiyor; hız yüklemeleri arkadaki bir hatadır. Bunu yanınızda taşıyacak ve Android Uygulamalarında sıralayacaksınız. Bilgileriniz için, sayfa indirmeleri içerik erişiminde ve zenginlikte önde gelen bir sorun gibi görünmüyor, ancak dikkat edin, kitlenizin veri kullanımını kaydetmesi ve hızlı düzeltmeleri alması gerekecek. Sitenizi, üç saniye artı yükleme süresinin olduğu an bırakacaklar. Dijital pazarlama, büyük zamanı mobil kullanıcı trafiğine yönlendirecektir.

  1. Organik Trafik

Tahmin numarası iki kulağa çok üzülür. Anahtar kelime arama sıralaması kötüye kullanıldığında bir süre önce hatırlıyor musunuz? Anahtar kelime doldurmanın sitenize bir sıralama kazandırabileceğini düşünün. Öyleyse boom! Algoritmalar onları tuttu, ancak boyun ve tüm “otorite sitesi” burunları sıralamasında yer aldı.

Bugün, anahtar kelime arama aracı, çeke anahtar kelimeleri yerleştirmek için var. Sıralamanız, ürününüzdeki hassas anahtar kelimelere bağlı olacaktır. Bundan sonra bir sonraki hareketi yansıtabiliyor olmalısınız. Shocker: Anahtar kelimeler sıralamanın esası olmayabilir. Öyleyse ne olacak? İçerik pazarlaması büyüyecektir.

İzleyiciler, dünyalarında bırakacağınız etkilere (pozitif) bağlı olarak sitenize akın edecekler.

Daha önce de söylediğim gibi, kitlenizi ve genel pazarı derinden anlamak için zaman ayırın. Nişinize geri dönün, yerleşin ve sitenizdeki pazar çözümlerini yoğunlaştırın.

SEO’nun geçmişi ve geleceği, sitenizin kitleye sunacağı deneyim arasında yatar. Kullanıcı deneyimini kanca ya da dolandırıcılıkla optimize edin ve SEO’nun geleceği içinde kayarsınız. Anahtar kelime metamorfoz, tüm dışa dönük eğilimli sitelerin bir göstergesidir. Google, masaüstü ve mobil trafiği sıralayacaktır. Mobil kitle, diğer kullanıcılar gibi, sitenizde kaliteli hizmet beklemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mevcut SEO Durumu ve Neye Odaklanmanız gerekiyor için yorumda bulun

    Mevcut SEO Durumu ve Neye Odaklanmanız gerekiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mevcut SEO Durumu ve Neye Odaklanmanız gerekiyor için ilk yorumu yapabilirsin.