İPhone da Sağlık Verileri Nasıl Silinir?

İPhone da Sağlık Verileri Nasıl Silinir? Sağlık uygulaması verilerini iPhone’dan silmek ister misiniz? Bazı kullanıcılar, bir kullanıcının Sağlık uygulaması verilerini bir aygıtta birden fazla gigabayt depoda tuttuğunu öğrenirse veya eski sağlığı temizlemek için, belki de bir depolama koruma mekanizması olarak, iPhone’dan Sağlık verilerini çeşitli nedenlerle çıkarmak istediklerine karar verebilir verilerini almak veya sağlık verilerini başka bir kişiden kaldırmak (örneğin, birisinin Apple Watch’ınızı takması için koşuya girmesine izin verirseniz) telefonun tamamını silmeden), gizlilik için, Sağlık uygulaması verilerini silmek gibi diğer amaçlar için.

Bu makale iPhone’daki Sağlık uygulamasından nasıl veri silineceğini gösterecektir.

İPhone’dan Sağlık Verileri Nasıl Silinir?

  1. İPhone’da Sağlık uygulamasını açın
  2. Verileri kaldırmak istediğiniz sağlık kategorisini seçin, örneğin “Kalp Atış Hızı”
  3. “Tüm Verileri Göster” e basın
  4. Köşedeki “Düzenle” düğmesine dokunun
  5. Şimdi köşedeki “Tümünü Sil” düğmesine dokunun
  6. Tüm sağlık verilerini silmek istediğinizi onaylayın.
  7. Silmek ve kaldırmak istediğiniz diğer sağlık verileri kategorileriyle tekrarlayın

Sebep ne olursa olsun, iPhone için evrensel bir ‘tüm sağlık verilerini sil’ seçeneği görünmüyor. Tüm sağlık verilerini Sağlık uygulamasından tek bir dokunuşla veya tek bir ayar geçişiyle silmenin bir yolunu biliyorsanız, aşağıdaki açıklamalarda bizimle paylaşın.

Adım adım etkinliğinin izlenmesini istemediğiniz veya herhangi bir diğer fitness izlemesini istemediğiniz için iPhone’dan Health verilerini siliyorsanız, daha fazla etkinlik birikmesini önlemek için her zaman bir adım öteye geçerek iPhone’da hareket ve fitness izlemeyi devre dışı bırakabilirsiniz . Ve tabii ki , aynı ayarı kullanarak ancak açarak daha önce kapattırsanız , iPhone spor izleme özelliklerini de etkinleştirebilirsiniz.

Sağlık uygulaması, tüm yeni model iPhone’larda varsayılan uygulama olarak önceden yüklenmiş olarak gelir, ancak uygulamayı kullanmazsanız ve kullanmak istemiyorsanız, iOS’taki diğer varsayılan uygulamalar gibi her zaman silebilirsiniz.

Sağlık verilerini iPhone’an kaldırma ve silmeyle ilgili başka ipucu veya püf noktaları biliyor musunuz? Belki de tüm Sağlık uygulaması verilerini hızlı bir şekilde silmek ve silmek için gizli bir yöntem biliyorsunuzdur?  Aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İPhone da Sağlık Verileri Nasıl Silinir? için yorumda bulun

    İPhone da Sağlık Verileri Nasıl Silinir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İPhone da Sağlık Verileri Nasıl Silinir? için ilk yorumu yapabilirsin.