Instagram’da Name Tag nasıl oluşturulur

Instagram’da Name Tag nasıl oluşturulur Eğer bir Instagram grusuysanız, bu özelliği zaten biliyorsunuz. Çoğu kullanıcı Snapchat’daki bu özellik hakkında önceden de deneyim sahibiydiler. Tıpkı Stories gibi, Snapchat’ın Snapcode’ları ile aynı olana benziyor. Instagram buna Name tags diyor. Diğer kullanıcıları hızla eklemenize yardımcı olmak için var. Instagram’da Nametag’i nasıl oluşturabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Instagram üzerinden Name tag nasıl oluşturulur

Nametags, belirli bir kullanıcıyı tanımlayan ve bir kullanıcıyı hızlı bir şekilde bulmak ve eklemek için kullanılabilecek temel olarak benzersiz bir koddur. Bu kodlar uygulamada taranabilir. Instagram’ın bu İsim Etiketlerine sunduğu özelleştirme düzeyi, Snapchat’da sunduklarından çok daha iyi. Onlar siyah beyaz QR kodlarından daha fazlasıdır.

İsim etiketinize Profil sekmesinden ulaşabilirsiniz. Sekmeyi sağ alt köşede bulabilirsiniz. Bir kez, sağ üst köşede bulunan Hamburger menüsüne dokunun. NameTag’i bulun ve ardından üzerine dokunun. Ayrıca, Explorer sekmesine (bir simge olarak büyüteç olan bir simgeye) gidip ekranın sağ üst köşesinde bulunan İsim Etiketi simgesine (ortasında yuvarlatılmış bir kare olan 4 yuvarlak köşeli) dokunabilirsiniz.

Seçim yapabileceğiniz 3 farklı tema arasından seçim yapabilirsiniz. Ücretsiz arka plan alanına dokunarak arka plan için 5 renk arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Emoji Name tag’ı seçme seçeneğiniz de var. Arka planınızda ne tür emoji olmasını istediğinizi seçebilirsiniz. Ve Selfie Name tag ile bir selfie çekip arka planınıza yerleştirebilirsiniz. Bu kadar basit

Ekranın alt kısmında bulunan San adına ait bir ad etiketine neden dokunulduğunu bir ad etiketini tarayabilirsiniz. Bu işlem kameranı açacak. Sadece bir isim etiketindeki isimleri işaretleyin ve uygulama bu etiketi kullanarak kullanıcıyı bulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Instagram’da Name Tag nasıl oluşturulur için yorumda bulun

    Instagram’da Name Tag nasıl oluşturulur için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Instagram’da Name Tag nasıl oluşturulur için ilk yorumu yapabilirsin.