Huawei P10 Plus-bu yeni Android 7.0 Nougat canavarı süper renkli olabilir

HUAWEI, yeni P10 Plus akıllı telefonunun sızdırılmış fotoğraflarına göre, Mobile World Congress 2017’ye biraz renk katacağa benziyor.
Yakında çıkacak cihazı göstereceğini iddia eden fotoğraflar, Çinli firmanın bugüne kadarki en renkli cihazını hazırlayıp hazırlamış olabileceğini gösteren çevrimiçi ortamda ortaya çıktı.

Huawei, 26 Şubat tarihinde Barselona’daki Mobile World Congress’de düzenlediği basın toplantısında en son cihazını açığa çıkarmaya hazırlanıyor
Ünlü leakster Evan Blass tarafından yayınlanan görüntüler, evleaks Huawei P10 mavi, altın ve yeşil de dâhil olmak üzere yeni temalar, bir dizi kullanılabilir olacağını gösteriyor. Huawei P10 Plus-bu yeni Android 7.0 Nougat canavarı süper renkli olabilir


Huawei, önceki lansmanları için tek renk düzenine sıkışmış durumda ve bu da şirket için taktik hoş geldiniz değişikliğini simgeliyor olabilir.

Bütçeli iPhone SE ve Windows Phone Lumia telefonlarının koleksiyonu hariç olmak üzere, bugünlerde piyasada çok fazla renkli cihaz bulunmamaktadır .Huawei P10 Plus-bu yeni Android 7.0 Nougat canavarı süper renkli olabilir

Huawei P10, cihazın kullanıma sunulduğu tarih olarak öngörülüyor.

Önceki raporlar, aygıtın süper güç donanımında ve inanılmaz derecede ayrıntılı bir ekranda paketlenerek Huawei’nin bugüne kadarki en güçlü akıllı telefonu olabileceğini belirtti.
Bu hafta başında YouTube’da yayımlanan bir video teaser hayranları çağırdı “dünya sizi görür şekilde değiştirin” Huawei P10 da başka etkileyici kamera ile gelecek düşündüren -.
Daha önce şirketin önceki P9 akıllı telefonunda görülen çift objektifli kamera alıcısı gibi görünüyor.
Bununla birlikte, bu, kullanıcıları cihaza giriş yapmak için kilidini açmak veya kimlik doğrulamak için kullanılabilecek bir iris tarayıcının dâhil edilmesini de gösterebilir.
Önceki sızıntı olacağını göstermek için iddia Huawei P10 üç ayrı sürümü daha büyük Huawei P10 Artı cihazın iki sürümleri ile birlikte.
Sızıntıya göre, Huawei P10, şirketin son cihazına, yani P9 akıllı telefona önemli bir yükseltme yapacak.
En yeni cihaz, bir tanesi 32GB depolama alanı ve diğerinde 64GB’lık olmak üzere 4GB RAM bulunan iki sürümde sunulacak.
Üzerinde 6GB RAM ve 128GB olan daha güçlü bir baskı var – tabii ki daha pahalı olacak.
Huawei P10 Plus gelince, bu iki ayrı sürümde mevcut olacak, ilkinde 4GB RAM ve 64GB depolama alanı ve diğeri 6GB ve 128GB.
Huawei P10 Plus, küçük kardeşi için belirgin biçimde farklı bir cihaz gibi görünüyor; arkadaki parmak izi sensörünün ve fiziksel bir ev düğmesinin geri dönüşünü sunuyor. Huawei P10 Plus-bu yeni Android 7.0 Nougat canavarı süper renkli olabilir
Aygıt, ayrıca 5.5 inç olarak düşünülen kavisli bir ekrana sahip olacak ve Leica tarafından yapılmış, çift objektifli bir arka kamera oynayacak ve Huawei’nin efsanevi fotoğraf firması ile olan ilişkisini sürdürecektir.

ilginizi çekebilir  Lityum iyon pil mucidi, devrim yaratan yeni pil teknolojisinin keşfedildiğini iddia ediyor
P10 ve P10 Plus, hem yazılım olarak hem de Android 7.0 Nuga’nın bir sürümünü Huawei’nin kendi EMUI platformuyla birlikte çalıştıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Huawei P10 Plus-bu yeni Android 7.0 Nougat canavarı süper renkli olabilir için yorumda bulun

    Huawei P10 Plus-bu yeni Android 7.0 Nougat canavarı süper renkli olabilir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Huawei P10 Plus-bu yeni Android 7.0 Nougat canavarı süper renkli olabilir için ilk yorumu yapabilirsin.