Honor 9X formatı nasıl atılır

2 dk okuma süresi

Honor 9X formatı nasıl atılır Akıllı telefonunuz Honor 9X çok yavaş çalışıyorsa, kilitleniyorsa, ekran kilidini atlamak istiyorsunuz veya hafızanız doluysa ve her şeyi silmek istiyorsunuz veya satmak veya başka birine vermek istiyorsunuz ve kimsenin olmasını istemiyorsunuz. dosyalarınıza ve şifrelerinize erişebilmek için fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki adımlarda Honor 9X’in tüm bilgilerinizi silecek ve mağazadan çıkar çıkmaz tamamen temiz hale getirecek şekilde nasıl biçimlendirileceğini açıklıyoruz.

Bir cep telefonunda sıfırlamanın veya fabrika durumuna geri dönmenin tüm içeriğini sileceğini unutmamalısınız, bu nedenle her şeyi kaybetmek istemiyorsanız, yapmadan önce verilerinizin yedeğini almalısınız. 

Sıfırlama yapmanın iki yolu vardır Honor 9X’te mobil seçenekler aracılığıyla ve diğeri kurtarma modundan daha eksiksizdir.

Honor 9X formatı nasıl atılır

Honor 9X’i fabrika durumuna döndürmek için cihaz seçeneklerini kullanarak sıfırlama yapmak istiyorsanız, aşağıdaki basit adımları izleyin

  1. Honor 9X cihazınızın ayarlar menüsüne erişin.
  2. Honor 9X ayarlarını aşağıya kaydırarak “Sistem” adlı bölümü göreceksiniz, devam etmek için tıklayın.
  3. Gelişmiş” adlı bir bölüm görürseniz, Honor 9X’in gelişmiş seçeneklerini görüntülemek için tıklayın.
  4. Bu bölümden “Seçenekleri sıfırla” seçeneğine tıklayın, ağ seçeneklerini, uygulamaları geri yüklememize veya Honor 9X’i tamamen sıfırlamamıza izin verecektir.
  5. “Tüm verileri sil (fabrika ayarlarına sıfırla)” veya sadece “Fabrika verilerine sıfırla” adlı son seçeneğe tıklayın.
  6. Tüm verilerinizin, Google, Facebook, Twitter, Instagram’a yüklediğiniz verilerin veya Google Drive, Dropbox veya One gibi bulutta bulunan yedek kopyalarınızın bu cihazdan silineceğini hatırlatan bir ilk onay mesajı görünecektir. Sürücü, silinmeyecek. “Telefonu sıfırla”ya basın.
  7. Honor 9X’te depolanan tüm bilgilerin ve indirilen tüm uygulamaların silineceğini belirten ve bu işlemin geri alınamayacağını hatırlatan ikinci bir onay mesajı görünecektir. Kabul ediyorsanız, “Her Şeyi Sil” e tıklayın.
  8. Gerekirse, ekran kilidi açma desenini çizin veya devam etmek için ekran kilidi açma şifresini veya PIN’ini girin.

Honor 9X cihazınız, cihazı fabrika durumuna geri yüklerken ve Android 9.0 (Pie) işletim sisteminde önceden yüklenmiş uygulamaları optimize ederken yeniden başlatılacak ve başlaması birkaç dakika alacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x