google play kredisi ücretsiz nasıl kazanılır

Google play kredisi ücretsiz nasıl kazanılır Google Play Store, çeşitli kategorilerin milyonlarca uygulamasıyla dolu. Her ne kadar mevcut uygulamaların birçoğu tamamen ücretsiz olsa da, hala para harcamanız gereken binlerce uygulama var, özellikle de oyunlar. Ayrıca, premium hizmetleri almak için ödemek zorunda olduğunuz birçok anti-virüs uygulaması vardır. Öyleyse, bu ücretli uygulamaları kendi paranızı harcamadan satın alabiliyorsanız ne kadar havalı olacağını hayal edin. Kulağa Güzel geliyor değil mi? 🙂 Aslında, herhangi bir ücretli uygulamayı satın almak için ücretsiz krediler kazanmanıza yardımcı olan Google Opinion Ödülleri adındaki uygulamalardan biri tarafından gerçekleştirilebilir. En iyi bölüm, Google Opinion Ödülleri’nin Google tarafından geliştirilen bir uygulama olmasıdır.

Google play kredisi ücretsiz nasıl kazanılır ?

  1. Telefonunuzda Play Store’u açın ve Google Opinion Rewards’u arayın. Şimdi uygulamayı yüklemek için Yükle’ye dokunun.
  2. Uygulama yüklendikten sonra, çalışmasının kısa bir açıklamasını veren üç slayt / ekran gösterecektir. İlk ekrandan Atla’ya dokunarak da bunu atlayabilirsiniz.
  3. Şimdi uygulamada oturum açmak için bir e-posta hesabı seçmelisiniz.
  4. Görünen bir sonraki ekranda Adınızı ve ardından Posta Kodunu girin. Bir kez bittiğinde DEVAM’a dokunun. Şimdi görünen sonraki ekranda Sokak adresiniz, Daire numaranız, şehir adınız gibi bazı ayrıntılı bilgileri girmelisiniz. Bu bilgiyi tekrar sağladıktan sonra DEVAM’a dokunun.
  5. Şimdi Google Opinion Ödülleri uygulamasının izin sayfası görünecektir. “Anladım, devam et” seçeneğine dokunun ve NEXT düğmesine dokunun. Şimdi uygulama cinsiyet, yaş, posta kodu, anketler için tercih ettiğiniz dil ve ortalama yıllık hane geliriniz gibi daha kişisel sorular soracaktır. Neden bu kadar fazla bilginin gerekli olduğunu düşünüyorsanız, size bu bilgilerin alacağınız tip anketlerine karar verdiğini söylemeliyim. Bu nedenle, doğru bilgileri sağlamaya çalışın.
  6. Tüm bilgileri sağladıktan sonra bu ekranı alırsınız. Bu ekran, hesabınızın tüm kredileri alacak şekilde ayarlandığını onaylıyor. İşten çıkarmak için ekranın herhangi bir yerine dokunun.
  7. Şimdi uygulama anında cevaplamak için bir anket sağlayacaktır. Bu ankete cevap vermek için CEVAP ANKETİ’ne tıklayın. Bununla birlikte, bu bir eğitim anketinin, gelecekte alacağınız anket türünün sadece bir örneği olduğunu lütfen unutmayın. Ayrıca, bu anketler için herhangi bir kredi sağlanmayacaktır, ancak bu ankete vereceğiniz cevaplar, daha fazla anket almak için onaylanmışsanız, bu anketi kullanacaksınız. Şimdi bu anketin bütün sorularını dürüstçe cevaplayın.

Artık Google, hesabınızı doğrulayacak ve anketleri mevcut olduklarında gönderecektir.

Anketleri yanıtlayın ve Play Store’dan herhangi bir uygulamayı satın almak için ücretsiz kredilerin tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. google play kredisi ücretsiz nasıl kazanılır için yorumda bulun

    google play kredisi ücretsiz nasıl kazanılır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak google play kredisi ücretsiz nasıl kazanılır için ilk yorumu yapabilirsin.