Facebook ismi 60 Günden Önce Nasıl Değiştirilir

Facebook ismi 60 Günden Önce Nasıl Değiştirilir Facebook, Arkadaşlar ve Ailemizle Etkileşim için en iyi yerdir. Şu anda Milyonlarca Aktif Kullanıcı ile En İyi Sosyal Medya Ağıdır. Facebook’ta Son Haberler veya Trendleri alabiliriz. Sadece Bilinçli İnsanlar’ı içeren Facebook Gruplarından herhangi bir Alan Hakkında Çok Önemli Bilgi Alabiliriz.

Ama biz ismimizi Facebook’ta kullanıyoruz, böylece birileri bizi Facebook’ta aradıklarında arama yapması kolay. Ancak birçok insan Facebook Adlarını Benzersiz Bir Şey olarak değiştirmek ister . Bu Makale özel olarak bu kişiler içindir ve 60 Gün Limitinden Önce Facebook Adının Nasıl Değiştirileceği süreci boyunca size rehberlik edeceğiz .

Facebook’un, 60 Gün Limit Zamanından sonra Facebook Adını değiştirebilme seçeneği var, ancak Daha Önce Değiştirmemiz gerekiyor. Öyle değil mi? Yani Oku …

60 Gün Öncesinde Facebook’ta İsim Nasıl Değiştirilir?

  • Her şeyden önce isim değiştirme hakkınızın Mevcut olup olmadığını kontrol edin  Hesap Ayarları ” ve “tıklayarak İsim Değiştir “ seçeneğinden öğrene bilirsiniz.
  • Eğer Limit Mevcut ise, Adınıza Tıklayamayacaksınız ve bu mesajı Facebook’tan göreceksiniz. “Son 60 Gün İçinde Zaten Değiştiyseniz Adınızı Şimdi Doğrulayamazsınız. Daha fazla bilgi edin. diye bir uyarı alacaksınız
  • Limiti Kontrol ettikten sonra Limit Hala Mevcut ise, Buraya Tıklayın .
  • ”Devam” Düğmesine tıklayın. Bu yöntem kullanılarak, Facebook Yöntemi’ni Değiştirebiliriz. Bu yöntem, Adı Başka Adımlarda Değiştirmemize izin verecektir.
  • Sonraki adım şifrenizi değiştirmek
  • Bu Adımı Tamamladıktan Sonra, Facebook Profil Adınızın Yakın Zamanda Değiştirildiğini ve size hangi adı vermek istediğinizi soracaktır.
  • istediğiniz adı seçin.

Bu Yöntemi Kullanarak Yeni Bir Ad Giremezsiniz, ancak 2018’den itibaren bu Yöntem Sonsuz Zamanları kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Facebook ismi 60 Günden Önce Nasıl Değiştirilir için yorumda bulun

    Facebook ismi 60 Günden Önce Nasıl Değiştirilir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Facebook ismi 60 Günden Önce Nasıl Değiştirilir için ilk yorumu yapabilirsin.