Facebook Hesabını Devre Dışı Bırakma

Facebook Hesabını Devre Dışı Bırakma Artık Facebook kullanmak istemediğinize karar verirseniz , hesabınızı devre dışı bırakmak  düşündüğünüzden daha kolaydır. Hesabınızı devre dışı bıraktığınızda, tüm bilgilerinizi Facebook’ta saklıyorsunuz. Zaman Çizelgesi, durum güncellemeleri ve fotoğraflar dahil olmak üzere hiç kimse Facebook’ta sizinle iletişim kuramaz veya paylaştığınız şeyleri görüntüleyemez.  Facebook’a geri dönmek istediğinize karar verirseniz, hesabınızı yeniden etkinleştirebilir  ve eski bilgilerinizi geri kazanabilirsiniz.

Hesabınızı devre dışı bırakmak için

  1. Araç çubuğundaki açılır oka tıklayın ve ardından Ayarları seçin.
  2. Ayarlar sayfası görüntülenir. Hesabı Yönet’i tıklayın.
  3. Hesabınızı devre dışı bırak’ı tıklayın.
  4. Hesabı devre dışı bırakmak için bir neden seçin. İsterseniz, aşağıdaki metin kutusuna daha fazla ayrıntı ekleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde,  Devre Dışı Bırak’ı tıklayın.
  5. Şimdi Devre Dışı Bırak’ı seçin.
  6. Hesabınız şimdi devre dışı bırakıldı . Facebook’ta eski hesap bilgilerinizle oturum açarak istediğiniz zaman hesabınızı yeniden etkinleştirme seçeneğiniz olacaktır.

Facebook hesabınızı silmek için

Hesabınızı devre dışı bırakmak, onu tamamen silmez . Hesabınızı devre dışı bıraktığınızda, Facebook hesabınızı yeniden etkinleştirmeye karar vermeniz durumunda tüm ayarlarınızı, fotoğraflarınızı ve bilgilerinizi kaydeder. Bilgileriniz gitmedi – sadece gizli . Ancak, kurtarma için hiçbir seçenek olmadan hesabınızı kalıcı olarak silmek mümkündür .

Eğer varsa sadece bu yapmalıyım kesinlikle emin kalıcı Facebook hesabınızı silmek istiyorum.

İçin Facebook hesabınızı silmek için bu bağlantıyı takip Hesabımı Sil sayfasından. Hesabınızdaki fotoğrafları ve yayınları kaydetmek istiyorsanız, Bilgi İndir’i tıklayın. Ardından Hesabı Sil’i tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Facebook Hesabını Devre Dışı Bırakma için yorumda bulun

    Facebook Hesabını Devre Dışı Bırakma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Facebook Hesabını Devre Dışı Bırakma için ilk yorumu yapabilirsin.