En son whatsapp güncelleme haberleri

En yeni WhatsApp güncelleme haberleri ve özellikleri için hep göz kulak oluyoruz. Kısa süre içinde yeni bir özellik duyduğumuzda, size ne zaman gelmesini istediğinizi, yeni özelliğin nasıl kullanılacağını size söyleyeceğiz ve size en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan tüm ipuçlarını ve püf noktalarını vereceğiz. En son güncelleme, Durum özelliklerine hoş geldiniz yükseltmesi getiriyor.

WhatsApp’ı nasıl güncelleyebilirim?

WhatsApp’u güncellemenin en kolay yolu Play Store’dur; burada güncellemeler size otomatik olarak devam edecektir. Play Store‘u açarak, menüyü açmak için sol üstteki üçlü satırlara basarak bir güncelleme beklemediğinden emin olun. Orada, Uygulamalarım ve Oyunları’mı  seçin  ve ekranın üst kısmında listelenip listelenmediğine bakın.  En son whatsapp güncelleme haberleri

WhatsApp Messenger

Google Play Store üzerinden WhatsApp beta sürümlerini almak için, kayıt olabilirsiniz burada ve tüm arkadaşlar yapmadan önce o zaman en son özelliklere sahip olacak. En son whatsapp güncelleme haberleri

El WhatsApp güncellemek istiyorsanız, ziyaret ederek WhatsApp son sürümünü indirebilirsiniz WhatsApp güncelleme indir sayfasını ya da aracılığıyla WhatsApp güncelleme APK indirebilirsiniz  APK Ayna en son sürümü her zaman yüklenir.

Bir APK yüklemek için, Ayarlar> Güvenlik> gidin  ve geçişin açık olduğundan emin olun. Ardından indirilen APK dosyasına basın ve talimatları uygulayın. APK’ların ne olduğunun ve onlarla ne yapılacağının daha ayrıntılı bir açıklaması için ayrılmış sayfamızı inceleyin.

En yeni WhatsApp güncellemesi: yeni Durum özellikleri

Bugün, 24 Şubat, WhatsApp’ın 8. doğum günüydü. Kutlamak için, uygulama yeni bir Durum özelliği getiren bir güncelleme alıyor. Zaten yayılmış durumda, zaten görmediyseniz önümüzdeki günlerde bunu bekleyebilirsiniz.

Snapchat’ı satın alamayan Facebook, WhatsApp Messenger aracılığıyla özelliklerinin başarısını çoğaltmaya çalışıyor. 2009’dan bu yana, ileti bir işlev olarak eklenmeden önce bile, WhatsApp’da metin durumları yazmak mümkün oldu. Şimdi, durumlar Snapchat’a benzer özellikleri sunan bir güncelleme alıyor. Fotoğrafları çekebilir, emoji, metin, çıkartmalar ve daha fazlasını eklemek üzere onları düzenleyebilir ve durumunuz olarak yayınlayabilirsiniz.

WhatsApp Durumunuz 24 saat boyunca görünür durumda. Tabii ki, yalnızca bazı kişilerin veya tüm kişilerinizin WhatsApp durumunuzu görüntüleyebilmesi için gizlilik ayarlarınızı yönetmek mümkündür. Kısacası, Snapchat veya Instagram’ı biliyorsanız, yeni özellikleri denediğinizde kaybolmazsınız. En son whatsapp güncelleme haberleri

Son WhatsApp güncellemesi: iki adımlı doğrulama özelliği

İki adımlı doğrulama, Facebook, Twitter, Google ve Dropbox gibi diğer pek çok hizmette hâlihazırda bulunan tanınmış bir güvenlik özelliğidir. Kendinizi doğrulamak için özel bir kod kullanarak, bu ek doğrulama adımında hesaplarınız daha güvenli hale gelir. WhatsApp şimdi de bu özelliği sunuyor, ancak bir bükülme ile. Uygulama, telefon numarası başvuruyla birlikte onaylandığında altı basamaklı bir şifre oluşturmanızı sağlar.

Iki adımlı doğrulama özelliğini etkinleştirmek için:  Açık WhatsApp ve gidin  Ayarlar> Hesap> İki adımlı doğrulama, ardından öğesine  etkinleştirin  ve kodunuzu ayarlayın. En son whatsapp güncelleme haberleri

Yeni WhatsApp güncellemesi: GIF özellikleri eklendi

 

Geçtiğimiz bir ya da iki yıl içinde, görüntülü arama, uçtan uca şifreleme, sesli posta, yeni emoji tonları, Google Drive yedeklemeleri ve abonelik ücretinin sona ermesi gibi çok sayıda önemli WhatsApp güncellemesi oldu. Ve şimdi, videoları GIF‘lere dönüştürebilir, paylaşabilir ve Giphy’de arayabilirsiniz.

Videoları GIF’lere dönüştürün ve paylaşın: Bir görüşmedeki ek simgesine hafifçe vurun, bir video kaydedin ve Tamam’a basın. Video kırpma sayfası açılırsa, sağ üstteki kamera simgesine dokunun ve bir GIF simgesi haline gelecektir. Ardından, altı saniyelik bir videoyu bir GIF olarak gönderebilirsiniz. En son whatsapp güncelleme haberleri

Gify veya Tenor’dan GIF’leri paylaşın: Emoji düğmesine hafifçe vurun ve en altta görünen çubuktaki GIF ve emoji modları arasından seçim yapabilirsiniz. GIF seçin ve popüler emoji bir listesini görebilir veya bu vesileyle sadece doğru GIF için anahtar kelime ile arama yapabilirsiniz. GIF özelliği Giphy veya Tenor’dan geliyor, kullanıcılar iki hizmet arasında eşit olarak ayrılmış durumda.

Yeni medya paylaşımı sınırı: Medya paylaşımı sınırı 10’dan 30’a yükseltildi, böylece bir seferde en fazla 30 fotoğraf veya video paylaşabilirsiniz. En son whatsapp güncelleme haberleri

Bu özellikleri edinmek için, uygulamanızı Google Play Store‘u kullanarak çevrimiçi olarak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En son whatsapp güncelleme haberleri için yorumda bulun

    En son whatsapp güncelleme haberleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En son whatsapp güncelleme haberleri için ilk yorumu yapabilirsin.