En iyi Video Converter programları

En iyi Video Converter programları Videolar duygularımızı daha iyi ifade eder. Çeşitli web siteleri, belirli bir formatta videolar gerektirir. Bu durumda, video dönüştürücüler formatları değiştirir. Burada, en iyi 10 en iyi video dönüştürücü yazılımını tartışalım.

1. Wondershare Uniconverter

Wondershare Uniconverter, Wondershare tarafından geliştirilmiş hepsi bir arada video dönüştürücüdür. Sağlanan özellikler arasında video dönüştürme, video düzenleme, video sıkıştırma, video kaydetme, DVD yazma, çoklu ortam dosyası dönüştürme, kullanımı kolay, birden çok videoyu toplu olarak sıkıştırma, dosyaları sıkıştırmadan önce ön izleme, özel ekran kaydetme, web kamerası kaydetme sayılabilir. , tüm video oynatma listelerini, resim dönüştürücüyü, GIF oluşturucuyu indirin ve meta verileri düzeltin.

2. HandBrake

HandBrake, HandBrake Team tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir yazılımdır. Sunulan avantajlar arasında açık kaynak, yerleşik cihaz ön ayarları, desteklenen giriş kaynakları, başlık ve aralık seçimi, toplu tarama, kodların sıraya alınması, bölüm işaretçileri, altyazılar, sabit kalite, ortalama bit hızı video kodlaması, video filtreleri ve canlı statik ve video ön izlemesi.

3. VideoProc

VideoProc, Digiarty Software Inc. Tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Sağlanan özellikler, kesme, kopyalama, birleştirme, efektler, videoyu sabitleme, balık gözünü düzeltme, gürültüyü kaldırma, GIF oluşturma, filigran ekleme, MKV oluşturma, M3U8 oluşturma, videoyu geliştirme, DVD dönüştürücüdür, yeniden boyutlandırılabilir pencere, yardımcı araçlar, üç kayıt modu ve kullanıcı dostu ara yüz.

4. Freemake Video Converter

Freemake Video Converter, 2010 yılında Ellora Assets Corporation tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Sunulan faydalar arasında 500’den fazla format arasında dönüştürme, çeşitli platformlardan görseller çekme, çoklu cihaz uyumluluğu, DVD’yi kopyalayıp yakma, çevrimiçi dönüştürme, videoları web siteleri ve altyazılı filmleri dönüştürün.

5. Format Factory

Format Factory, Chen Jun Hao tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir yazılımdır. Sağlanan özellikler, multimedya formatlarının çoğu için destek, hasarlı video dosyalarını onarma, multimedya dosya boyutunu azaltma, format dönüştürme belirtme, kolay yedekleme, PDF dosyası dönüştürme, çevrimiçi video indirme, çok dilli ve 24/7 müşteri desteğidir.

6. Leawo Video Converter

Leawo Video Converter, Leawo Software Co. Tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sağlanan faydalar, ortak ve HD videoları dönüştürmek, birden fazla cihazda HD videoları oynatmak, video ve ses parametrelerini sıfırlamak, özel efektlerle çıktı uygulamak, 2D’den 3D’ye video dönüştürücü, videoları istenen altyazılarla dönüştürün, yerleşik medya oynatıcı, toplu HD video dönüştürme, hızlı profil arama işlevi, dosyaları istediğiniz zaman birleştirme ve çoklu cihaz uyumluluğu.

7. Movavi Video Converter

Movavi Video Converter, Movavi Software Limited tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Sağlanan özellikler, yıldırım hızında dönüştürme, herhangi bir cihaz ve herhangi bir format, kolay düzenleme, tüm popüler formatlara erişim, yüksek kaliteli, çok dilli, kırpma, tam boyut tahminleri, çevrimiçi altyazı araması, altyazı düzenleme ve yerleşik ipuçlarıdır. .

8. DivX Dönüştürücü


DivX Converter, DivX LLC tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sunulan avantajlar, videoları herhangi bir yerde oynatılacak şekilde dönüştürmek, DVD’lere yedeklemek, videoyu buluttan / buluta dönüştürmek, videoyu kendi şartlarına göre dönüştürmek, gelişmiş ses özellikleri, iş akışı, özel bir filigran eklemek, videoyu kırpmak ve Bulut Bağlantısıdır.

9. NCH Prism

NCH ​​Prism, NCH Software tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sağlanan özellikler, video formatlarını dönüştürme, video efektleri ekleme, video ön izleme, doğrudan DVD dönüştürücü, kırpma veya bölme, video formatlarını dönüştürme, video efektleri ekleme, video sıkıştırma ve ayarları ayarlama, videoları dönüştürmeden önce ön izleme, filigran ekleme ve genel dönüşümlerdir.

10. Joyoshare Video Converter

Joyoshare Video Converter, Joyoshare Video Converter tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Sunulan avantajlar, herhangi bir video / sesi herhangi bir formata dönüştürme, kalite kaybı olmadan video dönüştürme, korumayı kaldırma, DVD’yi kopyalama, düzenleme, geliştirme, video kişiselleştirme, ses ve video dosya formatlarını destekleme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En iyi Video Converter programları için yorumda bulun

    En iyi Video Converter programları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En iyi Video Converter programları için ilk yorumu yapabilirsin.