bilgisayardan instagram fotoğraf yükleme

Yaygın bir uygulama olmamasına rağmen, bilgisayardan instagram fotoğraf yükleme yapmanın bir yolu var. Bunu Chrome tarayıcısını kullanarak yapmanın en iyi yolu. Tarayıcıdan hesabınıza giriş yapmanız ve ardından siteye bir telefondan erişmeyi taklit etmek için İncele seçeneğini kullanmanız gerekir.

Instagram, kullanıcıların fotoğraflarını ve videolarını paylaşmalarına olanak tanıyan popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. Dünya genelinde en popüler sosyal ağ uygulaması olarak Facebook’tan sonra ikinci sıradadır. Dünya çapında, aylık olarak hesaplarına giriş yapan bir milyardan fazla kullanıcı var ve her gün 500 milyon bu platformu kullanıyor.

Bilgisayarınızı kullanarak Instagram’da fotoğraf paylaşma

Instagram’a fotoğraf ve video yüklemenin tek resmi yolu mobil uygulamayı kullanmaktır. Ancak fotoğraf makinesiyle fotoğraf çektiren bazı kişiler, içeriği bilgisayarlarından telefonlarına aktarma görevini bulacak ve ardından uzun bir süreç Instagram’a yükleyecektir. Bir masaüstü bilgisayar kullanarak doğrudan Instagram’a göndermenin bir yolu var ve bu Google Chrome’un yardımıyla.

bilgisayardan instagram fotoğraf yükleme için Google Chrome’u kullanma

Tarayıcının İnceleme özelliğini kullanarak sosyal medya sitesine fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Chrome kullanarak Instagram’a fotoğraf yükleme

  1. Google Chrome’u açın. Bunu, Başlat menüsü uygulamalar listesinden üzerine tıklayarak yapabilirsiniz. Bilgisayardan Instagram'a Yükle
  2. Instagram web sitesine gidin. Hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun.Bilgisayarınızı kullanarak Instagram'da fotoğraf paylaşma
  3. Web sitesinin boş bir bölümüne sağ tıklayın ve ardından İncele ‘ye tıklayın. Bu, tarayıcı geliştirici araçlarını açacaktır.incelemek için tıklayın
  4. Telefon / tablet simgesine tıklayın. Bu, araç penceresinin sağ üst tarafında bulunabilir. Renginin maviye döndüğünden emin olun.telefon tablet simgesine tıklayın
  5. Akıllı telefon türünü seçin. Bu, tarayıcının sol üst tarafında yapılabilir.telefon tipini seç
  6. F5 işlev tuşuna basın. Bu, değişikliklerin etkili olması için sayfayı yenileyecektir.f5'e tıklayın
  7. (+) Artı simgesine tıklayın. Bu, fotoğraf yüklemenize izin verecektir.instagram'a yükle

Fotoğraf üzerinde yalnızca konumunu değiştirme ve göndermeden önce filtre uygulama gibi temel düzenleme görevlerini gerçekleştirebileceğinizi unutmayın. Fotoğrafı Instagram’a yüklemeden önce bilgisayarınızda düzenlemek en iyisidir.

Yukarıda listelenen adımları uyguladıktan sonra, bilgisayardan instagram fotoğrafları başarılı bir şekilde yükleyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bilgisayardan ınstagram çoklu fotoğraf yükleme bilgisayardan instagram fotoğraf yükleme için yorumda bulun

    bilgisayardan instagram fotoğraf yükleme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak bilgisayardan instagram fotoğraf yükleme için ilk yorumu yapabilirsin.