BeatsX beklenen özelikleri W1 destekli kulaklıklara bir göz atın

Çok beklenen BeatsX, uyumlu IOS cihazları arasında eşleştirmeyi ve geçiş yapmayı kolaylaştıran Apple’ın W1 kablosuz yonga içeren son kablosuz çift kulaklık çifti.

İlk Apple’ın sonbaharda iPhone olay ortaya, BeatsX giderken birkaç gecikmeler yaşadım geçen Cuma günü tahliye. Beyaz ve siyah sürümler şu anda mağaza pikapu ve nakliye için mevcutken, yeni ortaya çıkan gri ve mavi sürümünün 2-3 hafta içinde gönderilmesi planlanıyor.

BeatsX, benzeri fiyatlı AirPod’lara nasıl uyum sağlar? Bir çift Bluetooth kulakiçi kulaklık isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenek midir? Bu gerçek zamanlı video incelemesinde, bu sorulara cevap bulmak için en önemli BeatsX özelliklerinden bazılarına göz atacağız.

EN BEATSX ÖZELLIKLERI

Kolay eşleştirme için W1 Kablosuz yonga

W1 yonga artık yeni değil, fakat aynı şekilde kullanışlı. Bu yonga, BeatsX’in iOS cihazları, Apple Watch ve eş zamanlama bilgileri arasında iCloud ile bağlantılı Mac’ler arasında sorunsuz eşleme ve geçiş yapmasını sağlar. Apple ekosisteminde ağırlıklı olarak ürünler kullanan birisi olarak, bu son birkaç yıldır Apple’ın en sevdiğim yeniliklerinden biridir.

Yıldırım bağlantı noktası ve birlikte verilen kablo ile kolay şarj  BeatsX beklenen özelikleri W1 destekli kulaklıklara bir göz atın

Aksine Beats Solo3 veya Powerbeats3, BeatsX kolay şarj için Yıldırım portu özelliği demet sadece kulaklık vardır. Bu, iOS kullanıcılarının bu kulaklıklarla iPhone veya iPad için tasarlanmış Yıldırım kablolarından herhangi birini kullanmasına olanak tanır. Ayrıca can sıkıcı, geri döndürülemez mikro USB kablolarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

BEATSX

Tek bir şarjla 8 saatlik pil ömrü

Beats Solo3 Kablosuz Kulaklıkların 40 saatlik pil ömrü neredeyse hiçbir yerde değil, ancak 8 saat iyi ve muhtemelen günde bunu yapabilecek kadar güçlü.

 

Hızlı yakıt şarjı – 5 dakikalık şarj için 2 saatlik pil ömrü

8 saat yeterli değilse, Hızlı Yakıt şarjı da vardır, bu da kısa bir 5 dakikalık şarj karşılığında 2 saate kadar pil ömrü sağlar.

Dört farklı renk  BeatsX beklenen özelikleri W1 destekli kulaklıklara bir göz atın

AirPods’un tek beyaz renginin zevkinize göre çok arınık olduğunu görürseniz, BeatsX size kapattınız demektir. Beats serisinde bulunan birçok ses donanımı gibi, yeni ortaya çıkan gri ve mavi seçenekler de dâhil olmak üzere seçim için çeşitli renkler var.

149,95 $ ‘dan satın alabileceğiniz en ucuz W1 özellikli kulaklık çifti

BeatsX piyasadaki en ucuz W1 özellikli kulaklıklardır ve AirPod’ları sadece 9.05 $ ‘dan atmaktadır.

 

Flex-form kablosu

BeatsX, AirPod gibi gerçekten kablosuz değil, boynunuzun arkasında duran Flex-form kablosu, kulaklıkların küçük bir kutuda saklanmasına izin verecek şekilde bükülebilecek kadar esnektir.

Öyle ki Apple, kutunun içinde kauçuk taşıma çantası içeriyor. Açık uçlu ve kauçuk benzeri bir materyalden yapılmış olan kutu, davaların diğer Beats kulaklıklar kadar güzel değildir, ancak hiçbir şey daha iyidir.

Manyetik kulak içi kulaklıklar

Her BeatsX kulakiçi bağlantının arka kısmı manyetiktir, kulaklarınızda olmadığı zaman birbirlerine sıkıca yapışmalarına izin verir.

 

Bağlanan tasarım nedeniyle kaybetme riski daha az

Bazıları, BeatsX’in gerçekten kablosuz olmadığı gerçeğini beğenmeyebilir ve AirPods tarafından kablosuz özgürlüğünü elde ettikten sonra kesinlikle anlaşılabilir durumdadır. Artı tarafta, iki kulak içi kulaklığı birleştiren bir telin varlığı, BeatsX’in muhtemelen kayba daha az yatkın olduğu anlamına geliyor.  BeatsX beklenen özelikleri W1 destekli kulaklıklara bir göz atın

 

Dört boyutlu seçenekler ile çıkarılabilir kulaklıklar

Yürürken AirPods’u sorunsuzca giyebilirim, ancak ani hareketlerin kulaklarımdan çıkardığını görüyorum. Uyuyorlar, ama iyi uymuyorlar. Apple’ın dört çift farklı eartip eklemesi, BeatsX’in daha geniş bir çeşitlilikte kulak tipine uymasını sağlar.

 

Çıkarılabilir, emniyetli kanat uçları

Çıkarılabilir kulaklıklar yeterli değilse, Apple daha da güvenli bir uyum için iki çift kanat uçağı ekledi.

Müzik çalma kontrolleri ve çağrı yönetimi / Siri

AirPod’ların en büyük dezavantajlarından biri, herhangi bir donanım denetimi olmamasıdır. Ses seviyesini ayarlama gibi temel şeyler de dâhil olmak üzere AirPod’larda neredeyse her şeyi yapmak için Siri’den sormanız veya iPhone’unuzu veya eşlenmiş Apple Watch’unuzu kullanmanız gerekir. BeatsX, telefon çağrılarını yönetmek, müzik kontrol etmek ve Siri’yi çağırmak için dâhili bir inline uzaktan kumanda,

 

3 aylık ücretsiz Apple Music

Apple, kutusunda Apple Music için ücretsiz bir 3 aylık hediye kartı (30 dolarlık bir değer) içeriyor. Ancak, istemiyorsanız, Apple Müzik için hediye kartını kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, iTunes Store veya App Store’da satın alma işlemleri yapmak için paraları kullanabilirsiniz.

AirPods’a kıyasla daha düşük ses seviyelerinde daha iyi ses kalitesi

Bence, BeatsX daha düşük ses seviyelerinde dinlerken AirPod’lardan çok daha iyi ses çıkarıyor. AirPods dinlerken alt sınırı duymak için, gerçekten düşük frekansları BeatsX ile çok daha rahat dinleme seviyelerinde elde edebilirsiniz.

Sonuç

Özellikle ücretsiz 30 $ iTunes / App Store / Apple Müzik hediye kartını etkilediğinizde, BeatsX 149,95 $ değerinde çok iyi bir değerdir. Ses kalitesi sizi uçurmamakla birlikte AirPod’tan daha iyi ses çıkarıyor ve bu, düşük ve orta ses seviyelerinde dinlerken özellikle fark edilebilir. AirPods’tan sonra oldukça kısıtlayıcı olduğunu düşündüğü için, bu kulakiçi kulaklık setinin gerçekten kablolu olmadığı kesin bir dezavantaj ama bazıları telafi etmek için bir hat içi uzaktan kumanda gibi kolaylıklar sunuyor.

Bununla birlikte, en büyük avantaj dört çift kulaklık ve iki çift kanat ucunun eklenmesidir. Kulaklarım için, BeatsX, daha büyük kulaklıklar ve kanat uçları kullandığında daha iyi bir uyum sağlar. AirPod’ları kullandıklarında asla dans edemedim, hatta düşmekten endişe etmeden de koşturdum, ancak BeatsX ile sorun değil.

Kolaylık konusunda her şey, AirPod’ları yenmek neredeyse imkânsız. Şarj davası ve AirPod’ların gerçek telsiz özelliği, onları Apple’ın son beş yılın en şaşırtıcı ürünlerinden biri haline getiriyor. Bununla birlikte, AirPods herkes için olmayacaktır, özellikle de kulaklarına iyi uymuyorsa. Önce AirPod’ları deneyin ve eğer iyi uymazlarsa, BeatsX için geri gönderin. Ses kalitesi listenizin en üstünde ve W1 ile kullanılabilen bir kulaklık seti istiyorsanız,   BeatsX beklenen özelikleri W1 destekli kulaklıklara bir göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BeatsX beklenen özelikleri W1 destekli kulaklıklara bir göz atın için yorumda bulun

    BeatsX beklenen özelikleri W1 destekli kulaklıklara bir göz atın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BeatsX beklenen özelikleri W1 destekli kulaklıklara bir göz atın için ilk yorumu yapabilirsin.