Apple Müzik Aboneliği Nasıl İptal Edilir

Apple Müzik Aboneliği Nasıl İptal Edilir Apple Music aboneliğini iptal etmek mi istiyorsunuz? Apple Music aboneliğinin bir iPhone, iPad, Mac, Android veya Bilgisayarda tekrar faturalandırılmasını kolayca durdurabilirsiniz.

Daha az tanıdık olanlar için, Apple Music, size bir iPhone, iPad, Mac, Android veya PC’ye aktarmanız için çeşitli müzik türlerine erişim sağlayan Apple’dan aylık 9.99 dolarlık ücretli müzik hizmetidir.

Bir Apple Music aboneliğini iPhone, iPad, Mac veya başka bir cihazdan iptal etmenin birkaç farklı yolu vardır. Apple Music’i iPhone, iPad, Mac ve web üzerinden başka bir yerden nasıl iptal edeceğinizi ele alacağız.

İPhone veya iPad’den Apple Müzik Aboneliğini İptal Etme

 1. “Ayarlar” uygulamasını açın, ardından “Adınız” a (Ayarlar uygulamasının üstünde bulunur), ardından istenirse Apple Kimliği ile giriş yapmak için “Apple Kimliğini Göster” e dokunun.
 2. Aşağı kaydırın ve “Abonelikler” üzerine dokunun
 3. Apple Müzik Aboneliği’ne dokunun
 4. “Aboneliği İptal Et” üzerine dokunun
 5. Onayla öğesine dokunarak Apple Music aboneliğini iptal etmek istediğinizi onaylayın.

Apple Music aboneliğini faturalandırma döngüsünün başlarında iptal ederseniz, hizmeti faturalandırma döngüsünün geri kalanında kullanmaya devam edersiniz, ancak gelecek ay faturalandırmayı yenilemez.

Son olarak, Apple Music aboneliklerini Apple Music uygulaması aracılığıyla da iptal edebilirsiniz. Apple kimliğinize gidin ve hesabınızı görüntüleyin, ardından “Abonelikler” i seçin ve buradan Apple Müzik aboneliğini doğrudan iOS için Müzik uygulamasında bulup iptal edebilirsiniz.

Apple Music aboneliğini sonlandırırsanız ve daha sonra ücretsiz bir katman olmadığından ve uygulama akışa büyük ölçüde odaklandığından Apple Music uygulamasını kullanmazsanız, diğer varsayılan uygulamalarla olduğu gibi Müzik uygulamasını her zaman silebilirsiniz. Ancak iTunes ile senkronize edilen cihazda yerel olarak müzik sakladıysanız, Müzik uygulamasını silmek istemeye bilirsiniz.

Mac’te veya bilgisayar iTunes’dan Apple Müzik Nasıl İptal Edilir

 1. İTunes’u açın, ardından ‘iTunes ’menüsüne gidin Account Hesap’ ve Account Hesabım ’seçeneğine gidin, Apple Music ile ilişkili Apple kimliği ile giriş yapın.
 2. Ayarlar bölümünü bulun ve ardından Abonelikler altında “Yönet” i tıklayın.
 3. Apple Music’i bulun ve ardından “Düzenle” ye tıklayın
 4. “İptal et” seçeneğini seçin ve Apple Müzik Aboneliğini iptal etmek istediğinizi onaylayın.

Aynı Apple kimliği için Apple Music’i zaten bir iPhone veya iPad’den iptal ettiyseniz, aynı Apple kimliğini kullanarak başka bir cihazdan tekrar yapmanız gerekmeyeceğini unutmayın.

Apple Müzik Aboneliklerini Web’den İptal Etme

Bir Apple Music aboneliğini iptal etmenin başka bir yolu, Apple Music aboneliği etkin olan bir iOS cihazında, Mac veya bilgisayarda iseniz, https: // uygulamalarına gitmek için buraya tıklayarak apple.com’daki abonelikleri yönetebilirsiniz. apple.com/account/subscriptions bu adresten ulaşa bilirsiniz.

Apple Music abonelik hizmetini iptal etmenin başka yöntemlerini veya bununla ilgili herhangi bir önemli veya önemli düşünce, ayrıntı veya ipucunu biliyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Apple Müzik Aboneliği Nasıl İptal Edilir için yorumda bulun

  Apple Müzik Aboneliği Nasıl İptal Edilir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Apple Müzik Aboneliği Nasıl İptal Edilir için ilk yorumu yapabilirsin.