android için en iyi uygulamalar

android için en iyi uygulamalar Google Play Store muazzam sayıda uygulamaya ev sahipliği yapıyor ve her gün büyümeye devam ediyor, bu yüzden hangisinin en iyisi olduğunu nasıl bilebilirsiniz? Size en iyi Android uygulamaları listemizde yer verdik. Sizin için arama yaptık ve her kategorideki en iyi üç uygulamaya daralttık.

İhtiyacınız ne olursa olsun, burada bulacaksınız. Bir şey kaçırdığımızı düşünüyorsanız, yorum yaparak bize bildire bilirsiniz.

Otomasyon

Gravity Screen

Akıllı telefonunuzda veya tabletiniz de asla güç düğmesini kullanmayın! Gravity Screen ile cihazınız tam olarak ihtiyacınız olduğunda ekranı açar ve kapatır Sanki sihir gibi.

Bazı özelliklerin uygulama içi satın alma yoluyla açılması gerekir, ancak çoğu zaman tam bir potansiyel için kullanılabilir.

İndirmek için :Gravity Screen (Ücretsiz)

Tasker

Telefonunuzdaki her şeyi otomatik hale getirme gücü için Tasker’a ihtiyacınız var. 2,99 dolar, ama her kuruşuna değer. Telefonunuzdaki hemen hemen her görevi, değişkenleri uzun bir listeye dayalı olarak, gün içindeki konumdan yere kadar olan her şeye dönüştürebilirsiniz. WiFi veya Bluetooth’u asla manuel olarak açmayın.

Tasbat IFTTT ( bu listeyi neredeyse yapan başka bir inanılmaz otomasyon uygulaması) ile birleştirildiğinde Android’de bir katil otomasyon ikilisi haline geldi.

İndirmek için :  Tasker  (Ücretsiz)

MacroDroid

MacroDroid, Tasker’ın basitleştirilmiş bir versiyonu gibidir. Tasker çok korkutucu görünüyorsa, MacroDroid’e bir şans verin. Daha çekici, ama aynı işlevlerin çoğu var. Sadece birkaç dokunuşla her türlü şeyi otomatikleştirebilirsiniz!

İndirmek için : MacroDroid  (Pro için $ 2.99 $)

Özelleştirme

Next Lock Screen

Microsoft’un şu anda Play Store’da çok fazla uygulaması var. Artık takip etmek zor oluyor, ancak Next Lock Screen aralarında öne çıkıyor. Kilit ekranından uygulamalarınızın birçoğuna kısa yollar sunan harika, kullanımı kolay bir alternatif kilit ekranı.

İndirmek için :  Sonraki Kilit Ekranı  (Ücretsiz)

SwiftKey

Android cihazınızın en çok kullanılan yönlerinden biri olan klavye inanılmaz derecede önemlidir. SwiftKey için hisse senedi klavyenizi dışarı aktarın ve asla arkana bakma.

Gelişmiş metin tahmin algoritmaları, yüzlerce emoji, muhteşem temalar ve şimşek hızında ilerlemiştir. Bu klavye özelleştirile bilirliği vurgular: bir sayı satırı ekleyin, ok tuşlarını ekleyin, kendiniz yapın!

İndirmek için :  SwiftKey  (Ücretsiz)

Tarayıcılar

Chrome

Google’ın kendi tarayıcısı olarak, Chrome açık bir seçimdir. Masaüstünde Chrome kullanıyorsanız, sekmeleriniz ve yer işaretleriniz her zaman senkronize edilir.  Sağ üstteki düğmeye dokunarak veya üst çubuk boyunca kaydırılarak sekmeler arasında geçiş yapmak hızlı ve kolaydır.

Bunun yanı sıra, sadece süper hızlı ve kullanımı kolaydır.

İndirmek için :  Chrome  (Ücretsiz)

Firefox

Firefox’u masaüstünde kullanıyorsanız, Android’de de kullanabilirsiniz. Harika bir tarayıcının tüm özellikleri burada – gizli mod, sezgisel sekme değiştirme, yer imi senkronizasyonu.

Ancak Firefox, tarayıcınızı kişisel taleplerinize göre uyarlayabileceğiniz Eklentilere izin vererek bir adım daha ileriye gider. Özelleştirilebilir bir tarayıcı için Firefox’a gidin.

İndirmek için : Firefox  (Ücretsiz)

Dosya yönetimi

MK Explorer

Bazı Android cihazlarda bir dosya yöneticisi bulunur, ancak hepsi değil. Eğer bir tanesiniz yoksa ya da sadece stoğu sevmiyorsanız, MK Explorer’a bir şans verin.

Diğer dosya yöneticileri ekstra özelliklerle uğraşırken, MK Explorer bunu basit tutar ve güzel ve modern bir ara yüze sahiptir. İhtiyacınız olan dosyaları gözden geçirin ve uygun gördüğünüz gibi hareket ettirin.

İndirmek için :  MK Explorer  (Ücretsiz)

AirDroid

Android’inizden bilgisayarınıza ya da kablo olmadan dosyaları bilgisayara taşımak ister misiniz?

Bunun da ötesinde, AirDroid’in bilgisayarınızdan mesajlaşma, telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bir pano paylaşma, cihazınızdaki her şeyi yedekleme ve daha fazlası gibi diğer şaşırtıcı özellikler de vardır.

İndirmek için :  AirDroid  (Ücretsiz)

Google sürücü

15 GB’lık ücretsiz depolama alanıyla Google Drive’ı kaçırmak istemezsiniz. Tüm önemli dosyalarınızı çok modern görünümlü uygulamaya yedekleyin, kolay işbirliği için başkalarıyla paylaşın ve bu uzun uçak yolculukları için onları çevrimdışı kaydedin.

Android kullanıyorsanız, gerekli Google hesabını zaten kullanıyorsunuz, neden olmasın?

İndirmek için :  Google Drive  (Ücretsiz)

Sağlık

Google Fit

Android için en iyi çok amaçlı fitness izleme uygulaması olarak, Google Fit, fitness ve sağlık odaklı herkes için hızlı bir şekilde indirilmelidir.

Akıllı telefonunuzdaki sensörleri kullanarak egzersizinizi izlemenize, hedefler oluşturmanıza ve  hali hazırda mevcut olan tüm harika Android Wear cihazlarına entegre olmanızı sağlar.

İndirmek için :  Google Fit  (Ücretsiz)

7 Minute Workout

“Egzersiz yapmak için zamanım yok.” Bu ortak bir bahane, ama su tutmuyor. 7 dakikan var mı? Harika, o zaman egzersiz için zamanın var.

Bu uygulama, kısa, yoğun antrenmanlarla uzun oturma sürelerinizi keserek daha sağlıklı bir rutine başlayabilir

İndirmek için :  7 Minute Workout

Map My Hike

Bu isminde yürüyüş söyleyebilir, ancak bu uygulama aslında atletizm her türlü için harika: koşu, bisiklet, yürüyüş. Güzergâhınızı telefonunuzun GPS’siyle takip etme özelliği sayesinde, bu uygulama size hızınızdan, tırmandığınız yüksekliğe ve daha fazlasına yolculuğunuzla ilgili her türlü istatistikleri anlatabilir.

Başlatıcı

Nova Launcher

Android için çepeçevre iyi başlatıcısı kolayca Nova Launcher olduğunu. Çılgın bir hızda özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra, hızlı hızlı bir şekilde, stok başlatıcınızı tutmaya gerek yok.

Hepsinden iyisi, ücretsiz, ancak 4 Prime sürümünde bazı ekstra özelliklerin kilidini açabilirsiniz.

İndirmek için :  Nova Launcher  (Ücretsiz |

Google Now Launcher

Özelleştirme konusunda eksik olsa da, Google’dan olabildiğince hızlı ve hızlıdır. Google Asistan’a erişmek için sola doğru ilerleyin, böylece arama devi kişisel asistanı her zaman parmaklarınızın ucunda.

İndirmek için :  Google Asistan Launcher  (Ücretsiz)

Medya

Google Fotoğraflar

Bu uygulamanın Android cihazınızda önceden yüklenmiş olarak iyi bir şansı var, ancak olmasa bile indirilmeye değer. En temelde, sadece çekici bir galeri uygulaması, ama aslında çok daha fazlasını sunuyor.

Google, 16 MP’nin altında ücretsiz sınırsız depolama alanı sunuyor. Sadece otomatik yedeklemeyi kurun ve tekrar fotoğrafları kaybetme konusunda asla endişelenmeyin!

İndir:  Google Fotoğraflar  (Ücretsiz)

Piktures

Google’ın uygulamasının hayranı değilseniz, Piktures’a gidin. Tüm resimlerinizi bir esinti görüntüleyen sezgisel bir galeri uygulaması

Fotoğrafları bir PIN ile koruyabilir veya takvim görünümünde sıralayabilirsiniz Telefonunuzun yerleşik galeri uygulamasından daha kullanışlı.

İndirmek için :  Piktures  (Ücretsiz)

VLC

Android cihazınızda hiç video izlediniz mi? Eğer öyleyse, VLC varsayılan medya oynatıcınız olmalıdır. Varsayılan medya oynatıcı uygulamanızdan daha fazla özellik – sesi değiştirmek için hızlıca kaydırma gibi özelliklere sahiptir ve her tür dosya türünü ele alabilir.

VLC hali hazırda masaüstü pazarına hükmediyor ve bu mobil uygulama onu mobil sektörde de en iyi şekilde konumlandırıyor.

İndirmek için :  VLC  (Ücretsiz)

Mesajlaşma

Google Voice

Android için Google Voice, yıllar boyunca tuhaf bir çorak arazide varlığını sürdürürken Google bunu ihmal etti ve güncellenmedi. Ama Yeni Google Voice yenilendi, yeniden canlandırıldı ve hâlâ her yerden kullanabileceğiniz ücretsiz bir uyfulamadır.

İndirmek için :  Google Voice (Ücretsiz)

Telegram

Gizlilik bilinci için Telegram en iyi şifreli mesajlaşma servislerinden biridir. Ücretsiz, reklamsız, açık kaynaklı ve gizliliğinize önem veriyor.

Sadece metin mesajları gönderiyor olacaksınız, ancak bunları kendi kendini imha edecek ve konuşmanıza hiç kimsenin bakmadığından emin olacaksınız.

Müzik

Google Play Müzik

Basitçe söylemek gerekirse, Google Play Müzik Android’deki en iyi müzik çalar . Kendi şarkılarınızı Google’ın sunucularına yükleyebilir, reklamlarla ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz Ayrıca, muhteşem ve kullanımı kolay bir ara yüze sahiptir.

Bu basit, hızlı ve müzik çalmak için gereken her şey.

İndir: Google Play Müzik  (Ücretsiz)

Spotify

Spotify güçlü bir akışlı müzik servisidir ve Android uygulaması istisna değildir. Radyo dinleyin, herhangi bir sanatçıdan şarkıları karışık dinleye bilirsiniz.

Spotify Premium a para ödeyerek reklamlardan kurtulabilir ve çevrimdışı müzik dinlemenizi sağlar.

İndir: Spotify  (Ücretsiz)

Navigasyon

Google Haritalar

Zaten bir Android cihaz kullanıyorsanız, Google Haritaların yüklü olduğu iyi bir şans var. Google Haritalar, haritalamanın altın standardıdır ve uygulama bu itibara kadar uzanır.

Rotanızda bir durak eklemek veya çevrimdışı haritaları indirmek gibi, artık eskiden olduğundan daha iyi bir hale getirmek gibi, şu anda her türlü küçük özelliğe sahip . Gezinme dünyasının lideri için daha fazla aramayın.

İndirmek için :  Google Haritalar  (Ücretsiz)

Telefon / İletişim

Google Telefon / Kişiler

Telefon üreticileri kendi özelleştirilmiş Telefon ve Kişiler uygulamalarını oluşturmak için harekete geçtiğinden, Google, Android cihazların hepsinin aynı uygulamaları çalıştırmasını sağlamak için çalışıyor. Telefon ve Kişiler Android için yerleşik olsa da, artık Play Store’da bulunabilir.

Samsung veya LG temalı Telefon veya Kişiler uygulamasından sıkıldıysanız, Google’ın tekliflerini deneyin. Basitler, işe yarıyorlar ve güzeller. Üçüncü taraf uygulamalarının tüm özelliklerine sahip değiller, ancak Google’ın güvenilirliğine sahipler.

İndirmek için :  Kişiler  (Ücretsiz)

Fotoğraf / Video Düzenleme

Snapseed

Fotoğraflarınızı çektikten ve bunları düzenleme zamanından sonra, Snapseed’i indirdiğinize sevineceksiniz. Bu , güçlü, ancak kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme aracıdır ve Google tarafından satın alındığından, Google’ın hizmetlerine daha fazla ve daha fazla pişmiş hale gelmektedir.

Android’deki en iyi ücretsiz, basit fotoğraf editörü için, Snapseed sizin seçiminiz olmalıdır.

İndirmek için :  Snapseed  (Ücretsiz)

Photoshop Mix

Biraz daha karmaşık olmak mı istiyorsunuz? Photoshop Mix bir şeyleri bir sonraki seviyeye taşır. Masaüstü sürümüne tam olarak ölçülmese de, çoğu mobil düzenleme yazılımından daha güçlüdür.

Katmanlar ile çalışmak veya Adobe ekosisteminde yaşamak için Photoshop Mix’i deneyin.

İndirmek için: Photoshop Mix  (Ücretsiz)

Verimlilik

Microsoft Word, PowerPoint ve Excel

Microsoft’un resmi Office uygulamaları Android’de ücretsiz olarak sunulduğunda, neden belgeleri, e-tabloları veya sunuları yazmak için başka bir şey kullanıyorsunuz? Bu uygulamalar genellikle mobil cihazlarda görülmeyen gelişmiş özelliklerle doludur ve doğrudan Microsoft’tan geldikleri için uyumluluk sorunlarını görmezsiniz.

İndirmek için : Microsoft Word  (Ücretsiz)

İndirmek için :  Microsoft PowerPoint  (Ücretsiz)

İndirmek için : Microsoft Excel  (Ücretsiz)

Cozi

Play Store’da bulunan tüm yapılacaklar listesi uygulamaları, takvim uygulamaları ve bakkal listesi uygulamaları için Cozi, hepsini hep birlikte bir uygulama haline getirmenin en iyi işini yapıyor. Ayrıca, aileler için tasarlandığından, evinizin tüm üyeleriyle paylaşılması kolaydır.

Bu, özellikle de düzenli olarak organize edilecek bir aileniz varsa, aradığınız all-in-one kuruluş uygulamasıdır.

İndirmek için :  Cozi  (Ücretsiz)

Microsoft OneNote

Not alma uygulamaları bir düzine bir düzine, ancak Microsoft’un OneNote muhtemelen en tam özellikli ve kullanımı kolay.

Sadece hızlı notları not etmek veya büyük listeler düzenlemek için kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan not alma özellikleri ne olursa olsun, OneNote bunu işleyebilir, bu da onu Android’deki en iyi not alma uygulamalarından biri yapan şeydir.

İndirmek için : OneNote  (Ücretsiz)

Güvenlik

Android Cihaz Yöneticisi

Google’ın “iPhone’umu Bul” özelliğinin sürümü, cihazınız kaybolduğunda veya çalındığında izlenebilmenizi sağlar. Cihazınızı GPS sinyalini kullanarak izleyin, yüksek ses çıkarmasını sağlayın, uzaktan kilitleyin, hatta tüm verilerinizi silin.

Telefonunuz veya tabletiniz kaybolursa ne yapmak için hafif, basit bir çözümdür. Sadece bundan önce indirmeyi unutmayın!

İndirmek için :  Android Aygıt Yöneticisi  (Ücretsiz)

Avast Mobil Güvenlik ve Antivirüs

Android, virüslere eğilimli olmak için çok fazla flacke sahip olur ve hype olması gerektiği kadar güvensiz olmasa da, ücretsiz, tam özellikli bir antivirüs paketine sahip olmak zarar vermez.

Avast bu arenada pastayı alıp, uygulama içi satın alma yoluyla tüm özellikleri ve daha fazlasını sunuyor. Virüssüz çalıştığınızdan emin olmak istiyorsanız bu uygulamayı yüklü tutun.

İndirmek için :  Avast Mobil Güvenlik ve Antivirüs  (Ücretsiz)

1Password

Şifreler oldukça güvensiz, hatırlanması zor ve hepimizin çok fazla yolu var! 1Password, karmaşık şifrelerinizi saklamanız için güvenli bir yer sağlayarak tüm bunları çözer.

Bir hesaba tekrar bir parola kaybetmeyin ve hiç kimsenin şifrelerinizi tahmin etmeyeceğinden emin olun. Bu dijital çağda, bir zorunluluktur.

İndirmek için :  1Password  (Ücretsiz)

Sosyal

Facebook

Ah, klasik Facebook uygulaması. Herkes uzun izin listesini sevmez, ancak durumunuzu güncellemenin, fotoğraf paylaşmanın ve arkadaşlarınızla iletişim halinde olmanın varsayılan yoludur.

En yeni sürüm hızlı, duyarlı ve masaüstü sürümü kadar kullanışlıdır. Bir Facebook kullanıcısıysanız, bir göz atın.

İndirmek için : Facebook  (Ücretsiz)

Instagram

Facebook tarafından bir süre geri aldım, Instagram resimlerin Twitter’ı. Çevrenizdeki bazı havalı resimleri çekin (veya selfie çekin) ve resimlerinizi yerleşik filtrelerle düzenleyin.

Bu son derece görsel ve eğlenceli bir sosyal ağdır; bir şans ver!

İndirmek için :  Instagram  (Ücretsiz)

VPN

ExpressVPN

Hedefiniz gizlilik ise bir VPN kullanmak kesinlikle gereklidir. Verilerinizi meraklı gözlerden koruyorlar, böylece kablosuz sağlayıcınız bile, ne yaptığınıza bakmak istemeyecek.

ExpressVPN ile bu tür bir özel bağlantıyı almak bir tuşa basmak kadar kolaydır. Ayrıca, diğer VPN sağlayıcılarıyla olabileceği gibi, bant genişliği konusunda da bir sınırlama yoktur. Web sitelerinin ve uygulamaların orada olduğunuzu düşünmesini sağlamak için kendi ülkenizin dışında bir VPN konumu seçebilirsiniz.

Uygulamanın indirilmesi ücretsizdir ve 7 günlük ücretsiz deneme süresine sahip olursunuz. Aylık ücret, peşin kaç ayda ödediğinize bağlı olarak azalır. Ayrıca, aşağıdaki bağlantıyla, 3 ücretsiz ExpressVPN hizmetini alabilirsiniz.

Peki, sizin Favori Uygulamalarınız Nelerdir?

Dışarıdaki binlerce uygulamadan en iyilerini daraltmak için elimizden geleni yaptık, ama bazılarını kaçırdığımıza eminim.

Hangi uygulamaları olmadan yaşayamazdınız? Yorumlarda bize bildirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. android için en iyi uygulamalar için yorumda bulun

    android için en iyi uygulamalar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak android için en iyi uygulamalar için ilk yorumu yapabilirsin.