Android Fotoğraflar Yüzleri Bulanıklaştırma

2 dk okuma süresi

Android Fotoğraflar Yüzleri Bulanıklaştırma Fotoğraflardaki yüzleri bulanıklaştırmak neredeyse her zaman birinin mahremiyetini korumak içindir. İster yoldan geçen bir kişiden fotoğraf yayın formu almayan profesyonel / hobi sahibi bir fotoğrafçı olun, ister anneniz fotoğrafta yüzünü istemedi, bunu nasıl yapacağınızı bilmek arka cebinizde tutmaya değer bir beceridir. Daha doğrusu, indirmeye değer bir uygulama.

Yüz Bulanıklaştırma Üçüncü Taraf Uygulamaları

Android OS kamera, kullandığınız akıllı telefonun modeline bağlı olarak oldukça fazla şey yapabilir. Ancak, yüzleri sadece bulanıklaştırabilir, bulanıklaştırmaz. Başka bir deyişle, yüzün üzerine bir çıkartma yapıştırabilirsiniz, ancak geleneksel sansür bulanıklığını elde edemezsiniz. Bunun için üçüncü taraf bir uygulama indirmeniz gerekecek.

Point Blur

Point Blur  , Google PlayStore’da ücretsiz olarak indirilebilir. Fotoğraflarınıza sanatsal bulanıklık eklemeye daha çok hitap etse de, yine de yüzleri bulanıklaştırma yöntemini uygulayabilirsiniz. Bulanık yüzün gizlilik yönünü artıran bulanıklığın yoğunluğunu ve fırça boyutunu da seçebilirsiniz.

Uygulama, kapsamanız gereken alan üzerinde size tam kontrol sağlar. Bir parmak hareketiyle, bulanıklaştırma aracıyla istediğiniz yüzün üzerinden geçebilirsiniz. Daha da iyisi, Nokta Bulanıklığı’nın dokunmatik aracı, retikülü (veya bulanıklığı uygulayan daireyi) parmağınızın ekrana dokunduğu yerden belirli bir mesafeye ayarlamanıza olanak tanır. Bu şekilde, parmağınız engellemeden neyi bulanıklaştırdığınızı görebilirsiniz.

Yüz “boyandıktan” sonra, geleneksel bulanıklığı, mozaik bulanıklığı (bu, alanı pikselleştirir) veya üçgen bulanıklığı seçebilirsiniz. Tüm ayarlar işe yarar, yalnızca farklı stiller sağlar.

Mosaic Pixelate Censor Photo

Google PlayStore’daki derecelendirmelerde yarım yıldız daha az alsa da,  Mosaic Pixelate Censor Photo, kullanılacak daha basit yüz bulanıklaştırma uygulaması gibi görünüyor.

Bu çıplak kemikler uygulaması, gözlerin üzerine yerleştirilebilen bir sensör çubuğu dahil olmak üzere yüzlerinizi dört farklı stilde bulanıklaştırabilir. Mosaic Pixelate, fotoğrafınızın daha yüksek kaliteli sürümünü otomatik olarak yükleyecektir; bu nedenle, uygulama yavaş çalışıyorsa veya telefonunuz çökerse, içeri girip ayarları yapmanız yeterlidir.

Video ve Resmi Bulanıklaştırma

Bu uygulamanın ne yapmanıza izin verdiğini tahmin edebilir misiniz? Doğru! Video ve Görüntü  Bulanıklaştır, videoları ve görüntüleri bulanıklaştırmanıza olanak sağlar! Bu özel yüz bulanıklaştırma uygulamasını indirmenin artısı, aynı anda birden fazla fotoğrafı bulanıklaştırmanıza izin vermesidir. Ayrıca videolardaki yüzleri de bulanıklaştırır. Ayrıca geleneksel lekelenme veya pikselleştirme yerine renkle bulanıklaştırmayı da seçebilirsiniz.

İlk uygulama indirme ücretsizdir, ancak premium özelliklerin kilidini açmak için bazı uygulama içi satın alımlar yapmanız gerekir. Video yüzü bulanıklaştırma ve nesne izleme için bir öğrenme eğrisi vardır, ancak bunun dışında kullanımı kolaydır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x